Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Młody chce zarobić "coś więcej" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Młody chce zarobić "coś więcej" (/Temat-Mlody-chce-zarobic-cos-wiecej-159845)

Strony: 1 2


Młody chce zarobić "coś więcej" - cyzman1 - 03-12-2018 22:00

Witam. Mam 16 lat, od ponad roku sobie oszczędzam i zebrało się już trochę funduszy. Zarabiałem w tym czasie też na ankietach, lecz są to już aktualnie śmieszne dla mnie sumki i chciałbym pójść dalej. Co robić? Kapitał do jakiejś inwestycji mam (nie jest to 500zł tylko znacznie więcej), chęci mam. Potrzebuje tylko wskazówek, kogoś kto po prostu by pomógł, bo jestem mega zielony. Nie wiem od jakich wątków zacząć czytać forum.
Pozdro


RE: Młody chce zarobić "coś więcej" - xmaniek6 - 03-12-2018 22:27

Masz lekturę
https://zarabiam.com/Temat-%E2%9A%A0%E2%9C%A9-PRAWDZIWE-VADEMECUM-dla-NOWYCH-i-sredniozaawansowanych-EARNEROW-%E2%9C%A9%E2%9A%A0-132943


RE: Młody chce zarobić "coś więcej" - Captain - 03-12-2018 23:05

Jak jesteś początkujący to w nic nie inwestuj bo na 90% stracisz pieniądze Wink


RE: Młody chce zarobić "coś więcej" - Adika98 - 04-12-2018 13:17

Jeśli chcesz w coś zainwestować to polecam "mentoring" od mysca. Jedna z lepszych inwestycji


RE: Młody chce zarobić "coś więcej" - Andrzej1979 - 04-12-2018 19:17

Pierw poczytaj pare książek o zarabianiu


RE: Młody chce zarobić "coś więcej" - sheko12 - 04-12-2018 23:15

Zainwestuj w siebie.

Ksiażki o zarabianiu dla osoby początkującej to zły pomysł, ponieważ istnieje coś takiego jak "realna wiedza" i
"mydlenie oczu".


RE: Młody chce zarobić "coś więcej" - Zaperr44 - 05-12-2018 00:00

Zależy w co dokładnie chcesz zainwestować...inwestowac można na forexie,kryptowaluty ogólnie giełdzie, w hyipy, tworzenie swojej strony pod niższe (patrz PPA/CPA) no i przede wszystkim w siebie i swoją wiedzę, ale to ty musisz zdecydować w jakim kierunku będziesz chciał zmierzać Smile


Młody chce zarobić "coś więcej" - Fillipser143 - 05-12-2018 00:08

Nie inwestuj w nic bo możesz się na tym przejechać. Polecam ci ogarnięcie forum a zobaczysz, że nie będziesz potrzebował większych sum żeby ruszyć do przodu. Wiadomo coś na start prawie do każdej metody się przyda.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka


RE: Młody chce zarobić "coś więcej" - KamilFA - 05-12-2018 11:39

Dokładnie nie inwestuj nic Smile a jak chcesz mogę Ci pomóc totalnie za darmo zarabiać w serwisie FireAds! Smile jak coś wal PM. Pozdrawiam


RE: Młody chce zarobić "coś więcej" - Arczit - 06-12-2018 10:47

Tak jak wyżej, ZAINWESTUJ W SIEBIE!
Jesteś młody, tak jak piszesz jesteś jeszcze zielony. Więc bez sensu będzie inwestycja, w coś czego nie znasz a ktoś powie Ci że to żyła złota. Ale jest też plus inwestowania, człowiek uczy się na swoich błędach. Jeśli chcesz inwestować, poczuć co to ryzyko, to zawsze, ALE TO ZAWSZE inwestuj tyle $$$ ile nie będzie Ci żal jeśli stracisz.
Kolejny raz odsyłam do poradników które są na forum, w większości wystarczy mały update i możesz kręcić 10x tyle co na ankietach. Powodzenia Smile