Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z weryfikacją domeny przy wprowadzaniu SSL - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Obrót domenami (/Forum-Obrot-domenami-253)
+---- Dział: O domenach (/Forum-O-domenach-241)
+---- Wątek: Problem z weryfikacją domeny przy wprowadzaniu SSL (/Temat-Problem-z-weryfikacja-domeny-przy-wprowadzaniu-SSL-159763)



Problem z weryfikacją domeny przy wprowadzaniu SSL - patrolpxd - 28-11-2018 22:09

Cześć! Chciałem dodać darmowy SSL ze strony sslforfree.com
Jednak żeby to zrobić muszę potwierdzić że faktycznie jestem właścicielem domeny na którą próbuję uzyskać certyfikat. Niby nie wydaje się to trudne bo muszę wrzucić tylko 2 pliki udostępnione przez nich na swój hosting. Jednak tutaj jest problem. Robię wszystko krok po kroku tak jak jest opisane w instrukcji, jednak przy sprawdzaniu wyskakuje mi błąd 404, że nie odnaleziono tych plików...
Na 99% jestem pewny że wszystko jest tak jak powinno być

Ktoś ma jakiś pomysł jak to rozwiązać?Xpokerface


RE: Problem z weryfikacją domeny przy wprowadzaniu SSL - Gremquen - 28-11-2018 22:48

A jak ta weryfikacja wygląda?

Te dwa pliki wrzucasz do głównego katalogu strony? (public_html).

Jeśli tak, to zobacz czy dobrze wrzucasz wchodząc na swoją stronę twojastrona.com/nazwa_pliku_pobranego_od_nich.rozszerzenie

Jeśli tutaj też wywali Ci 404 to znaczy, że coś źle wrzuciłeś.

Jeśli chcesz to mogę Ci pomóc z tym, ale będę potrzebował więcej info, bo z tym systemem nigdy do czynienia nie miałem

EDIT: Spróbuj ewentualnie certyfikatu od Let's Encrypt. Też dają za darmo i maasa ludzi ich używa. Wiele hostingodawców wspiera ich poprzez wbudowany w system zarządzania hostingiem instalator certyfikatu. Obczaj co i jak Smile


RE: Problem z weryfikacją domeny przy wprowadzaniu SSL - nSo - 28-11-2018 23:08

Albo weryfikacja przez rekordy DNS.


RE: Problem z weryfikacją domeny przy wprowadzaniu SSL - Damian0820 - 29-11-2018 14:55

Ja jak podpinałem SSLa z innej stronki musiałem te pliki wrzucić jeszcze do dwóch dodatkowych katalogów. Sprawdź dokładnie ścieżkę.


RE: Problem z weryfikacją domeny przy wprowadzaniu SSL - Starsky - 29-11-2018 15:00

Pewnie wrzucasz do złego katalogu te pliki.


RE: Problem z weryfikacją domeny przy wprowadzaniu SSL - sprzetok - 29-11-2018 20:41

nie lepiej uzyc cloudflara do darmowego ssla ? ta strona wygląda dość dziwnie....