Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zarobić na wielu telefonach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+---- Dział: Zarabianie na Telefonie (/Forum-Zarabianie-na-Telefonie-446)
+---- Wątek: Jak zarobić na wielu telefonach (/Temat-Jak-zarobic-na-wielu-telefonach-159621)



Jak zarobić na wielu telefonach - zarobki11 - 19-11-2018 21:21

Tak jak w tytule posiadam wiele telefonów (wszystkie z dobrymi parametrami i wysokim androidem więc nie jest to syf) na których chciałbym jakoś zarobić. Od razu mówię że proszę o rady ( ale proszę nie mówić sprzedaj bo nie wezmę tego pod uwagę) jak mogę dzień ki im coś zyskać. Wiem że są oferty które płacą za pobranie aplikacji ,tylko gdzie, co polecacie i jak? Z góry dziękuje pomocne odpowiedzi nagradzam reputem.


RE: Jak zarobić na wielu telefonach - Kamil Lewandowski - 19-11-2018 21:34

Wez sprawdź App Like, App Flame, czy FitBit. Zakładasz wiele kont Google, e-mail lub Facebook. Jest z tym troche roboty, ale jak sobie ułożysz to da radę jakoś ogarnąć. Aplikacje pobierasz przez WiFi, a logowanie najlepiej na danych komórkowych, za każdym razem zmienia się i IP i nie zablokują. Po wejść w samej aplikacji klikasz w grę i jak już jesteś w Google Play znów włączasz WiFi.
Niestety za każdym razem musisz resetować do ustawień fabrycznych. Do każdego konta zakładasz tez PayPal i później wszystko przelewasz na główne konto PP.


RE: Jak zarobić na wielu telefonach - zarobki11 - 20-11-2018 21:34

Dzięki za konkretną odpowiedź ktoś mam inny pomysł?