Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy da się wybić stronę samymi treściami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Czy da się wybić stronę samymi treściami? (/Temat-Czy-da-sie-wybic-strone-samymi-tresciami-159581)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: ZARABIANIE NA HACKACH - cel 100 USD/dzień do końca 2019 roku! - Kirito92 - 15-05-2019 11:14

Piszesz że nie zarabiasz na grach a w tytule masz ZARABIANIE NA HACKACH, rozumiem że zarabiasz na hackach ale nie do gier?


RE: ZARABIANIE NA HACKACH - cel 100 USD/dzień do końca 2019 roku! - Ratchet - 15-05-2019 11:29

Kolega Kirito92 mnie uprzedził, ja jak i pewnie 99% osób czytających ten dziennik myślało, że "hacki" w tytule dziennika i w treściach postów, to po prostu "hacki do gier", co nie powinno dziwić osób czytających to forum, a tu taka niespodzianka. Jerk2


RE: ZARABIANIE NA HACKACH - cel 100 USD/dzień do końca 2019 roku! - adamcio99922 - 15-05-2019 11:51

Dokładnie. Hacki, ale nie do gier Jerk2


RE: ZARABIANIE NA HACKACH - cel 100 USD/dzień do końca 2019 roku! - adamcio99922 - 27-05-2019 09:57

Dzień dobry! Lol

Ostatni update miał miejsce 2 tygodnie temu. W tym czasie nie wiele się zmieniło, dalej działam nad multiniszówką, ale prace powoli zmierzają ku końcowi.

Zostało mi do zrobienia 8 generatorów na poczet nisz, a że każdy staram sie dostosować wizualnie do niszy to schodzi. Teksty już czekają na wstawianie. Prawdopodobnie od następnego poniedziałku zacznę już dodawać treści Jerk2


ŚREDNIE ZAROBKI


Przez ostatnie 14 dni średnia zarobków wyniosła: 86.07 USD / na dzień.

Jest postęp i oby tak dalej Jerk2

Przy okazji - @[Ratchet] screen z zarobków na stronie A od 1 do 14 maja:

[Obrazek: S30.png]

Realnie było 2850 PLN, ale screen przekłamuje, bo zrobiłem przed chwilą, a dziś kurs wyższy niż w momencie otrzymania Jerk


PLANY NA NAJBLIŻSZY CZAS


Dalsze działanie nad STRONĄ E. Pracy jest mnóstwo.


W kontakcie! Jerk2


RE: ZARABIANIE NA HACKACH - cel 100 USD/dzień do końca 2019 roku! - adamcio99922 - 03-06-2019 10:50

Dzień dobry w czerwcu! Lol

Ostatni update miał miejsce tydzień temu. W tym czasie nie wiele się zmieniło, dalej działam nad multiniszówką, ale... pozostało mi już tylko ogarnąć WP, sociale i wrzucać treść, której nie jest mało... Podsumowanie następne pojawi się dopiero jak dodam wszystkie treści na multiniszówkę, wówczas również zrobię większe podsumowanie na temat pozostałych stron.


ŚREDNIE ZAROBKI


Przez ostatni tydzień średnia zarobków wyniosła: 86.48 USD / na dzień.


PLANY NA NAJBLIŻSZY CZAS


Dalsze działanie nad STRONĄ E. Pracy jest mnóstwo.


W kontakcie! Jerk2


RE: ZARABIANIE NA HACKACH - cel 100 USD/dzień do końca 2019 roku! - adamcio99922 - 10-06-2019 10:06

Dziś trochę inny wpis... Co jakiś czas w dziennikach na tym lub na innym forum widzimy jak ktoś pisze o tym, że strona dziwnie spadła w serpach, a jedyny powód według większości to update google. Nie zgadzam się z tym. Według mnie to nie zawsze jest google, a dość często jednak inny proceder, który u siebie zauważam po raz 2 w przeciągu raptem lekko ponad 3 miesięcy.


Do rzeczy - kto czyta dziennik ten wie, że w marcu jakiś CIAPAK który posłuzył się blogspotem naładował mi ponad 150 backlinków. Czemu CIAPAK? Język jego "stron" to pakistański Jerk Co więcej on nadal dodaje jakieś takie chore wpisy w ilości 100-150-200 postów na raz na temat jednej strony. Działa na zamówienie? Nie wiem. Ja zrzekłem się linków w GSC.


Wczoraj zauważyłem dziwnie niskie i podejrzane zarobki ze strony A, szybko sprawdziłem SERPy i zobaczyłem:

[Obrazek: S37.jpg]


Dziwne, że tak nagle. Od razu zalogowałem się do Google Search Engine i zobaczyłem:

[Obrazek: S38.jpg]


Wnioski:

1. Gość podlinkował podstronę - nie stronę główną - efekt - łatwiej to można było zobaczyć i wyśledzić.
2. Użył domen niskiej jakości:

[Obrazek: S39.jpg]

3. Żadna z tych domen nie działa.


_____________
Konkluzja


Owszem sytuacja jest niezbyt fajna, bo patrząc na to jak się ostatnio mi ruch na stronie prezenetował to wczoraj diametralnie spadł na pysk:

[Obrazek: S40.jpg]


Dziś zapewnę będzie jeszcze gorzej, ale dokonałem już cześci koniecznych akcji, czyli:

1. Zrzekłem się linków.
2. Dołożyłem nowe treści.
3. Muszę jeszcze tylko zdobyć kilka-kilkanaście linków.


Na podsumowanie dodam jeszcze tylko, że najbardziej irytujące jest to, że pojawiają się idioci, którym nie chce się w zgodzie z google wybić tylko spamują konkurencję. Gdzie tu logika?


W kontakcie! Jerk






________________
EDIT


Po 24h sytuacja powoli się poprawia:

[Obrazek: S41.jpg]

Zobaczymy co będzie dalej Jerk2


RE: ZARABIANIE NA HACKACH - cel 100 USD/dzień do końca 2019 roku! - Kirito92 - 11-06-2019 07:20

Co nie zmienia faktu że kilka dni temu była aktualizacja od google i u mnie strony z tego powodu pospadały Big Grin
Chyba z tego powodu Big Grin


RE: ZARABIANIE NA HACKACH - cel 100 USD/dzień do końca 2019 roku! - adamcio99922 - 11-06-2019 09:51

(11-06-2019 07:20)Kirito92 napisał(a):  Co nie zmienia faktu że kilka dni temu była aktualizacja od google i u mnie strony z tego powodu pospadały Big Grin
Chyba z tego powodu Big Grin

Jak nie masz stronkie dodanej do Google Search Engine to Ahrefs i lecisz - ja tak za pierwszym razem szukałem przyczyny Jerk2


RE: ZARABIANIE NA HACKACH - cel 100 USD/dzień do końca 2019 roku! - Muraszczyk - 11-06-2019 11:15

Cytat:Co jakiś czas w dziennikach na tym lub na innym forum widzimy jak ktoś pisze o tym, że strona dziwnie spadła w serpach, a jedyny powód według większości to update google

Oooj, zgadzam się. Szczególnie że wiele osób robi swoje stronki pod CPA tym samym schematem od lat i narzeka że jest gorzej zamiast się dostosować. Spadki mogą być spowodowane aktualizacją algo, natomiast można albo narzekać że google jest złe albo po prostu dostosować się do zaleceń i prawdopodobnie zyskać (no ale to wymaga pracy także lepiej narzekać ^^).

zdarzają się jednak też takie przypadki:
https://www.ccn.com/ccn-is-shutting-down-after-googles-june-2019-core-update

Działając na CPA nie odczuwamy tych aktualizacji tak mocno jak osoby działające np w e commerce (czy innych potężnych branżach) z wysoką konkurencją. Algo często atakuje konkretne kategorie czy (jak mniemam) celowo coś miesza algo żeby reklamodawcy podkręcili budżet na adwords. No bo przecież jak to tak można zgarniać darmowy traffic poprzez działania SEO, trzeba też coś sypnąć wujaszkowi.


RE: ZARABIANIE NA HACKACH - cel 100 USD/dzień do końca 2019 roku! - adamcio99922 - 17-06-2019 10:11

Dzień dobry! Lol

Ostatni update miał miejsce 2 tygodnie temu. Nie wiele się zmienia prócz drobnych perturbacji z shit linkami nadal składam multiniszówkę. Można powiedzieć, że 3/4 za mną. Zostało mi już tylko dodać jeszcze kilka tekstów oraz zoptymalizować całość.

Owszem, cały projekt stał się o wiele większy niż zakładałem. Lecz musiałem dać na wstrzymanie, żeby go puścić już w sieć, a nie ciągle dokładać nowe nisze Jerk2


ŚREDNIE ZAROBKI


Przez ostatnie 2 tygodnie średnia zarobków wyniosła: 93.89 USD / na dzień Big Grin


PLANY NA NAJBLIŻSZY CZAS


Dalsze działanie nad STRONĄ E. Pracy jest mnóstwo.


W kontakcie! Jerk2