Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Normalne usuwanie wiadomosci - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Normalne usuwanie wiadomosci (/Temat-Normalne-usuwanie-wiadomosci-159537)

Strony: 1 2


Normalne usuwanie wiadomosci - Captain - 15-11-2018 21:08

Nie dałoby się zrobić wreszcie czegoś aby po usunięciu wiadomości faktycznie się one usuwały, a nie przenosiły do kosza skąd trzeba je usuwac jeszcze raz?
Przez to przenoszenie do kosza trzeba dwa razy usuwac wiadomości i jest 2x więcej klikania i irytacji.


RE: Normalne usuwanie wiadomosci - Patek - 15-11-2018 22:20

dobry pomysł, mnie też to irytuje


RE: Normalne usuwanie wiadomosci - PremAccHack - 15-11-2018 22:22

Albo zrobić tak żeby stare wiadomości się same usuwały.
Ew. jeśli ktoś ma zapełnioną skrzynkę to żeby się najstarsza usunęła a na jej miejsce wleciała nowa.


RE: Normalne usuwanie wiadomosci - radek0389 - 15-11-2018 22:43

(15-11-2018 21:08)Captain napisał(a):  Nie dałoby się zrobić wreszcie czegoś aby po usunięciu wiadomości faktycznie się one usuwały, a nie przenosiły do kosza skąd trzeba je usuwac jeszcze raz?
Przez to przenoszenie do kosza trzeba dwa razy usuwac wiadomości i jest 2x więcej klikania i irytacji.
Irytujące jest do momentu, aż przypadkiem nie skasujesz wiadomości, na której w sumie ci zależało i wtedy zdajesz sobie sprawę, że trafiła tylko do koszaSmile.


RE: Normalne usuwanie wiadomosci - Captain - 16-11-2018 03:34

(15-11-2018 22:43)radek0389 napisał(a):  
(15-11-2018 21:08)Captain napisał(a):  Nie dałoby się zrobić wreszcie czegoś aby po usunięciu wiadomości faktycznie się one usuwały, a nie przenosiły do kosza skąd trzeba je usuwac jeszcze raz?
Przez to przenoszenie do kosza trzeba dwa razy usuwac wiadomości i jest 2x więcej klikania i irytacji.
Irytujące jest do momentu, aż przypadkiem nie skasujesz wiadomości, na której w sumie ci zależało i wtedy zdajesz sobie sprawę, że trafiła tylko do koszaSmile.

Idąc tym tokiem myślenia to przecież możesz się zorientować, że na tej wiadomości w sumie Ci zależało dopiero po tym jak usuniesz ją także z kosza. Zwłaszcza jak ktoś ma wykupioną powiększoną skrzynkę i setki wiadomości naraz do powyrzucania gdy chce zwolnić miejsce.


RE: Normalne usuwanie wiadomosci - Admin - 16-11-2018 08:15

System usuwania wiadomości działa w ten sam sposób od niemal dekady i przez ten czas nikogo nie dziwił, wydaje mi się że na ten moment i tak wprowadziłby większy chaos niż pożytek gdyż:
1) wymagałby wykasowania wszystkim użytkownikom wiadomości które sobie przenieśli do katalogu kosz kosz/usunięte.
2) pozostali przyzwyczajeni do tego systemu a nie będący świadomi o zmianie jaka jest standardem na forach opartych o mybb - kasując wiadomość i przenosząc ją do kosza mogą czuć się zaskoczeni że nagle jest usuwana na zawsze

ale to tylko moje przypuszczenia, jeśli większość będzie nie będzie chciała posiadać PRYWATNEGO KOSZA to przerobię tą funkcje, kasując Wam możliwość przechowywania tych wiadomości.


RE: Normalne usuwanie wiadomosci - aron-baron - 16-11-2018 08:46

A co się stanie z wiadomościami jeśli ktoś ma wykupioną skrzynkę na 500 wiadomości i nie wykupie jej ponownie ?


RE: Normalne usuwanie wiadomosci - Admin - 16-11-2018 13:00

Nic, pozostana dalej po prostu nowe nie beda dochodzic dopoki jej nie wyczysci.


RE: Normalne usuwanie wiadomosci - Captain - 17-11-2018 21:44

(16-11-2018 08:15)Admin napisał(a):  System usuwania wiadomości działa w ten sam sposób od niemal dekady i przez ten czas nikogo nie dziwił, wydaje mi się że na ten moment i tak wprowadziłby większy chaos niż pożytek gdyż:
1) wymagałby wykasowania wszystkim użytkownikom wiadomości które sobie przenieśli do katalogu kosz kosz/usunięte.
2) pozostali przyzwyczajeni do tego systemu a nie będący świadomi o zmianie jaka jest standardem na forach opartych o mybb - kasując wiadomość i przenosząc ją do kosza mogą czuć się zaskoczeni że nagle jest usuwana na zawsze

ale to tylko moje przypuszczenia, jeśli większość będzie nie będzie chciała posiadać PRYWATNEGO KOSZA to przerobię tą funkcje, kasując Wam możliwość przechowywania tych wiadomości.

Ja jestem na forum od 2013 roku i przeszkadzało mi to od samego początku, za każdym razem jak tylko usuwałem wiadomości, ale nic nie pisałem bo nie chciałem się czepiać, ani fatygować z tym. I podejrzewam, że takich osób które obecny systemu usuwania wiadomości irytuje jest bardzo wiele, ale nic z tym nie robią, ani nie mówią bo im się nie chce.


RE: Normalne usuwanie wiadomosci - zarobki11 - 17-11-2018 21:50

Przyznam racje tym co są za usuwaniem się wiadomości. Mnie też to denerwuje.