Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tworzenie drugiej strony na tym samym silniku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Tworzenie drugiej strony na tym samym silniku (/Temat-Tworzenie-drugiej-strony-na-tym-samym-silniku-159483)



Tworzenie drugiej strony na tym samym silniku - zalfi - 12-11-2018 12:44

Siemka, postawiłem jedną stronę w serwisie nazwa.pl i nie pomyślałem i jest ona w katalogu głównym. Chciałbym odpalić drugą stronkę na tym samym silniku i nie wiem jak to teraz zrobić, żeby nie utracić danych z tej pierwszej.


RE: Tworzenie drugiej strony na tym samym silniku - PremAccHack - 12-11-2018 12:46

Nowe subdomena nazwa.twojadomena.pl lub twojadomena.pl/nazwa.
Nowa baza danych.


RE: Tworzenie drugiej strony na tym samym silniku - zalfi - 12-11-2018 13:45

Udało mi się przez fillezille przerzucić do innego folderu, ale teraz mam problem żeby na innej domenie zainstalować wordpresa. Jest w ogóle taka możliwość, żeby na jednym serwerze zainstalować wordpresa pare razy?


RE: Tworzenie drugiej strony na tym samym silniku - nSo - 12-11-2018 14:27

Jest, kolega Ci już wytłumaczył. Stwórz subdomeny.


RE: Tworzenie drugiej strony na tym samym silniku - Gremquen - 12-11-2018 17:58

Nie muszą być nawet subdomeny.
Mogą być nawet podfoldery, czyli 2 wyjścia:

1 wyjście - subdomeny
-glowna.pl
-wordpress.glowna.pl
-wordpress2.glowna.pl
-wordpress3.glownampl

2 wyjście - foldery
-glowna.pl
-glowna.pl/wordpress1
główna.pl/wordpress2
itp

Kwestia tego żeby pliki każdej instalacji znajdowały się w osobnych katalogach i jak przechodzisz do instalacji to podajesz dane dostępowe do innej bazy danych