Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aktywne dorabianko do wypłaty :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Aktywne dorabianko do wypłaty :) (/Temat-Aktywne-dorabianko-do-wyplaty-159445)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Aktywne dorabianko do wypłaty :) - marek_____ - 16-11-2018 20:04

U mnie dzisiaj bardzo fajnie, ponad 6$, a to wszystko za sprawą świetnych tasków Loon, które chociaż są tylko po 2 centy, to robi je się szybko i ciągłość też jest bardzo dobra. Dodatkowo, wcale dzisiaj jakoś super hardkorowo nie siedziałem, był też czas zająć się innymi rzeczami.
Też czekam na wypłatkę (niby pisało, że o 5pm, ale pewnie amerykańskiego czasu, więc jutro sprawdzę) i mam nadzieję, że mi nic nie obetną za "kontrolę jakości" Tongue


RE: Aktywne dorabianko do wypłaty :) - marek_____ - 16-11-2018 21:17

Trochę humoru - niektórzy oznaczają ludzi tak: (śmiałem się z tego chyba z 5 minut) Big Grin

https://imgur.com/kwICLZh


RE: Aktywne dorabianko do wypłaty :) - marian123415 - 16-11-2018 21:48

Panowie, pytanko.
Czy wszystkie testy kwalifikujace mieliście na 100%?


RE: Aktywne dorabianko do wypłaty :) - marek_____ - 16-11-2018 22:12

Trzeba mieć na 100% bo inaczej nie jest zaliczone. Niektóre robiłem kilka razy, zapamiętując dobre odpowiedzi.


RE: Aktywne dorabianko do wypłaty :) - marian123415 - 16-11-2018 22:17

No ok, ale pytam czy za pierwszym razem mieliście na 100%, bo za kolejnym to raczej oczywiste. Dziękuję za odp


RE: Aktywne dorabianko do wypłaty :) - zarobki11 - 16-11-2018 22:18

Cześć miałbym prośbę bo mam problem z wypełnieniem testów kwalifikacjnych. Jestem w stanie zapłacić osobie 20zł za tylko i wyłącznie zalogowanie się na konto i uzupełnienie testów. Chętnych zapraszam na PW.


RE: Aktywne dorabianko do wypłaty :) - szymeq - 16-11-2018 22:43

zarobki11 bardzo dobra propozycja, ale każdy z bardziej doświadczonych five'ów tutaj zdaje sobie sprawę, że za te "20zł" możę stracić dużo więcej :/ Mogę dać rady, nie rozwiązać za Ciebie. zresztą... jeśli nie dasz rady przejść testów kwalifikacyjnych, nie nauczysz się tego, nie dasz rady też przejść review i odpadną ci wszystkie taski na samym początku.
Mimo wszystko, życzę powodzenia z testami Smile


RE: Aktywne dorabianko do wypłaty :) - marek_____ - 16-11-2018 22:44

Na szczęście jest tak, że tutoriale i kwalifikacje można robić bez końca, aż do sukcesu Smile.

Moim skromnym zdaniem płacenie komuś za zdawanie kwalifikacji całkowicie mija się z celem, bo potem nie będzie wiedział co masz robić, jakie są wytyczne i jak narzędzia działają. Ale to oczywiście Twoja sprawa.


RE: Aktywne dorabianko do wypłaty :) - zarobki11 - 17-11-2018 00:10

No spoko poprostu jak zobaczyłem te tutoriale to odechciało mi się. Ale może zrobię tak jak mówicie i poprubuje na błędach. Dzień za pozytywne uwagi. Smile


RE: Aktywne dorabianko do wypłaty :) - marek_____ - 17-11-2018 08:23

U mnie w nocy przyszła pierwsza wypłata i nie dość, że wszystko się zgadza co do centa (nic nie obcięli) to jeszcze + bonus za refa, razem 17.70$ Smile