Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK (/Temat-Odbierz-swoje-Pieniadze-dla-POSIADACZY-KONT-ING-PKO-BP-i-GETIN-NOBLE-BANK-UOKIK-159395)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK - kubagogolevski - 14-12-2018 11:35

Do osób piszących maila przez iPKO lub ogólnie piszących maila do banku, co pisaliście w treści maila? Szczerze to nie wiem co mam napisać hah


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK - Arczit - 14-12-2018 14:11

Ja pisałem do PKO reklamacje tydzień temu. Dostałem info że mają czas na podjęcie decyzji do 1 kwietnia 2019 roku i wtedy mają wszystkie osoby poszkodowane poinformować listownie o ich decyzji.

A wysłałem maila typu: Proszę o obliczenie przez eksperta źle naliczonej opłaty za transakcje zgodnie z rozporządzeniem UOKiK.

Reklamacje składajcie bezpośrednio na stronie PKO, w dziale reklamacje. I nie polecam tracić czasu na odwiedziny lokalnego banku, bo tam 3/4 osób nie wie co to te UOKiK jest Big Grin


RE: Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK - EfectiveWork - 14-12-2018 14:17

Mam tą samą sytuację co kolega wyżej ! Smile


RE: Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK - Gremlin - 19-12-2018 22:33

Odpowiedź od PKO BP:

Dzień dobry,



Serdecznie dziękuję za kontakt.

W odpowiedzi na Pana wiadomość dotyczącą decyzji UOKiK uprzejmie informuję, że zarejestrowałam zgłoszenie mające na celu wyjaśnienie opisanej przez Pana sytuacji. Sprawa została przekazana do merytorycznej komórki Banku celem weryfikacji. Numer zgłoszenia: xxxxxxxx.

Bank dołoży starań, by sprawę wyjaśnić niezwłocznie, nie dłużej jednak niż w terminie 30 dni. W związku z powyższym odpowiedź otrzyma Pan z właściwego działu. Proszę o oczekiwanie na kontakt z naszej strony.

W szczególnie skomplikowanych przypadkach, termin ten może ulec wydłużeniu do 60 dni, w przypadku osób fizycznych lub 90 dni w przypadku pozostałych Klientów, od dnia otrzymania reklamacji, o czym Bank poinformuje Klienta. Do zachowania przez Bank terminów określonych w zdaniach poprzedzających wystarczy wysłanie przez Bank odpowiedzi przed ich upływem.

W przypadku reklamacji dotyczących praw i obowiązków wynikających z ustawy o usługach płatniczych Bank udziela odpowiedzi w terminie nie dłuższym niż 15 dni roboczych od dnia jej otrzymania.

W szczególnie skomplikowanych przypadkach, uniemożliwiających rozpatrzenie reklamacji i udzielenie odpowiedzi w wyżej wymienionym terminie, Bank informuje o przewidywanym terminie udzielenia odpowiedzi, który nie może przekroczyć 35 dni roboczych od dnia otrzymania reklamacji.

W przypadku kolejnych pytań zachęcam do zarejestrowania zgłoszenia za pośrednictwem zakładki Wiadomości po zalogowaniu w serwisie internetowym iPKO. Pomocą służą również nasi konsultanci, dostępni całą dobę, pod numerami telefonów: 800 302 302 (brak opłat dla numerów krajowych na terenie Polski) oraz 81 535 60 60 (opłata zgodna z taryfą operatora).


RE: Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK - Arczit - 20-12-2018 10:22

(19-12-2018 22:33)Gremlin napisał(a):  Odpowiedź od PKO BP:
...
Heh, ale po co wklejasz wiadomość która jest wysyłana z automatu/nic nie wnosi?
Jeśli chcesz już się dzielić 1:1 co Ci odpiszą, to poczekaj na odpowiedź na Twoją reklamacje.
A nie jak to zrobiłeś, odpowiedź że zgłoszenie zostało przyjęte Big Grin


RE: Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK - sportowymaniak - 20-12-2018 11:01

(19-12-2018 22:33)Gremlin napisał(a):  Odpowiedź od PKO BP:

Dzień dobry,



Serdecznie dziękuję za kontakt.

W odpowiedzi na Pana wiadomość dotyczącą decyzji UOKiK uprzejmie informuję, że zarejestrowałam zgłoszenie mające na celu wyjaśnienie opisanej przez Pana sytuacji. Sprawa została przekazana do merytorycznej komórki Banku celem weryfikacji. Numer zgłoszenia: xxxxxxxx.

Bank dołoży starań, by sprawę wyjaśnić niezwłocznie, nie dłużej jednak niż w terminie 30 dni. W związku z powyższym odpowiedź otrzyma Pan z właściwego działu. Proszę o oczekiwanie na kontakt z naszej strony.

W szczególnie skomplikowanych przypadkach, termin ten może ulec wydłużeniu do 60 dni, w przypadku osób fizycznych lub 90 dni w przypadku pozostałych Klientów, od dnia otrzymania reklamacji, o czym Bank poinformuje Klienta. Do zachowania przez Bank terminów określonych w zdaniach poprzedzających wystarczy wysłanie przez Bank odpowiedzi przed ich upływem.

W przypadku reklamacji dotyczących praw i obowiązków wynikających z ustawy o usługach płatniczych Bank udziela odpowiedzi w terminie nie dłuższym niż 15 dni roboczych od dnia jej otrzymania.

W szczególnie skomplikowanych przypadkach, uniemożliwiających rozpatrzenie reklamacji i udzielenie odpowiedzi w wyżej wymienionym terminie, Bank informuje o przewidywanym terminie udzielenia odpowiedzi, który nie może przekroczyć 35 dni roboczych od dnia otrzymania reklamacji.

W przypadku kolejnych pytań zachęcam do zarejestrowania zgłoszenia za pośrednictwem zakładki Wiadomości po zalogowaniu w serwisie internetowym iPKO. Pomocą służą również nasi konsultanci, dostępni całą dobę, pod numerami telefonów: 800 302 302 (brak opłat dla numerów krajowych na terenie Polski) oraz 81 535 60 60 (opłata zgodna z taryfą operatora).

witam, nadal nie dostałem odpowiedzi na swoje pytanie na priv olewanie mnie i moich wiadomości od kilku miesięcy chciałbym się skontaktować z tobą w sprawie tego co było wcześniej i pytałeś temat nadal aktualny ? oczywiście że aktualny ale nie dostałem od ciebie żadnej wiadomości żadnego kontaktu bardzo proszę o kontakt i o numer telefonu byśmy zaczeli współpracę Smile bo nadal nic nie wiem pozdrawiam


RE: Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK - jarunioo7 - 12-09-2019 20:09

Chyba kolejny Bank dołączył!!

MBANK:

Wpis odnoszący sie do całej sprawy:
https://www.uokik.gov.pl/aktualnosci.php?news_id=14909

(wtedy jeszcze trwało postępowanie wobec nich)

Dzisiaj doszedł do mnie email:
http://prntscr.com/p5cvs7

W serwisie transakcyjnym mBanku widać ładnie zakamuflowaną wiadomość co by nikt nie wszedł:
http://prntscr.com/p5cv74

Sam udam sie do mBanku pare dni po weekendzie żeby sprawdzić czy mam coś do zwrotu bo teraz nie moge ale jakby ktoś dostał jakiś zwrot niech pisze Smile


RE: Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK - zabada1990 - 13-09-2019 07:45

(12-09-2019 20:09)jarunioo7 napisał(a):  Chyba kolejny Bank dołączył!!

MBANK:

Wpis odnoszący sie do całej sprawy:
https://www.uokik.gov.pl/aktualnosci.php?news_id=14909

(wtedy jeszcze trwało postępowanie wobec nich)

Dzisiaj doszedł do mnie email:
http://prntscr.com/p5cvs7

W serwisie transakcyjnym mBanku widać ładnie zakamuflowaną wiadomość co by nikt nie wszedł:
http://prntscr.com/p5cv74

Sam udam sie do mBanku pare dni po weekendzie żeby sprawdzić czy mam coś do zwrotu bo teraz nie moge ale jakby ktoś dostał jakiś zwrot niech pisze Smile

mozesz zadzwonic na mlinie i ci powiedza czy masz jakis zwrot poza tym to tylko za 3 miesiace od puplikacji uokik nie licz na wiec jak 10zl chyba ze robiles operacje na dziesiatki tys w ostatnich 3 miesiacach


RE: Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK - jarunioo7 - 17-09-2019 22:55

Dzisiaj dowiedziałem się w mBanku, że nic nie trzeba robić samemu, oni sami zwrócą (a właściwie to już podobno zwrócili) pieniądze, które wynikały z nieprawidłowego poinformowania o dodatkowej opłacie na konta. Więc jak ktoś otrzyma zwrot to już wiadomo skąd on jest.


RE: Odbierz swoje Pieniądze - dla POSIADACZY KONT ING PKO BP i GETIN NOBLE BANK #UOKIK - Vicek - 21-09-2019 12:44

Napisałem w IPKO : A wysłałem maila typu: Proszę o obliczenie przez eksperta źle naliczonej opłaty za transakcje zgodnie z rozporządzeniem UOKiK czekam tydzien i ZERO odzewu co robic w takim razie??? pomocy