Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Subskrypcje SMS - czy dalej warto? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Subskrypcje SMS - czy dalej warto? (/Temat-Subskrypcje-SMS-czy-dalej-warto-159134)



Subskrypcje SMS - czy dalej warto? - Barcman - 23-10-2018 10:22

Cześć, Czy dalej opłaca się zarabiać na subskrypcjach SMS, zwłaszcza na fake contencie? Czy ludzie dalej się na to nabierają?

Czy ostatnie regulacje prawne (więcej tutaj: https://mylead.global/pl/blog/ustawa-sms-wchodzi-w-zycie-co-sie-zmienia-czy-moge-dalej-zarabiac-jakie-mylead-daje-alternatywy-akt-1) nie zaorają tej branży na amen (zwłaszcza przy oferowaniu fake contentu?

Jak Waszym zdaniem będzie to teraz wyglądać?

Z góry dzięki za odpowiedź.


RE: Subskrypcje SMS - czy dalej warto? - EfectiveWork - 23-10-2018 10:53

Tak jak Ci napisałem na innym forum, pomimo restrykcji dalej znajdą się osoby, które na tej formie będą zarabiać. W tym również moja osoba. Czekamy na dalszy rozwój sytuacji ale na pewno nie zrezygnuję z tego modelu dopóki będę widział szansę zarobku.


RE: Subskrypcje SMS - czy dalej warto? - twardy - 23-10-2018 11:14

http://zarabiam.com/Temat-Orange-konczy-z-sub-sms-159076

Czy ktoras siec juz wczesniej nie zrezygnowala z subow? Play?

Czy zarobic sie da? No pewnie sie da a czy tyle co kiedys? Nie sadze.


RE: Subskrypcje SMS - czy dalej warto? - hrabia11 - 23-10-2018 11:18

ja cąły czas zarabiam i nie widze spadków, może dlatego że dużo ludzi odeszło z branży i zrobiła sie mnijsza konkurencja


RE: Subskrypcje SMS - czy dalej warto? - dazy19 - 23-10-2018 11:24

Nadal da sie dorobic jakis marny kesz na paliwo ale juz zlote czasy minely , lepiej idzie email submit czy chociazby cpa


RE: Subskrypcje SMS - czy dalej warto? - azzaz - 23-10-2018 13:49

Jak dla mnie to teraz jeszcze bardziej niż wcześniej wszystko zależy od niszy. Od jakiegoś czasu obserwuję pewną stronkę konkurencji(byłej bo ja już nie zarabiam na produktach finansowych, a tego ona dotyczy). Opiera się ona na subach + leci ostrym blackhatem każdy kto mu tam skonwertował stracił 30zł na nieświadomce bo o żadnych opłatach za wysłanie smsa nic tam nie ma. Korzysta z cashbilla Za każdym razem jak sprawdzam czy ten scam jeszcze żyje to widzę, że nie tylko żyje, ale i zarabia Tongue


RE: Subskrypcje SMS - czy dalej warto? - MyLead.pl - 23-10-2018 17:34

Cześć @[Barcman],
SMS jak najbardziej jest nadal możliwym źródłem zysku. Oczywistym jest, że zarabianie na nim jest w chwili obecnej nieco inne - znacznie bardziej ostrożne, a sam model zarabiania stał się bardzo mocno wrażliwy, niemniej jednak nadal są to dostępne pokłady pieniędzy, zresztą szeroko wykorzystywane przez wielkie firmy - stacje telewizje i radiowe, które, mimo ustawy, nie zrezygnują z tychże pieniędzy.

Jeśli chodzi o promowanie wśród wydawców, to jest mnóstwo alternatyw, z których można korzystać, by móc generować bardzo podobny zysk. E-mail submit, credit card submit, PPI - to wszystko jest dostępne. Natomiast co do samych SMS, to raczej pożądanym jest real content, natomiast ciężko powiedzieć jednoznacznie - zawsze możesz napisać do nas ze swoim pomysłem, a my go ocenimy i zaproponujemy najlepsze rozwiązania.

Z pozdrowieniami,
zespół MyLead