Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Orange kończy z sub sms - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Orange kończy z sub sms (/Temat-Orange-konczy-z-sub-sms-159076)

Strony: 1 2


RE: Orange kończy z sub sms - rachman - 21-10-2018 13:47

PremAccHack to po kij komentujesz moją wypowiedź jak nawet jej nie rozumiesz. Chciałeś napisać tylko to - nikt nie broni, tylko po co mnie cytujesz w takim razie a piszesz o czym innym. Piszesz o blokowaniu mimo że pisałem że NIE było takiej możliwości wtedy. Wpaść, nie doczytać i odpisać nie na temat - miszcz. Bezsens czy zwykła złośliwość z tym nieogarnianiem czegoś co nie istniało?
Nie czytasz drugiej wypowiedzi ale wiesz że chaotyczna. Daruj sobie. Na drugi raz nie komentuj kogoś pisząc nie na temat tego co on pisze i będzie git.

Pomysł do bani wg mnie. Ludziom się nie powinno odbierać możliwości tylko dawać możliwości wyboru. Smsowe acta sesese... Zabierzemy wam - bo nie umiemy tego ogarnąć hahaha...


RE: Orange kończy z sub sms - twardy - 21-10-2018 14:17

(21-10-2018 13:47)rachman napisał(a):  Pomysł do bani wg mnie. Ludziom się nie powinno odbierać możliwości tylko dawać możliwości wyboru. Smsowe acta sesese... Zabierzemy wam - bo nie umiemy tego ogarnąć hahaha...

Wlasnie, ze nie. Suby to oszustwo w czystej postaci, gownotresci za grube pieniadze. Przez te kilkanascie lat sieci jak i wiele posrednikow... nachapali sie wystarczajaco.


RE: Orange kończy z sub sms - rachman - 21-10-2018 14:23

Twardy - suby to tylko narzędzie. Gdyby sieci jak np. Orange od początku reagowała na oszustwa to by proceder nie kwitł.
Jest wiele usług uczciwych. Nie korzystasz? Ok. Daj innym.
Noże też powinny zniknąć? Też mogą służyć do złych czynów. Odebrać ludziom? No weź...

Smsy w ogóle zablokować może bo służą do wyłudzeń i oszustw np. na wnuczka...


RE: Orange kończy z sub sms - twardy - 21-10-2018 14:38

Zarcik albo tapetka za 3.69zl, 2 czy 3 razy w tygodniu, 7 dych na miesiac. Narzedzie? Do robienia w uja nieogarnietych ludzi.


RE: Orange kończy z sub sms - rachman - 21-10-2018 15:20

Cóż może Ty nie znasz innych uczciwych opcji... Znam ludzi którzy korzystają.
Jeszcze coś uważasz że powinni usunąć dla "naszego dobra"? Tyle lat jakoś mieli gdzieś oszustwa a teraz jak sami przyznali że zjawisko maleje to chcą usunąć opcję buhaha...

Zabrać zamiast dać wybór. Pewnie. Nie uważasz że wystarczy DOMYŚLNIE włączyć blokadę a kto chce niech sobie usługę włączy? W niektórych sieciach tak jest. Nikt nikogo nie oszuka bo usługa zablokowana a kto chce sobie włączy. Tadam Wink No ale po co - rozne formy odbierania możliwości wyboru ludziom są w modzie sesese


RE: Orange kończy z sub sms - PremAccHack - 29-10-2018 09:41

Zmień sieć i tyle w czy widzisz problem? Pokaz mi jedno przydatne nie robiąc ludzi w konia wykorzystanie sub SMS.


RE: Orange kończy z sub sms - rachman - 29-10-2018 19:44

Jakbyś czytał to byś tego nie napisał - nie pajacuj - skoro nie czytasz to przynajmniej nie komentuj tego co piszę.
O numerach pisałem co i jak a ofert nie przedstawię bo już pokazałeś że wszystko co ci jest niepotrzebne jest bez sensu i do d..., szkoda czasu wymieniać komuś kto nie rozumie że można mieć inne zdanie czy potrzeby... Bez odbioru.