Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Legionisty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Legionisty (/Temat-Dziennik-Legionisty-158850)



Dziennik Legionisty - Legionista93 - 09-10-2018 20:03

Cześć! Mam na imię Bartek i przyszła kolej i na mnie aby założyć coś w rodzaju motywatora czyli dziennika. Mieszkam w stolicy jak idzie zauważyć. Na codzień pracuje w firmie taxówkarskiej na stanowisku specjalista do spraw kontroli kierowców. Praca na etacie 8h więc sporo godzin wolnego zostaje.

Co do moich projektów, które mam plan realizować.
Mam już gotową stronę (bardziej portal) o tematyce typowo randkowej. Wymyśliłem sobie płatną opłatę weryfikacyjną ( zwykłe 5zł ) plus możliwość wykupu konta VIP (15zł). Aktualnie tworzę sklep z akcesoriami erotycznymi, który mam zamiar podłączyć pod stronę jako dodatkowe źródło dochodów. Czy to wypali ? Nie wiem ale zawsze warto spróbować.

Dodatkowo zamierzam promować programy z Ebroker oraz Agory i M2M - kiedyś w sumie fajne pieniądze tam się zarobiło. Przygotowałem sobie strony pod promocję programów i zobaczymy jakie zyski będą.

Moim celem na początek jest 1000zł do końca października. Czy to dużo czy to mało nie wiem czas pokaże.

Zarobki:
190 / 1000 zł


Będę starał się aktualizować dziennik co kilka dni.


RE: Dziennik Legionisty - mvtej - 09-10-2018 20:20

Fajnie się zapowiada i ciekawy pomysł masz nawet chociaż ciężko będzie z portalem, ale powodzenia życzę!!! (L) Big Grin


RE: Dziennik Legionisty - Legionista93 - 09-10-2018 20:21

(09-10-2018 20:20)mvtej napisał(a):  Fajnie się zapowiada i ciekawy pomysł masz nawet chociaż ciężko będzie z portalem, ale powodzenia życzę!!! (L) Big Grin

Powiem Ci tak, że już wszystko mi działa i stosując metodę reklamy, którą wybrałem wpadają już rejestracje. Te 190zł uzbierało się w ciągu 4 dni więc wynik nie jest zły jak na początek (L)


RE: Dziennik Legionisty - mvtej - 09-10-2018 20:23

Według mnie dobry wynik i oby tak dalej!!! Myślę, że przy takich wiatrach to z 2tyg i już tego tysiaczka będziesz mieć


RE: Dziennik Legionisty - zarobki11 - 09-10-2018 20:24

Powodzenia i niech ten fanpage który ci sprzedałem się sprawuję.


RE: Dziennik Legionisty - lever - 11-10-2018 08:21

Pomysł niezły, jestem ciekaw realizacji, obserwuję i powodzenia życzę Smile


RE: Dziennik Legionisty - EfectiveWork - 11-10-2018 08:23

Powodzonka morda Smile

Oby Ci wiary i chęci wystarczyło Smile


RE: Dziennik Legionisty - Czaq - 12-10-2018 13:27

Powodzenia ale czy zamiast robić oddzielny serwis z Vipem itd (który mimo wszystko aby wykonać minie wiele czasu) nie wolisz promować gotowych serwisów w rozliczeniu CPL email submit?
Czekam na kolejny wpis.


RE: Dziennik Legionisty - Legionista93 - 13-10-2018 14:19

(12-10-2018 13:27)Czaq napisał(a):  Powodzenia ale czy zamiast robić oddzielny serwis z Vipem itd (który mimo wszystko aby wykonać minie wiele czasu) nie wolisz promować gotowych serwisów w rozliczeniu CPL email submit?
Czekam na kolejny wpis.

Jest to jakiś pomysł ale wolę mieć coś swojego Smile Portal już działa jakiś czas i rejestracje wpadają na bierząco.


Do tego co zrobiłem przez ostatnie dni to tak:

- zacząłem promować strony, które służą do zarobku na programach partnerskich - wpadły 4 leady po 30zł za sztukę więc nie jest źle.
- na portalu randkowym zarejestrowało sie 15 nowych użytkowników więc to 75zł do przodu.
-zakupiłem marketing szeptany
-zabrałem się za tworzenie sklepu pod portal randkowy (umowy z hurtownią, kurierami załatwione).

Aktualny stan konta:

385/1000


Dziennik Legionisty - Hybrid1990 - 22-03-2019 15:22

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.