Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mala inwestycja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Mala inwestycja (/Temat-Mala-inwestycja-158258)



Mala inwestycja - f4money - 12-09-2018 21:23

Hej,
Czy macie pomysł na inwestycje ok. 100zł tygodniowo, tak aby uzyskać pasywny dochód? Zastanawiałem się nad jakimś revsharem ale z takim budżetem może być ciężko. Myślałem też na inwestycji w jakiegoś buxa i wynajem poleconych, a może całkiem coś innego? Jak sądzicie?

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka


RE: Mala inwestycja - EfectiveWork - 12-09-2018 21:34

Boże....W żadnym wypadku nie inwestuj w żadne piramidy. Nie słuchaj typowych "Januszy". Hmm polecam na samym początku poczytać tematy na forum za nim wydasz chociażby 1 zł. Ja nauczyłem się jednego, że najlepszą inwestycją jest inwestycja w swoją osobę - zastanów się Smile Z pewnością to forum pomoże Ci w wielu kwestiach, ale ostateczna decyzja zawsze będzie należeć do Ciebie Smile


RE: Mala inwestycja - mysc - 13-09-2018 14:01

Gdyby zarabianie w internecie = inwestowaniu, byłoby to bajecznie proste Smile Tak niestety nie jest. Polecam zacząć od vademecum - http://zarabiam.com/Temat-%E2%9A%A0%E2%9C%A9-PRAWDZIWE-VADEMECUM-dla-NOWYCH-i-sredniozaawansowanych-EARNEROW-%E2%9C%A9%E2%9A%A0-132943 - i uczyć się zarabiania w modelu CPA, pieniądze odkładaj sobie na konto - więcej Ci zostanie niż przy inwestycji w hyipy Smile


RE: Mala inwestycja - jestokejtu - 13-09-2018 20:21

Poprzednicy dobrze radzą inwestuj w siebie i swoją wiedzę oraz umiejętności. Cpa to dobre miejsce na zarobek tylko też potrzeba inwestycji i czasu a wtedy i z tego zrobisz stały i pasywny dochód.


RE: Mala inwestycja - tomek019 - 13-09-2018 20:55

możesz sobie odkładać takie kwoty co miesiąc w Bitcoina lub inne kryptowaluty - np takie które mają Proof of Stake wtedy po jakimś czasie same będą się generować Smile
Oczywiście bez pogłebiania wiedzy w jakąkolwiek dziedzine nie pojdziesz to bedzie kiepsko Big Grin


RE: Mala inwestycja - f4money - 15-09-2018 19:33

Wiele czytam "Zainwestuj w siebie", czy mógłby ktoś to rozwinąć?


RE: Mala inwestycja - Olszi - 16-09-2018 10:10

(15-09-2018 19:33)f4money napisał(a):  Wiele czytam "Zainwestuj w siebie", czy mógłby ktoś to rozwinąć?

Kursy, szkolenia, materiały itd. Czyli jednym słowem wszystko co zwiększa Twoje umiejętności,wiedzę i kwalifikacje.


RE: Mala inwestycja - ZdrajcaBalso - 16-09-2018 10:58

Ja na twoim miejscu najpierw solidnie bym się przyłożył by uzyskać szereg informacji na ten temat zanim bym zaczął inwestować