Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Posiadam profil FB dużej firmy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Posiadam profil FB dużej firmy (/Temat-Posiadam-profil-FB-duzej-firmy-158147)

Strony: 1 2


RE: Posiadam profil FB dużej firmy - rachman - 11-09-2018 11:27

No o to mi chodzi. Można tu x wersji przyjąć a więc nie można tu odpowiedzieć póki co tak by nie wprowadzić przypadkiem w błąd. Sam fakt że miało się profil za mało wyjaśnia. Wiele pytań jest bez jakiegokolwiek info. Jedno jest pewne że ot tak wywalić innych bez słowa i sprzedać bym nie polecał chyba że sprawa zostanie opisana szczegółowo bo póki co na 2-oje babka wróżyła.

Mogłeś sprzedawać jako pluszaki ale pisząc że to takie same jak w Biedrze Wink Na więcej by nie pozwolili pewnie. No ale co się dziwić zresztą.


RE: Posiadam profil FB dużej firmy - kamil33325 - 16-09-2018 07:11

Nie jest to dokładnie nazwa firmy tylko miejsce przykład "Basen Warszawa". Założyłem to w pierwszych dniach jak obiekt zaczął powstawać. Jeszcze wtedy nie miałem żadnej umowy.


RE: Posiadam profil FB dużej firmy - rachman - 16-09-2018 11:21

No to było opisać to dokładnie.
Jeśli nic z nimi nie masz ustalone, był to prywatny fp o usłudze a nie konkretnej firmie, to wywalić logo i firmowe rzeczy itp., napisać post że fp zmienia charakter z oficjalnego firmy na ogólny i tyle. Miło by było uprzedzić po fakcie adminów że fp zmienia charakter, podziękować i tyle.
Zaczekałbym czy może sami nie zaproponują wykupu Wink