Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rejestracja na blogabet.com ok 200 kont Potrzebuje - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Rejestracja na blogabet.com ok 200 kont Potrzebuje (/Temat-Rejestracja-na-blogabet-com-ok-200-kont-Potrzebuje-158128)



Rejestracja na blogabet.com ok 200 kont Potrzebuje - Karolina210 - 05-09-2018 20:10

Witam zlecę zadanie zakladania kont na blogabet.com i obserwowanie mojego bloga na tej wlasnie stronie.

Jak to wszystko wyglada itd ?? A wiec

Podajemy nazwe bloga ( wazne zeby kazdna nastepna byla inna niz poprzednia )

Podajemy nazwe uzytkownika ( wazne zeby kazdna nastepna byla inna niz poprzednia )

Podajemy haslo ( moze byc jjjjjj123 ) nie wymagaja kombinacji znakow itd.

Potwierdzamy meila

Logujemy sie na konto i wchodzimy na mojego bloga i dajemy folow.


Tyle dodam ze dzialaja meile typu 10min itd bez problemu sam zrobilem pare kont i trwa to mniej niz minute ale nie chce mi sie tego samemu robic pewnie sa jakies osoby co maja boty itd Smile


Potrzebuje ok 200 - 300 kont ktore dadza mi like po tygodniu mozemy znow zrobic 100 itd itd nie chce od razu za szybko rosnac w statystykach obserwujacych.

Co do cenny za jednego folowa mozemy sie dogadac jestem otwarty na negocjacje

Fajnie bedzie jezeli ktos bedzie zmienial IP


Platnosc PEYPAL/SKRILL

Prosze o zostawienie GG lub napisania PW z numerem GG.


RE: Rejestracja na blogabet.com ok 200 kont Potrzebuje - zarobki11 - 05-09-2018 20:28

Jestem chętny moje GG 64353799


RE: Rejestracja na blogabet.com ok 200 kont Potrzebuje - Bartezx1997 - 09-09-2018 17:33

Jestem zainteresowany.


RE: Rejestracja na blogabet.com ok 200 kont Potrzebuje - buciu52 - 09-09-2018 23:30

Jeśli potrzebujesz jeszcze kogoś to daj znać na PW. Mam zmienne IP i sporo normalnych maili w zanadrzu Smile


RE: Rejestracja na blogabet.com ok 200 kont Potrzebuje - Bartezx1997 - 22-10-2018 17:17

@[Karolina210]
Przypominam o płatności za wykonanie drugiego zlecenia ponad miesiąc temu.

Brak odzewu na GG i forum.


Edit 06.11.2018r.
Nie polecam transakcji z użytkownikiem - do dziś nie otrzymałem płatności.


Rejestracja na blogabet.com ok 200 kont Potrzebuje - Hybrid1990 - 22-01-2019 17:20

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.