Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Losowy klucz Steam - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Losowy klucz Steam (/Temat-Losowy-klucz-Steam-158045)



Losowy klucz Steam - mloda28 - 03-09-2018 13:36

1.Nazwa przedmiotu : Klucz Steam
2.Opis przedmiotu : Klucz steam (wartość gier w sklepie steam 15-75zł)
3.Zdjęcia : N/D
4.Kontakt : PW
5.Cena : 2zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Przelew, PayPall, PSC


RE: Losowy klucz Steam - zarobki11 - 03-09-2018 14:40

Widzę że szukasz baran któremu dasz klucz który niema realnej wartości i można go znaleźć za darmo lub można było.Co z tego że gra na Steam kosztuje 75 zł jak nikt jej nie kupi.Dla tego wymyślasz losowanie aby upchnąć komuś szmelc za kilka złotych.Chyba że jesteś organizacją charytatywną która ma na celu rozpowszechnienie gier Smile


RE: Losowy klucz Steam - mloda28 - 03-09-2018 14:47

Po 1. Jasno zaznaczyłam, że kosztuje tyle na steam, żeby określić mniej więcej przedział i jakie to są gry, żeby ktoś się nie nastawiał na świetne tytuły , sama nie gram, więc też ciężko mi się odnieść, które są dobre
Po 2. Kody pochodzą z losowania m.in na GameHag i z aukcji, nie wiem jak Ty (po wpisie mam wątpliwości) ale ja nie mam w zwyczaju oszukiwać ludziWink
Wszystko jest uczciwie opisane, rozumiem, że jesteś taki małym zgredkiem komputerowym, który uważa, że cały świat chce go oszukać i należy swoje frustracje wyładować w internecie, ale przykro mi, nie mam na celu nikogo naciągać.
Pozdrawiam serdecznieSmile

Ps. Wybacz zgredka, zerknęłam na wiek, więc forma wpisu to zapewne kwestia tego.Smile


RE: Losowy klucz Steam - xdax1 - 03-09-2018 15:07

Mówisz, że nie zdajesz sobie sprawy jakie to gry a sprzedajesz je za 2 zł chociaż ceny na steam to 15-75 zł?

Oczywiście, że zdajesz sobie sprawę z tego, że to są crapy - inaczej nie wystawiałabyś takiej ceny. Nikt nie sprzedaje czegoś, poniżej jego normalnej wartości bez powodu.

Do tego losowe klucze - nie podajesz tytułów, bo zdajesz sobie sprawę, że nikt tego nie kupi. Dlaczego? Wyżej już napisałem.


RE: Losowy klucz Steam - zarobki11 - 03-09-2018 15:10

Wiesz powiem ci tyle sam w tym siedziałem zobacz na allegro masa takich aukcji w których gówno wygrasz nagrody są po 10 gr kupowane w zagranicznych paczkach gier po dolara.Na wielu stronach możesz wylosować klucz o niby wartości 50 zł a na g2a nie sprzedasz go po 50 groszy. Handluje kluczami to wiem że ten proceder jest popularny i większości nieuczciwy. Szczególnie że nie wyglądasz na pewnego użytkownika (twój status, liczba postów i stan fg) a ogłoszenie napisane na szybko bez szczegółów. A poza tym po co w takim razie je losujesz skoro mógłbyś je sprzedać za więcej na (przykładowych stronach)g2a,kingwin. Niema w tym logiki jak gry miały by wartość to poco je sprzedawać za grosze. Możesz mi o wieku mówić ale myśleć umiem.Poco sprzedawać coś o wartości 15-75 zł za 2 zł co w tym za biznes Tongue. Ale bo dajesz coś co się nie sprzedaje i niema wartości albo rozdajesz pieniądze za darmo.


RE: Losowy klucz Steam - mloda28 - 03-09-2018 15:11

Sprzedaje za tyle, bo za tyle stoją w internecie?Big Grin
Dzieciaki, logiki.
A skąd mam znać tytuły skoro z gamehag przychodzą same kody? Można to sprawdzić? Bo wydawało mi się, że od razu się aktywuje.

Sprawdziłam jeden, to minecraft (windows 10 edition), ale spoko, Was cały świat chce oszukać, to wycofam sprzedaż, chciałam się ich po prostu pozbyć , nie zarobić 2 zł xD Nie mam 14 lat 2zł czy 20zł radości mi nie sprawia. Smile Pozdrawiam ponownie

Jestem zachwycona Waszym pokoleniem.Big Grin

Do zamknięcia. Smile


Losowy klucz Steam - piotrekprorok - 03-09-2018 15:34

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.