Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak stworzyć konto Netflix warte 6 dyszek - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak stworzyć konto Netflix warte 6 dyszek (/Temat-Jak-stworzyc-konto-Netflix-warte-6-dyszek-158028)

Strony: 1 2 3 4 5


Jak stworzyć konto Netflix warte 6 dyszek - gangsterparty - 02-09-2018 21:51

Witam,

Od jakiegoś czasu widzę multum ludzi którzy szukają sposobu na zakładanie kont Netflix Ultra.

Do stworzenia konta będzie nam potrzebna wirtualna karta którą można nabyć na stronie https://entropay.com/

Wystarczy dodać swoją kartę płatniczą i przelać kilka złotych. Wtedy będziemy mogli tworzyć setki kart wirtualnych które można wykorzystać do założenia konta Netflix, Paypal, Vod itd...

Myślę że poradnik przyda się ludziom którzy owego sposobu szukają. Przepraszam tych którzy sprzedają ten sposób za 100-300zł ;c

Pozdrawiam i myślę że plusika dostane Big Grin


RE: Jak stworzyć konto Netflix warte 6 dyszek - zarobki11 - 02-09-2018 22:42

Dzięki za proadnik. Zastanawiałem się ostatnio co to za sposub że konta netfix można było kupić za groszę.


RE: Jak stworzyć konto Netflix warte 6 dyszek - Mikey - 02-09-2018 22:47

Ciekawe czy to działa, z ciekawości jakiś czas temu miałem się tam zarejestrować, ale stwierdziłem, że to by było za łatwe...

PS U mnie rejestracja nie przebiega poprawnie, ktoś też ma problem? Tongue


RE: Jak stworzyć konto Netflix warte 6 dyszek - PremAccHack - 03-09-2018 07:08

Można stworzyć tylko 20 kart miesięcznie to po pierwsze. Po drugie u mnie Netflix nie akceptuje karty.


RE: Jak stworzyć konto Netflix warte 6 dyszek - gangsterparty - 03-09-2018 08:58

Dziwne u mnie netflix akceptuje karte Smile


RE: Jak stworzyć konto Netflix warte 6 dyszek - Lexiw - 03-09-2018 09:01

Ci ludzie co to kupują naprawdę nie potrafią wpisać jednego zdania do wujka Google. Poradników z tym od A do z jest co najmniej kilka


RE: Jak stworzyć konto Netflix warte 6 dyszek - Ratchet - 03-09-2018 09:44

Parę miesięcy temu kupiłem kilka kont na Allegro, aby obejrzeć pewne seriale i przy okazji chciałem się dowiedzieć jak owe konta są tworzone. Na każdym z nich, mimo że kupowane były u różnych sprzedawców, była taka sama płatność za obecny okres rozliczeniowy, 550 PHP, czyli 550 filipińskich peso, to był ekwiwalent około 36 zł licząc po tamtym kursie. Każde konto, które kupiłem było opłacone w ten sposób.

Druga sprawa, Allegro od dłuższego czasu podaje liczbę sprzedanych sztuk przez sprzedawcę z ostatnich 30 dni, czyli jeżeli u jakiegoś handlarza codziennie widnieje ta sama liczba sprzedanych sztuk jakiegoś towaru, np. 150 to oznacza, że sprzedaje on codziennie około 5 sztuk tego czegoś, bo 30 dni razy 5 równa się 150. Jeśli następnego dnia liczba wynosi 148, to poprzedniego dnia sprzedał tylko 3 sztuki, a jeśli 152, to 7 itd.

Do czego zmierzam, było kilku handlarzy, którzy mieli sprzedane po kilka tysięcy sztuk kont Netflix, w tym jeden około 10 000 z ostatnich 30 dni, co oznacza, że jeśli sam chciałby zakładać te konta, to musiałby ich zakładać 10 000 dzielone przez 30 dni równa się 333 na dobę. Licząc baaaaaardzo optymistycznie, że jedno konto zakładałby przez 3 minuty z podpięciem wirtualnej karty, to założenie 333 kont na dobę zajęłoby mu 3 minuty razy 333, równa się 999 minut, czyli około 16 godzin i 40 minut.

Wniosek był dla mnie prosty, fizycznie niemożliwe jest codziennie przez niemal 17 godzin zakładanie tych kont. Jeżeli te konta nie były zakładane przez samego sprzedawcę, to musiałby być gdzieś kupowane. Konta Netflix prawdopodobnie były zakładane z kradzionych kart debetowych, a prędzej z kradzionych w internecie numerów kart i kodów CVV2/CVC2. Ewentualnie były zakładane w jakiś sposób wykorzystujący specyfikę promocji na Netflixa w Filipinach. Albo były legalnie opłacane i współdzielone, ale wtedy musiałyby być współdzielone na sporo osób, a nie zauważyłem tego.

Co ciekawe konta często były ważne dłużej niż 30 dni, na które były sprzedawane, ich płatność była przedłużana. Raz, czy dwa widziałem, któryś handlarz sprzedawał "resztówki", czyli konta Netflix na 10 dni.


RE: Jak stworzyć konto Netflix warte 6 dyszek - Lexiw - 03-09-2018 10:01

A co za problem zautomatyzować zakładanie takich kont?


RE: Jak stworzyć konto Netflix warte 6 dyszek - Ratchet - 03-09-2018 10:22

Duży, spróbuj wygenerować 1000 numerów wirtualnych kart i zobacz, czy właściciel serwisu, w którym to robisz, lub operator wirtualnych kart debetowych, przyczepią się do tego. Po drugie, skąd na tych kontach realne płatności w filipińskich peso?

EDIT. Żadne z kont, które kupiłem nie było założone na okres próbny, bo wtedy w zakładce płatności pisze coś w stylu "for null", czyli za "za zero", a pisało "for 550 PHP".


RE: Jak stworzyć konto Netflix warte 6 dyszek - gangsterparty - 03-09-2018 10:27

(03-09-2018 10:22)Ratchet napisał(a):  Duży, spróbuj wygenerować 1000 numerów wirtualnych kart i zobacz, czy właściciel serwisu, w którym to robisz, lub operator wirtualnych kart debetowych, przyczepią się do tego. Po drugie, skąd na tych kontach realne płatności w filipińskich peso?

Istnieją inne serwisy niż ten co podałem gdzie można wygenerować karte vcc.