Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przemyślane zarabianie krok po kroku. Cel po celu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Przemyślane zarabianie krok po kroku. Cel po celu (/Temat-Przemyslane-zarabianie-krok-po-kroku-Cel-po-celu-157961)

Strony: 1 2 3 4


RE: Przemyślane zarabianie krok po kroku. Cel po celu - lever - 10-09-2018 20:43

Ciekawie się zaczyna, trzymam kciuki.


RE: Przemyślane zarabianie krok po kroku. Cel po celu - Czaq - 11-09-2018 10:09

Powodzenia! Dziennik widzę ciągle się rozwija!


RE: Przemyślane zarabianie krok po kroku. Cel po celu - MichaelOneDollar - 12-09-2018 08:15

(11-09-2018 10:09)Czaq napisał(a):  Powodzenia! Dziennik widzę ciągle się rozwija!

Ciężko powiedzieć, że się rozwija skoro oprócz pierwszego wpisu jeszcze nic nie ma Smile Nie mniej jednak dzięki. 20 września zrobię podsumowanie i walczymy dalej Tongue


RE: Przemyślane zarabianie krok po kroku. Cel po celu - mrpabl058 - 12-09-2018 20:33

Trzymam kciuki! Wink


RE: Przemyślane zarabianie krok po kroku. Cel po celu - plrafcik - 13-09-2018 11:24

Czekam z niecierpliwością na kolejne posty. Nie wiadomo co kolejny dzień przyniesie Smile


RE: Przemyślane zarabianie krok po kroku. Cel po celu - MichaelOneDollar - 14-09-2018 05:57

Miało być 20 września, ale już wyszedłem z zaległości po urlopie. Bez zbędnego lania wody przejdźmy do podsumowania pierwszego miesiąca

Podsumowanie 1 miesiąca projektów


Zarabianie na blogu - Tak jak się spodziewałem, czyli nic blog nie zarobił. Do dzisiaj jest 12 publikacji, a do końca miesiąca dobiję pewnie do 15 przy czym 1 będzie tłuściutki (koło 16000 znaków). Większość ruchu jest z FB gdzie dałem informację do 10 znajomych. Pojawiło się kilka fajnych uwag, a więc jest i wartość dodatnia.

Bloga odwiedziło 54 użytkowników, współczynnik odrzuceń 47,9%, śr. czas spędzony na stronie 02:44 . Wiadomo że sam miałem też wpływ na te wyniki, ale przy tak małej liczbie odwiedzin jeszcze jest to możliwe. Blog nie ma praktycznie widoczności w Google, bo coś tam złapał ale i tak w okolicach 4-5 strony wyników. Z każdym kolejnym miesiącem będzie lepiej.

Plan na ten miesiąc:

1. Dobicie do 150 użytkowników
2. Min. 10% powracający użytkownicy
3. Zredukować odrzucenia do 40%
4. Pod jeden z artykułów trzeba wrzucić filmik więc uruchamiam kanał na YouTube i będę nagrywał jak uczę się gry na gitarze w ramach relaksu
5. Minimum 6 nowych publikacji - Z tego co już widzę, będzie koło 8 licząc comiesięczne raporty z projektów
6. Poprawiam linkowanie wewnętrzne
7. Aktywność na 2 forach i 10 komentarzy na blogach tematycznych

Oszczędzanie na zakupach spożywczych - W zeszłym miesiącu zaoszczędziłem w ten sposób 320 złotych. Wprowadziłem kolejne modyfikacje: Rezygnujemy z napojów słodzonych, słodyczy, kotom zmniejszam racje saszetek o 50% (Robią się strasznie spasione, a i tak 1 saszetka na głowę i zawsze pełna miska chrupek spokojnie im wystarczy) i do planu posiłków wprowadzamy zupy. W sumie powinno wyjść ok. 550 zł mniej niż przed wdrożeniem planu oszczędzania.

Wcześniej miesięcznie na zakupy (spożywka, chemia, koty) wychodziło nam 1700-1800 zł miesięcznie. Teraz ma wychodzić koło 1200 zł, co uważam za optymalną kwotę bez żadnej straty na jakości żywienia.

Spanie 6 godzin w tygodniu pracującym - Nie udawało się zawsze. Tak 3 na 5 dni pracujących. To żona wyłączyła budzik. To sam w sennym amoku go wyłączyłem. Licząc od 10 września (powrót z urlopu) budzik zostawiam daleko od łóżka. Muszę teraz wstawać żeby go wyłączyć i nie ma problemu. W weekend odsypiam, ale wtedy wychodzi mi coś koło 8 godzin snu.

Na koniec

Nie wdrażam jeszcze nowych projektów. W październiku cały zaoszczędzony hajs pójdzie na nowy projekt pod zarabianie. Na razie dalej robię swoje.

Kolejne podsumowanie w pierwszym tygodniu października.


RE: Przemyślane zarabianie krok po kroku. Cel po celu - MichaelOneDollar - 18-09-2018 12:42

Siemka,

W tym miesiącu pojawią się na blogu 2 materiały już ukierunkowane pod zarabianie:

Ranking programów partnerskich - Biorę pod uwagę te z których sam korzystam + kilka na podstawie opinii użytkowników, ale sam je też przetestuję dla pewności z czasem. Zarabianie w standardowy sposób, czyli z każdej rejestracji poprzez ref jak użytkownik będzie działał. Sam ranking podobny jak wszędzie: Według dominującej tematyki i z moją recenzją o ile mam coś więcej do powiedzenia. Taki standardzik na blogach o zarabianiu.

Start tworzenia rozbudowanego projektu (tylko informacja bo start od października) - Jeszcze robią się analizy, opracowuję strukturę linkowania wewnętrznego czy linkowania konkurencji. Branża z oświetleniami więc nie jest to najniższa półka. Na blogu będą dostępne 3 pakiety do dalszych informacji o projekcie:

Darmowy - Podstawowe informacje z których nie da się znaleźć domeny projektu, ale będzie wiadomo że projekt się rozwija i łapie widoczność.
Podstawowy (200zł) - Bez nazwy domeny, ale już więcej informacji o metodach działania, strukturze serwisu, widoczności, pozyskanych linkach itd. Już będzie można wyciągnąć wnioski co jak wpłynęło na widoczność.
Szczegółowy (500zł) - Nazwa domeny, skąd pozyskano linki i w jakiej cenie, dokładne informacje o strukturze z wyjaśnieniami "dlaczego tak a nie inaczej", kolejne kroki rozwoju projektu itd. Wszystko czarno na białym, czyli marketing krok po kroku na żywym przykładzie.

Tutaj pytanie do Was. Nie zależy mi na tym, aby dostęp miała za duża liczba osób (zwłaszcza do szczegółów projektu), ale fajnie jak co miesiąc coś z tego wpadnie. Ile Waszym zdaniem jest coś takiego warte? Aktualizacje oczywiście przynajmniej raz w miesiącu, więc i sporo czasu trzeba poświęcić opisanie czynności. Czy lepiej z tego zrezygnować i dawać tylko szczątkowe informacje o projekcie i nie bawić się w rozbudowane informacje?


RE: Przemyślane zarabianie krok po kroku. Cel po celu - adam_per - 22-09-2018 19:32

(18-09-2018 12:42)MichaelOneDollar napisał(a):  Siemka,

W tym miesiącu pojawią się na blogu 2 materiały już ukierunkowane pod zarabianie:

Ranking programów partnerskich - Biorę pod uwagę te z których sam korzystam + kilka na podstawie opinii użytkowników, ale sam je też przetestuję dla pewności z czasem. Zarabianie w standardowy sposób, czyli z każdej rejestracji poprzez ref jak użytkownik będzie działał. Sam ranking podobny jak wszędzie: Według dominującej tematyki i z moją recenzją o ile mam coś więcej do powiedzenia. Taki standardzik na blogach o zarabianiu.

Start tworzenia rozbudowanego projektu (tylko informacja bo start od października) - Jeszcze robią się analizy, opracowuję strukturę linkowania wewnętrznego czy linkowania konkurencji. Branża z oświetleniami więc nie jest to najniższa półka. Na blogu będą dostępne 3 pakiety do dalszych informacji o projekcie:

Darmowy - Podstawowe informacje z których nie da się znaleźć domeny projektu, ale będzie wiadomo że projekt się rozwija i łapie widoczność.
Podstawowy (200zł) - Bez nazwy domeny, ale już więcej informacji o metodach działania, strukturze serwisu, widoczności, pozyskanych linkach itd. Już będzie można wyciągnąć wnioski co jak wpłynęło na widoczność.
Szczegółowy (500zł) - Nazwa domeny, skąd pozyskano linki i w jakiej cenie, dokładne informacje o strukturze z wyjaśnieniami "dlaczego tak a nie inaczej", kolejne kroki rozwoju projektu itd. Wszystko czarno na białym, czyli marketing krok po kroku na żywym przykładzie.

Tutaj pytanie do Was. Nie zależy mi na tym, aby dostęp miała za duża liczba osób (zwłaszcza do szczegółów projektu), ale fajnie jak co miesiąc coś z tego wpadnie. Ile Waszym zdaniem jest coś takiego warte? Aktualizacje oczywiście przynajmniej raz w miesiącu, więc i sporo czasu trzeba poświęcić opisanie czynności. Czy lepiej z tego zrezygnować i dawać tylko szczątkowe informacje o projekcie i nie bawić się w rozbudowane informacje?

odrzucenia, ilość użutkowników, ok, ale najważniejsza jest jakość (!) pubikacji, każdą poważną książkę o SEO zaczynają od jakosci artykułów jakosci strony, później reszta, ważna, ale mniej istotna...
powodzenia


RE: Przemyślane zarabianie krok po kroku. Cel po celu - MichaelOneDollar - 24-09-2018 08:59

Nie za bardzo zrozumiałem Twoją odpowiedź Smile


RE: Przemyślane zarabianie krok po kroku. Cel po celu - mysc - 24-09-2018 19:34

Ranking planujesz monetyzować (opłata za umieszczenie w rankingu)?Smile