Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przemyślane zarabianie krok po kroku. Cel po celu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Przemyślane zarabianie krok po kroku. Cel po celu (/Temat-Przemyslane-zarabianie-krok-po-kroku-Cel-po-celu-157961)

Strony: 1 2 3 4


Przemyślane zarabianie krok po kroku. Cel po celu - MichaelOneDollar - 29-08-2018 09:10

Siemka!

O mnie


Kilka lat temu przekroczyłem 30-stkę. Od 2011 roku prowadzę agencję interaktywną z największym akcentem na marketing internetowy. Firma stanowi moje podstawowe, ale nie jedyne źródło dochodu. Prowadzę wiele swoich projektów przynoszących większe/mniejsze zyski.

Udało mi się zautomatyzować wiele zadań w pracy. W efekcie czego w końcu znalazłem czas na założenie i regularne prowadzenie bloga o zarabianiu i oszczędzaniu. Ma dopiero miesiąc więc nie ma czym się zbytnio chwalić.

O czym?


Nie będę pisał o projektach które już mam, bo łatwo pisać o czymś co już działa i przynosi zyski. W 100% koncentruję się na projektach, które wystartowały najwcześniej 1 sierpnia 2018 roku. Dzięki temu, z miesiąca na miesiąc będzie można zobaczyć jak wszystko się rozwija + oczywiście co zrobiłem w celu rozwoju danego projektu.

Dziennik będę aktualizował raz w miesiącu. Częściej nie ma sensu. Lepiej rzadziej, a już konkretnie.

Aktualne projekty


Zarabianie na blogu- 1 września minie miesiąc istnienia bloga w sieci. Celowo mało atrakcyjny wizualnie, 8 artykułów. Jeszcze trzeba popracować nad linkowaniem wewnętrznym i prędkością wczytywania witryny, ale to później. Na razie koncentruję się na treściach.

Oszczędzanie na zakupach - Niebezpośredni wpływ na konto w banku, ale z żoną od miesiąca robimy zakupy według planu posiłków z jak najdokładniejszym określeniem ilości produktów. Mało produktów ląduje w śmietniku (w przyszłym miesiącu ulepszam ten projekt), a w skali miesiąca wydaliśmy 320 zł mniej, a jem lepiej i częściej niż przed wdrożeniem planu Rolleyes

Spanie 6 godzin w tygodniu pracującym - Z racji, że priorytetem jest prowadzenie firmy, musiałem znaleźć czas na własne projekty. Od 1 sierpnia miałem chodzić spać o 23, wstawać o 5 rano. W ten sposób dzień jest dłuższy i można spokojnie ogarnąć pracę w firmie i sporo zostaje na swoje potrzeby. Do końca miesiąca jeszcze kilka dni, ale do tej pory 4/5 dni się udaje.

Na koniec


Generowanie zysków i redukcja niepotrzebnych kosztów to moja pasja. Według żony kocham pieniądze, bardziej niż ją. Nie jest to oczywiście prawda, ale wolałbym nigdy nie stawać przed takim wyborem ;-)


RE: Przemyślane zarabianie krok po kroku. Cel po celu - wrzochal11 - 29-08-2018 10:08

Na czym masz zamiar dokładnie zarabiać na blogu? Może polecanie produktów finansowych?
Życzę powodzenia Smile


RE: Przemyślane zarabianie krok po kroku. Cel po celu - mklop111 - 29-08-2018 10:43

Powodzenia Wink


RE: Przemyślane zarabianie krok po kroku. Cel po celu - mahuzz - 29-08-2018 10:44

Cytat:Według żony kocham pieniądze, bardziej niż ją. Nie jest to oczywiście prawda, ale wolałbym nigdy nie stawać przed takim wyborem ;-)

Dobre Big Grin
Trzymam kciuki!


RE: Przemyślane zarabianie krok po kroku. Cel po celu - Czaq - 29-08-2018 11:34

(29-08-2018 10:44)mahuzz napisał(a):  
Cytat:Według żony kocham pieniądze, bardziej niż ją. Nie jest to oczywiście prawda, ale wolałbym nigdy nie stawać przed takim wyborem ;-)

Dobre Big Grin
Trzymam kciuki!

Nieźle Lol
Powodzenia! Co do snu, jednak pomyślał bym nad tym bo 7-8h snu to swego rodzaju podstawa.


RE: Przemyślane zarabianie krok po kroku. Cel po celu - EfectiveWork - 29-08-2018 12:38

Jaka forma zarabiania ? Jaki model ?


RE: Przemyślane zarabianie krok po kroku. Cel po celu - MichaelOneDollar - 10-09-2018 10:49

(29-08-2018 12:38)EfectiveWork napisał(a):  Jaka forma zarabiania ? Jaki model ?

Podstawą będzie zarabianie poprzez programy partnerskie. Tylko nie będę polecał czegoś, z czego sam nie korzystam lub nie zamierzam skorzystać. Samo usprawnienie moich wad jest dla mnie dużym zyskiem, bo przekłada się na efektywność pracy. To co zarobię bezpośrednio poprzez bloga to dodatek (choć im więcej, tym wiadomo że lepiej).

Odnośnie polecania programów finansowych - Są metody na których można zarobić, ale jestem dużym wrogiem lokat bankowych, bo choć pewny hajs to stanowczo za mały patrząc na inwestycję. To jak wyciągnąć coś konkretniejszego z programów finansowych, będę opisywał na blogu (sam zrobię, udokumentuję, napiszę).

Dopiero wróciłem z wywczasu w Egipcie Smile więc taki większy update info zrobię 20 września, bo trzeba wrócić do rytmu pracy.


RE: Przemyślane zarabianie krok po kroku. Cel po celu - azzaz - 10-09-2018 11:07

Co do zarabiania na blogu i polecania artykułów to tutaj niestety sprawa wygląda tak, że na ludzi dobrze działają baśnie i bajki, a rzetelne materiały większości osób nie interesują :/ Na przykładzie zdrowia promując sposoby na rzucanie palenia papierosów z merytorycznym opisem i prawdziwymi instrukcjami nie zarobiłem jakoś specjalnie dużo. Właściwie to prawie nic. Reklama mi się zwróciła. Reklamując to w stylu: żelazna wola, od jutra nie palisz, od jutra robisz co chcesz, od jutra nikt Ci nie wejdzie już nigdy na głowę, w parę godzin zyskasz 100% kontrolę nad swoimi decyzjami wpadło 6xtyle.


RE: Przemyślane zarabianie krok po kroku. Cel po celu - MichaelOneDollar - 10-09-2018 12:21

(10-09-2018 11:07)azzaz napisał(a):  Co do zarabiania na blogu i polecania artykułów to tutaj niestety sprawa wygląda tak, że na ludzi dobrze działają baśnie i bajki, a rzetelne materiały większości osób nie interesują :/ Na przykładzie zdrowia promując sposoby na rzucanie palenia papierosów z merytorycznym opisem i prawdziwymi instrukcjami nie zarobiłem jakoś specjalnie dużo. Właściwie to prawie nic. Reklama mi się zwróciła. Reklamując to w stylu: żelazna wola, od jutra nie palisz, od jutra robisz co chcesz, od jutra nikt Ci nie wejdzie już nigdy na głowę, w parę godzin zyskasz 100% kontrolę nad swoimi decyzjami wpadło 6xtyle.

No jasne, tylko pod takie coś robi się dedykowane strony a nie bloga Smile Pokażę na blogu jak się robi właśnie takie stronki z bajkami i na nich zarabia, ale to później i nie postanowiłem jeszcze, czy takie konkretne materiały od A do Z będą darmowe/dla wszystkich.

Trudno, żebym polecał środki na odchudzanie jak sam wyglądam jak piłka do kosza Tongue Wszystko w swoim czasie, a bloga nie robię dla osób których interesują bajki tylko konkrety Smile


RE: Przemyślane zarabianie krok po kroku. Cel po celu - azzaz - 10-09-2018 13:14

Powodzenia Smile