Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zalecę stworzenie prostego bota - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zalecę stworzenie prostego bota (/Temat-Zalece-stworzenie-prostego-bota-157891)



Zalecę stworzenie prostego bota - zarobki11 - 25-08-2018 21:42

Zalecę stworzenie prostego bota. Szczegóły na pw. Płatność PayPal.Zarobek z wykonanie bota 30 zł


RE: Zalecę stworzenie prostego bota - mingw46 - 26-08-2018 21:00

Napisałem PW.


RE: Zalecę stworzenie prostego bota - CANNON - 26-08-2018 23:39

Trzeba nie mieć godności człowieka, żeby podejmować się czegokolwiek związanego z programowaniem za 30 zł. Druga sprawa, pisz poprawnie po polsku. Już ktoś Ci ostatnio zwracał uwagę, a ty jak uparty osioł ciągle coś "zalecasz".


RE: Zalecę stworzenie prostego bota - zarobki11 - 27-08-2018 00:41

Słuchaj piszesz że trzeba nie mieć godności człowieka a dla nawet średnio zawansowanego programisty to maks 30 minut. Czyli 60 zł na godzine. Proszę podaj mi taką oferte pracy 60 zł na godzine w domu bez weryfikacji tożsamości dowolne godziny pracy praca dorywcza, praca w domu. Jak cie nie interesuje to nie wypowiadaj się bo jak dla ciebie to nic to popatrz ile ludzi roznosi ulotki często za mniej niż 15 zł za godzine w gorszych warunkach. Nie każdy na tym forum to miloner wiele ludzi podejmuje się zadań za 50 groszy. A szczegulnie że nie wymagam praktycznie nic.Chyba nie myślisz że będe wydawał tysiące za to że ktoś ledwie kiwnie palcem. Naprawde będe pisał jak mi wygodnie mogę czasami wziąść pod uwagę czyjąść opinie ale nie będę się przejomwał osobą mieszkającą po drugiej stronie polski szczegulnie że nie robie dużych błędów.


RE: Zalecę stworzenie prostego bota - xOceanFirex - 30-10-2018 14:54

Twoja ocena zadania, że to 30 min wzięła się z?


RE: Zalecę stworzenie prostego bota - MoneyHoney - 30-10-2018 15:09

Siemka , napisz na @PW Big Grin Skoro nikt nie chcę 30 zł to ja biore ;D


Zalecę stworzenie prostego bota - Hybrid1990 - 18-02-2019 19:16

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.