Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie z zakresu informatyki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Pytanie z zakresu informatyki (/Temat-Pytanie-z-zakresu-informatyki-157726)



Pytanie z zakresu informatyki - zarobki11 - 14-08-2018 12:39

Jakiś czas temu zobaczyłem film na kanele TVN turbo z serii złodzieje. Streszczając treść podchodzi facet do kobiety prosi ją oto aby mógł coś sprawdzić coś na pen drive wpina go i po chwili zdobywać wszystkie jej hasła z przeglądarki.(Poniżej daje link do filmu) Ogólnie zainteresowałem się tematem przeszukałem trochę internetu i znalazłem programy które jak odpalisz zrobią skan przeglądarki i zdobywają hasła ale trzeba program otworzyć manualnie i odpalić co nie jest już to samo. Oglądając film jeszcze raz film zobaczyłem co było na tym pendrivie. Dokładnie widać to w 2:42 minucie filmu. Wie ktoś może co to jest i jak to działa.

link do filmu https://www.youtube.com/watch?v=A84tVwjt7U0&index=20&list=PLBBfwHHf_WT86UtLad4JdqybSW41YyAVy


RE: Pytanie z zakresu informatyki - TheKing - 14-08-2018 12:46

Chyba pomyliłeś fora Lol


RE: Pytanie z zakresu informatyki - pikusix1 - 14-08-2018 12:55

Są to pliki .BAT, które zostały napisane tak, aby uruchamiały się (jak mniemam) przy podłączeniu pendrive do komputera. Zostaje uruchomiony program wsadowy, który pobiera wszystkie dane z przeglądarki, a następnie zapisuje w pliku tekstowym. Tyle, takie coś do napisania nie jest problemem, dlatego nigdy nie zapisuj hasła w przeglądarce. : - )


RE: Pytanie z zakresu informatyki - zarobki11 - 14-08-2018 12:56

Pytam z ciekawości i w dobrym wątku zarabiam.com-Dział Tematyczny-Informatyka
Smile

pikusix1 dziękuje bardzo za odpowiedz dostałem dobrą i konkretną odpowiedz której w internecie nie znalazłem poszedł reput.