Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Stary reaktor powrócił - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Stary reaktor powrócił (/Temat-Stary-reaktor-powrocil-157628)

Strony: 1 2


Stary reaktor powrócił - tomekj3 - 08-08-2018 01:37

Witam Was serdecznie, po wielu bardzo wielu namysłach, nieprzespanych nocach bla bla bla Big Grin w końcu renimowałem starą grę(poświęciłem jej trochę czasu na kilka dopracowań) i oto ona jest nowa, darmowa, z możliwością bardzo taniej reklamy postapokaliptyczna gra online Big Grin zapraszam zarówno do grania jak i do reklamy Tongue wszystkie hejty i pochwały mile widziane
[Obrazek: logo2.png]



RE: Stary reaktor powrócił - Captain - 08-08-2018 02:58

Ta gra może wyglądałby znośnie. W 2004 roku...


RE: Stary reaktor powrócił - PremAccHack - 08-08-2018 07:27

Haha no sama strona odstrasza.


RE: Stary reaktor powrócił - paula2017 - 08-08-2018 08:00

PremAccHack ty czytasz w ogóle wiadomosci prywatne??


RE: Stary reaktor powrócił - tomekj3 - 08-08-2018 08:41

Ooo sama strona odstrasza, strona może i fajna w 2007 roku....naprawdę żal mi takich osób serio ;D raczej gdy dodam kilka ciekawych opcji to jestem ciekaw czy też tak będziecie mówić. Hmm....ok mam pomyślą. Skoro szata graficzna jest do du...echem kitu to kto ma jakiś pomysł na Zmianę? Wszelkie propozycje na pw proszę


RE: Stary reaktor powrócił - jarunioo7 - 08-08-2018 09:37

(08-08-2018 08:41)tomekj3 napisał(a):  Ooo sama strona odstrasza, strona może i fajna w 2007 roku....naprawdę żal mi takich osób serio ;D raczej gdy dodam kilka ciekawych opcji to jestem ciekaw czy też tak będziecie mówić. Hmm....ok mam pomyślą. Skoro szata graficzna jest do du...echem kitu to kto ma jakiś pomysł na Zmianę? Wszelkie propozycje na pw proszę

z takim podejściem nie widze przyszłości dla tej gry pokerface


RE: Stary reaktor powrócił - mahuzz - 08-08-2018 10:10

Cytat:raczej gdy dodam kilka ciekawych opcji to jestem ciekaw czy też tak będziecie mówić.
Chłopie dopiero co dodałeś wątek z grą i takie rzeczy piszesz Big Grin Przyjmij to na klatę i nad tym popracuj, chyba złośliwie Ci tego nie napisali...


RE: Stary reaktor powrócił - tomekj3 - 08-08-2018 15:24

(08-08-2018 10:10)mahuzz napisał(a):  
Cytat:raczej gdy dodam kilka ciekawych opcji to jestem ciekaw czy też tak będziecie mówić.
Chłopie dopiero co dodałeś wątek z grą i takie rzeczy piszesz Big Grin Przyjmij to na klatę i nad tym popracuj, chyba złośliwie Ci tego nie napisali...

Nie co dopiero Big Grin wcześniej był projekt lecz z uwagi na brak czasu i lenistwo go porzuciłem

(08-08-2018 09:37)jarunioo7 napisał(a):  z takim podejściem nie widze przyszłości dla tej gry pokerface
Nie musisz w nią grać Tongue gra jest dla fanu dla zabawy


RE: Stary reaktor powrócił - sheko12 - 08-08-2018 18:43

Raczej projekt dla pieniędzy Tongue
Chcesz mieć reklamy? Popracuj nad stroną, warto zainwestować w to pracę, czas i pieniądze.


RE: Stary reaktor powrócił - tomekj3 - 08-08-2018 23:52

(08-08-2018 18:43)sheko12 napisał(a):  Raczej projekt dla pieniędzy Tongue
Chcesz mieć reklamy? Popracuj nad stroną, warto zainwestować w to pracę, czas i pieniądze.

Dlaczego uważasz, że dla forsy? Reklama jak i konta premium idą na opłacenie domeny i serwera.

Przy okazji Info dla wszystkich już działa, po dobiciu 20 LVL zobaczycie małą niespodziankę Smile