Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Timebucks - kombajn zarobkowy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Timebucks - kombajn zarobkowy (/Temat-Timebucks-kombajn-zarobkowy-157371)

Strony: 1 2 3 4 5


Timebucks - kombajn zarobkowy - thomasward - 21-07-2018 14:04

Hej, mam przyjemność przedstawić wam Timebucks, australijski kombajn zarobkowy. Rejestracja jest oczywiście darmowa, a na stronie znajdziemy tonę sposobów na zarabianie zielonych. Na start dostajemy 1$ na saldo bonusowe, minimum do wypłaty to 10$, strona wypłaca na PayPal (dowody: tutaj oraz ich Facebook).


Po rejestracji i kliknięciu linku aktywacyjnego wchodzimy w zakładkę EARN i wybieramy interesujące nas sposoby zarobku. Poniżej znajdziecie wszystko szczegółowo opisane. Można także oczywiście wykupić reklamę, a w zakładce LADDER znajdziemy dzienny konkurs - top 5 osób, które zarobiły przez 24h najwięcej dostaje bonus do 20 dolarów!

Link referencyjny - https://timebucks.com/?refID=215217596
Link czysty - http://timebucks.com/


Opis zakładki EARN:

CONTENT - typowe PTC z reklamami i slideshowami po 0,001 $ za klik
SURVEYS - cała masa ankiet do wypełnienia, podobnie jak na Clixsense
VIDEOS - coś jak YT Monster, oglądamy film przez daną ilość czasu i dostajemy za to pieniądze
REFER - czyli budowanie poleconych, jest ich aż 5 poziomów, za poziom pierwszy dostajemy lifetime 15% zarobków, a za poziom 5 dostajemy 1%. Do tego z wszystkich refferali 1 stopnia dostajemy połowę kwoty dziennego bonusu, o którym za chwilę. Wink
OFFERS - zestawienie najciekawszych ofert z offerwalli
OFFERWALLS - chyba nie muszę wyjaśniać. Wink Mamy dostęp aż do 14 offerwalli.
ONCE OFF - jednorazowo możemy dostać pieniądze za zainstalowanie dodatku do chrome'a, polubienie strony na Facebooku czy nagranie video promocyjnego.
MINING - czyli typowa koparka używająca procesora. Za 100000 hashy mamy 0,002$. Dość OK stawka.
ROLL - czyli dzienny bonus. Raz na 24h gdy zrobimy przynajmniej 10 działań zarobkowych (wszystko się liczy) możemy zagrać o bonus dzienny. Najniższa stawka 0,002$, ale udało mi się dotychczas tracić zarówno 1 centa, jak i jednego dolara!
TASKS - proste zadania w stylu Cloudflare, czyli musimy potwierdzić, że osoba X pracuje w miejscu Y itd.
FREE BTC - możemy się zarejestrować z linku polecającego strony na stronce z mojej sygnaturki, a oni płacą nam ułamki centa za każdego rolla.
SOCIAL - kasa za lajki, followy na Instragramie, suby na Youtube itd.

Ogólnie timebucks to naprawdę ciekawy i oferujący wiele kombajn zarobkowy. Z mojej strony - polecam. Smile


RE: Timebucks - kombajn zarobkowy - amcin - 21-07-2018 14:23

Dużo opcji zarobku, interesujący serwis.
Poszło z refa Wink


RE: Timebucks - kombajn zarobkowy - zarobki11 - 21-07-2018 22:30

Fajny post ale trochę puźno ja o serwisie słyszałem około 1,5 roku temu ale powodzenia Smile


RE: Timebucks - kombajn zarobkowy - radek0389 - 21-07-2018 22:44

(21-07-2018 22:30)zarobki11 napisał(a):  Fajny post ale trochę puźno ja o serwisie słyszałem około 1,5 roku temu ale powodzenia Smile

A o słowniku słyszałeś?


RE: Timebucks - kombajn zarobkowy - zarobki11 - 21-07-2018 22:49

Sorry, pisane z telefonu na szybko. Muszę się bardzie postarać. Smile


RE: Timebucks - kombajn zarobkowy - thomasward - 27-10-2018 17:45

Strona wciąż wypłaca, dodano na nią między innymi Cashback z ponad kilku tysięcy sklepów, w tym z AliExpressu (2,85% zwrotu z zakupów tam)!


RE: Timebucks - kombajn zarobkowy - wrzochal11 - 27-10-2018 19:06

To ile jesteś w stanie tutaj zarobić miesięcznie na swoich akcjach? Nie liczmy poleconych Wink


RE: Timebucks - kombajn zarobkowy - thomasward - 27-10-2018 19:22

To zależy od tego ile robisz ankiet itd. Smile Z samego codziennego PTC i jedno pytaniowej ankietki spokojnie 0,5$ na miesiąc, a do tego jest milion innych sposobów.


RE: Timebucks - kombajn zarobkowy - Vicek - 27-10-2018 19:45

to lepiej juz puszki po piwie zbierac i wymieniaac niz te 0,5 marne dostawac na msc tragedia chlopie Wink bardziej liczysz na poleconych chyba CO???


RE: Timebucks - kombajn zarobkowy - thomasward - 27-10-2018 19:48

No jasne, że liczę na poleconych i nikogo nie zmuszam do rejestracji. Jak ktoś dobrze wypełnia ankiety to może tutaj się rozszaleć, bo jest kilka paneli naraz i tona ankiet do zrobienia, a z tego już można spokojnie kilkanaście-kilkadziesiąt dolców na miesiąc Smile.