Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kryptowaluty - chwilowe odbicie, czy zmiana trendu? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Kryptowaluty - chwilowe odbicie, czy zmiana trendu? (/Temat-Kryptowaluty-chwilowe-odbicie-czy-zmiana-trendu-157310)

Strony: 1 2 3


Kryptowaluty - chwilowe odbicie, czy zmiana trendu? - mattxx - 18-07-2018 12:52

Na moim blogu zamieściłem informację dotyczącą aktualnej sytuacji na rynku kryptowalut. Krótkie info, ale zalecam, aby przeczytały je zwłaszcza osoby początkujące w tym temacie.

Wpis znajdziecie tutaj: http://kryptoinwestycja.info/zielono-na-rynkach-czy-chca-oskubac-nas-z-kasy/


RE: Kryptowaluty - chwilowe odbicie, czy zmiana trendu? - olekn1 - 18-07-2018 13:17

Jesteś w błędzie, silne wsparcia i zmiana rynku na byczy, wszystko na to wskazuje Smile Tylko czekać na przebicie oporu na $7700 i będzie kolejny run na $8800, nie licz na spadki poniżej $6800-$6900


RE: Kryptowaluty - chwilowe odbicie, czy zmiana trendu? - mattxx - 18-07-2018 13:53

Wiesz - ja nie twierdzę, że rynek nie dojdzie do 7700 bo to bardzo możliwe. Czas to zweryfikuje, ale mam silne przeczucie, że jednak będziemy dalej spadać. 6800$ już niebawem...


RE: Kryptowaluty - chwilowe odbicie, czy zmiana trendu? - AleksandraN - 20-07-2018 17:42

Ja wiem, ja Wink
Albo spadnie , albo pójdzie w górę Wink

P.S Zawsze można grać na dwa fronty, albo hodl Smile


RE: Kryptowaluty - chwilowe odbicie, czy zmiana trendu? - noomak - 23-07-2018 14:39

BTC szaleje w ostatnich dniach, teraz pod 7700 $ jest.
Mam nadzieję, że rynek jeszcze fajnie się załamie i BTC poszybuje ostro w dół Wink


RE: Kryptowaluty - chwilowe odbicie, czy zmiana trendu? - jarunioo7 - 23-07-2018 15:02

Nieciekawie wygląda sytuacja altcoinów. BTC idzie w górę, dominacja BTC wzrasta co dalej sprzyja bardzo dużemu wpływowi BTC na alty. Mamy już 46% dominacji.

https://coinmarketcap.com/charts/#dominance-percentage

Na spadku BTC najbardziej też ucierpiały alty. Do osiągnięcia ath BTC brakuje około 160% natomiast altcoinom znacznie więcej. Alty, które mają mniej % do ath od btc z top 100 można policzyć na palcach jednej ręki.

https://coinpaprika.com/?tab=ath

Zobaczymy jak się ta sytuacja rozwinie.

Z drugiej strony jak BTC wyznaczał swoje ath to alty były wtedy w znacznie lepszej sytuacji, to one dawały większy zysk niż btc. Być może historia znów zatoczy koło i ceny altów również diametralnie wzrosną podczas konkretnych wybić btc.


RE: Kryptowaluty - chwilowe odbicie, czy zmiana trendu? - Resick - 25-07-2018 17:19

Według mnie w najbliższej przyszłości będziemy testowali 8900-9000$,a jeśli to przejdą to 10k jak najbardziej może się pojawić.


RE: Kryptowaluty - chwilowe odbicie, czy zmiana trendu? - mattxx - 02-08-2018 12:49

Aktualnie trwa korekta wcześniej wspomnianego ruchu wzrostowego na BTC. Nic nie wskazuje na to, aby miał pojawić się kolejny impuls wzrostowy. Czekamy na dalszy rozwój sytuacji.

Przed chwilą otworzyłem pozycje na wzrosty (jednodniową - dzisiaj ją zamknę) - myślę, że kurs podskoczy w ciągu kilku godzin do max. 7700$ po czym znowu trochę spadnie (aktualnie 7577$ za 1 BTC).

Jak będzie? Zobaczymy, najważniejsze to inwestować rozważnie i pamiętać o ryzyku oraz o odpowiednim zarządzaniu kapitałem Smile


RE: Kryptowaluty - chwilowe odbicie, czy zmiana trendu? - Morwa - 03-08-2018 11:55

Ja sądzę, że w dłuższej perspektywie będzie spadał... Mam nadzieję : ) Na razie nie widzę powodów do kupna. Wykresy nie są negatywne , ale na pewno nie pokazują jednoznacznie. Poza tym ludzie mniej obeznani w krypto wciąż pamiętają "wielki" spadek z prawie 20k$ i raczej dłuższy czas nowy kapitał nie wejdzie. Poza tym opłacalność kopania na GPU spada, a był to temat który mocno napędzał rynek. Jest pełno ludzi którzy teraz są na minusie po 2017 i panikują, a każdy wzrost jest dla nich szansą na zmniejszenie strat. To tylko moja opinia, ale ja wolę czekać aż rynek trochę odpocznie.


RE: Kryptowaluty - chwilowe odbicie, czy zmiana trendu? - mattxx - 05-08-2018 12:48

(03-08-2018 11:55)Morwa napisał(a):  Ja sądzę, że w dłuższej perspektywie będzie spadał... Mam nadzieję : ) Na razie nie widzę powodów do kupna. Wykresy nie są negatywne , ale na pewno nie pokazują jednoznacznie. Poza tym ludzie mniej obeznani w krypto wciąż pamiętają "wielki" spadek z prawie 20k$ i raczej dłuższy czas nowy kapitał nie wejdzie. Poza tym opłacalność kopania na GPU spada, a był to temat który mocno napędzał rynek. Jest pełno ludzi którzy teraz są na minusie po 2017 i panikują, a każdy wzrost jest dla nich szansą na zmniejszenie strat. To tylko moja opinia, ale ja wolę czekać aż rynek trochę odpocznie.

Moim zdaniem aktualna sytuacja skutecznie zniechęci inwestorów amatorów, a szczególnie tych którzy są na dużym minusie i albo sprzedali ze stratą, albo trzymają i tylko nerwowo spoglądają na wykres BTC z nadzieją, że wreszcie coś ruszy.

Ja także powodów do kupna nie widzę, chyba, że mówimy o graniu na wzrosty/spadki na krótki termin, to jeszcze ma sens, byle by to robić z głową Smile