Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zmien swoją sylwetke - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Zmien swoją sylwetke (/Temat-Zmien-swoja-sylwetke-156895)



Zmien swoją sylwetke - Retri - 22-06-2018 22:09

Witam Mam na imię Mateusz od 10 roku życia choruje na młodzieczo idiopatyczne zapalenie stawów. Aktualnie mam 19 lat interesuje sie kulturystka to co widać na zdjęciu poniżej zbudowałem w ciągu roku z wagi 102kg na 81kg osiągnąłem to cieżką pracą aczkolwiek zrobiłem to w domu za pomocą hantli i cieżaru własnego ciała chcesz zgubić pare kg pozbyć sie kompleksów i zbudować zdrową sylwetkę? To dobrze trasiłeś/aś możesz zacząć już dziś pomogę ci z dieta planem treningowym oraz w zakresie motywacji po więcej szczegółów zapraszam na prywatną wiadomość na pewno sie dogadamy współpraca online! Posiadam również wiedze w zakresie rehabilitacji!
[Obrazek: 18722614_120862548492449_3846185514700898304_n_1.jpg]


Zmien swoją sylwetke - mikokuba1 - 23-06-2018 00:45

Trenujesz dopiero od roku, fajnie że są efekty, interesujesz się kulturystyką też fajnie, ale to dalej za mało, żeby układać ludzią diety i plany treningowe. Może najpierw skończ jakieś kursy/studia z zakresu dietetyki i treningów personalnych i dopiero potem zacznij oferować swoje usługi w tym zakresie. Nie wiem czy masz taką świadomość, ale źle ułożoną dietą możesz zrobić komuś poważną krzywdę.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: Zmien swoją sylwetke - Zaperr44 - 26-06-2018 17:55

Z całym szacunkiem, ale twoje efekty nie są czymś zaskakującym : miałeś pełno masy,troszkę jej zgubiłeś i z nich zrobiłeś mięśnie to tak samo jakby chuderlak zrobił sobie abs więc żeby już układać diety i pomagać innym chyba trzeba nabrać większego doświadczenia i mieć jakiś licencjat.