Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zalecę stworzenie prostego bota - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zalecę stworzenie prostego bota (/Temat-Zalece-stworzenie-prostego-bota-156881)



Zalecę stworzenie prostego bota - zarobki11 - 21-06-2018 20:42

Zalecę stworzenie prostego bota.Szczegóły na pw. Bot nie jest skomplikowany.Cena to za dobrze wykonanego działającego bota to 50zł. Sposób zapłaty paypal. Nie wysyłam zaliczek jak nie zobaczę żadnego postępu czyli w ciemno.


RE: Zalecę stworzenie prostego bota - krzysio3001 - 21-06-2018 22:46

Wysłałem priv. Smile


RE: Zalecę stworzenie prostego bota - dzemba - 30-06-2018 15:08

Z ciekawości spytam, do czego ten bot, bo może zna ktoś darmowe rozwiązanie Big Grin

PS.
Za tą cenę tylko zdesperowany studenciak Tongue


RE: Zalecę stworzenie prostego bota - zarobki11 - 30-06-2018 16:04

Bot to na priw jak chcesz zobaczyć ogólni zgłosiło się 6 osób.I miejsc już niema ale wątku jeszcze nie usuwam bo narazie nikt jeszcze nie skończył.
Ps jak bot mało zarabia to i mało mogę zapłacić Wink


RE: Zalecę stworzenie prostego bota - TheKing - 30-06-2018 16:08

(30-06-2018 16:04)zarobki11 napisał(a):  Bot to na priw jak chcesz zobaczyć ogólni zgłosiło się 6 osób.I miejsc już niema ale wątku jeszcze nie usuwam bo narazie nikt jeszcze nie skończył.

6 osób pisze tego samego bota? I co te 50zł na 6 osób dzielisz?


RE: Zalecę stworzenie prostego bota - mrxardas - 30-06-2018 16:17

Raczej wątpie aby ktoś się podją napisania go szczególnie kiedy wamagane jest aby umiał obchodzić cpatche od googla i zmieniać ip co chwile


RE: Zalecę stworzenie prostego bota - mrpabl058 - 30-06-2018 17:12

Jelnia gość szuka xD


RE: Zalecę stworzenie prostego bota - zarobki11 - 30-06-2018 21:42

Nie każdy dostał inne zadanie i 50 zł każdy dostaje osobno, mrpablo ma prośbe abyś nie zaśmiecał tematu tak jak napisałem koledze, nie będe dawał 500 zł gościowi za bota który zarobi mi maks 12-16 zł miesięcznie.Nie jestem organizacja charytatywna Wink. Trochę logiki. Pamiętajmy że nie każdy na tym forum to informatyk z dyplomem, wiele osób ma np. 14-18 lat i dla kogoś takiego nie tylko jest dobry test swojich umiejętności ale możliwoś uzbierania na np. na gry ,czy skiny jak i swój pierwszy zakup z allegro.


Zalecę stworzenie prostego bota - Hybrid1990 - 18-02-2019 19:11

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.