Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zapytanie site: .pl xxxx ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Zapytanie site: .pl xxxx ? (/Temat-Zapytanie-site-pl-xxxx-156703)



Zapytanie site: .pl xxxx ? - sprzetok - 10-06-2018 17:20

Witajce poszukuje pomocy w zapytanie do google : site: .pl aligator. Szukam zapytnia ktore pokaze mi polskie domeny i na stronei jest badz widnieje slowo aligator badz zwrot , wiem że klin kiedyś dał taki poradnik.

Z gory dzieki.


RE: Zapytanie site: .pl xxxx ? - Ando - 10-06-2018 17:35

coś takiego nie działa?
site:[*].pl aligator


RE: Zapytanie site: .pl xxxx ? - sprzetok - 10-06-2018 17:51

Ando, tak jest juz lepiej dzieki !! , skad wiedziałes zeby uzyc [] ?


RE: Zapytanie site: .pl xxxx ? - TheKing - 10-06-2018 18:02

A mi się wydaje, że w zapytaniu była spacja przed .pl i to mogło powodować problemy.


RE: Zapytanie site: .pl xxxx ? - Ando - 10-06-2018 18:39

[*] to symbol oznaczający tyle co "cokolwiek", tak ja sobie to tłumaczę Smile
Wynika z tego że na jakiejkolwiek stronie, której adres kończy się na .pl ma wyszukać słowo aligator.


RE: Zapytanie site: .pl xxxx ? - twardy - 10-06-2018 18:47

Wystarczy sama *.


RE: Zapytanie site: .pl xxxx ? - jarunioo7 - 10-06-2018 19:16

można też: intext:aligator site:.pl


RE: Zapytanie site: .pl xxxx ? - sprzetok - 10-06-2018 19:17

Panowie dzieki za pomoc faktycznie zwraca inne wyniki... "inne" , dla mnie to co rzuci wujek google to lekka losowość. Pewne frazy ktore mam np top od 2 lat, raz dziennie pokazuje poza topem.