Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ETB czyli EarnThatBuck - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: ETB czyli EarnThatBuck (/Temat-ETB-czyli-EarnThatBuck-156569)



ETB czyli EarnThatBuck - ggusiaja - 03-06-2018 12:50

Earn That Buck - to forum anglojęzyczne, które pare dni temu wprowadziło program dzięki któremu możemy zbierać na nim punkty za różne aktywności, a po uzbieraniu odpowiedniej ilości punktów (ETB) wymienić je na pieniądze (przelew na konto Paypal).

Zbieramy punkty za:
- polecanie forum (za 1 poleconego 1000pkt ETB - jeśli wystawi 20 postów-> treść ma być wartościowa zgodna z danym tematem);

- dodanie avataru do profilu -> 5ETB

- Odpowiedź w wątku -> treść zgodna z tematem najlepiej wnosząca coś nowego 25 ETB (maksymalnie 3 na godzinę).

- założenie nowego tematu 50 ETB

- jeśli ktoś polubi nasz post 5 ETB (5 polubień na 1 post).

To dopiero początek możliwości w zbieraniu tam punktów, tak przynajmniej obiecują administratorzySmile

Należy uzbierać 10.000 ETB = 10$ (przelew na Paypal).

W tych wątkach jest możliwość zdobywania punktów:

Rewarding Apps and Sites
Best Paid Surveys and Routers
URL Shorteners
Paid Tutoring
Paid to Upload
Get paid to Write
Work From Home
Clinical Trials and Donations
Contractor and Odd Jobs
Sharing Economy Jobs
Cashback, Coupons and Freebies
Loyalty Programs
General Money Chat

Zapraszam:

https://earnthatbuck.com/?referrer=69

Czysty link:

https://earnthatbuck.com/


RE: ETB czyli EarnThatBuck - jamesr - 03-06-2018 13:55

wszedłem z refa (earner10)


RE: ETB czyli EarnThatBuck - ggusiaja - 03-06-2018 14:31

(03-06-2018 13:55)jamesr napisał(a):  wszedłem z refa (earner10)

dziękiSmile


RE: ETB czyli EarnThatBuck - krychap - 03-06-2018 15:15

Poszło z ref.


RE: ETB czyli EarnThatBuck - ggusiaja - 03-06-2018 19:00

(03-06-2018 15:15)krychap napisał(a):  Poszło z ref.

dziękiSmile


RE: ETB czyli EarnThatBuck - 11natinka11 - 04-06-2018 14:38

czyli można na tym skorzystać podwójnie dzięki zadaniom z grabpoints.
Dzięki za przybliżenie tego tematu. Widziałam te zadania z tym forum w grabpoints, ale jeszcze sie tam nie rejestrowałam, bo zrobiłam tylko jedno zadanie co nie trzeba było sie rejestrować. Dzieki temu masz refa Smile


RE: ETB czyli EarnThatBuck - ggusiaja - 04-06-2018 16:25

(04-06-2018 14:38)11natinka11 napisał(a):  czyli można na tym skorzystać podwójnie dzięki zadaniom z grabpoints.
Dzięki za przybliżenie tego tematu. Widziałam te zadania z tym forum w grabpoints, ale jeszcze sie tam nie rejestrowałam, bo zrobiłam tylko jedno zadanie co nie trzeba było sie rejestrować. Dzieki temu masz refa Smile

Myślałam, że ich nie widziałaś i chciałam Ci o nich napisać,ale mnie ubiegłaśSmile

DziękiSmile

W grabpoints już dostałam za jedno zadanie związane z tym forum 100pkt, a teraz czekam na kolejneSmile Też są te Quizy z tego forum.


RE: ETB czyli EarnThatBuck - ggusiaja - 12-09-2018 10:46

Cześć członkom ETB,

Po głębokim zastanowieniu zdecydowaliśmy o natychmiastowym zakończeniu programu nagród ETB, głównie z powodu niskiej jakości stanowisk. Honorujemy płatności dla kont z ponad 1000 ETB. Jeśli masz ponad 1000 ETB, postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w przewodniku ETB Rewards, aby wypłacić pieniądze (pierwsze miejsce w FAQ):
https://earnthatbuck.com/threads/earn-etb-rewards.349/

Wszyscy użytkownicy muszą wypłacić pieniądze do piątku 14 września o 23:59. Płatności zostaną wysłane do 21 września.

Przyszłość EarnThatBuck.com wciąż jest jasna, ponieważ wkrótce nadejdzie re-design - więc bądźcie czujni. Nasz cel i ambicje się nie zmieniły. Będziemy nadal dostarczać platformę dla użytkowników do czytania, rozpowszechniania i omawiania pomysłów na zarabianie pieniędzy.


TEMAT DO ZAMKNIĘCIA.


ETB czyli EarnThatBuck - Majka - 12-09-2018 16:42

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.