Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na aplikacjach Google Play - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zarabianie na aplikacjach Google Play (/Temat-Zarabianie-na-aplikacjach-Google-Play-156504)



Zarabianie na aplikacjach Google Play - rentrax - 29-05-2018 20:49

Siema stworzyłem ostatnio narzędzie dla traderów kryptowalutowych, a mianowicie skaner arbitrażowy. Porównujący kursy setek par walutowych z bazy giełd. W tej chwili w bazie znajduje się Binance, Bittrex, Poloniex i Cryptopia. Tworząc ten dziennik chcę zobligować się do częstego dodawania wpisów dotyczących ilości dotychczasowych pobrań. Chętnie usłyszałbym również porady dotyczące marketingu, bo póki co nie uważam to za moją mocną stronę. Mam 16 lat także czasu na naukę jeszcze sporo zostało Big Grin. Zapraszam do zapoznania się z aplikacją :
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.crypto.rentrax


RE: Zarabianie na aplikacjach Google Play - Klin - 29-05-2018 21:18

Powodzenia życzę Wink


RE: Zarabianie na aplikacjach Google Play - jarunioo7 - 29-05-2018 21:35

W jaki sposób skaner sprawdza możliwość arbitrażu? Mam na myśli czy na podstawie zleceń na giełdzie czy może na podstawie np coinmarketcap.com czy tym podobnym.. Co jaki czas (widze opcje refresh ale nie jestem pewien)? Czy skaner uwzględnia status walletów na każdej giełdzie?


RE: Zarabianie na aplikacjach Google Play - rentrax - 29-05-2018 22:04

(29-05-2018 21:35)jarunioo7 napisał(a):  W jaki sposób skaner sprawdza możliwość arbitrażu? Mam na myśli czy na podstawie zleceń na giełdzie czy może na podstawie np coinmarketcap.com czy tym podobnym.. Co jaki czas (widze opcje refresh ale nie jestem pewien)? Czy skaner uwzględnia status walletów na każdej giełdzie?
Skaner pobiera zlecenia z konkretnej giełdy. Sprawdzanie statusu walletów zostanie dodane jeszcze w tym tygodniu. Opcja refresh jest dostępna cały czas, ale większość API giełd aktualizuje się co 60 sekund.