Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
(Szukam) osoby do wymiany gotówki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: (Szukam) osoby do wymiany gotówki (/Temat-Szukam-osoby-do-wymiany-gotowki-156407)



(Szukam) osoby do wymiany gotówki - zarobki11 - 23-05-2018 08:35

Poszukuje osoby która była by mi w stanie wymieniać gotówkę (ja)bank -(ty) paypal.
Może się wam pojawić pytanie takie wątki już istnieją? Wiem o tym ale wymiana polega na tym że ja nie posiadam konta bankowego a chce wypłacać z takich serwisów jak np. ImperiumReklamy. Ja podaje wasz adres bankowy a wy jak wypłata dojdzie przelewacie mi pieniądze na PayPala. Oczywiście nie charytatywnie z każdej transakcji dostajecie minimum 0,5 zł (do uzgodnienia).Wydaje się skomplikowane ale takie nie jest.Smile Uwaga nie biorę świerzaków ani podejrzanych użytkowników.
Jeśli jesteś chętny pisz priw.


RE: (Szukam) osoby do wymiany gotówki - useSession - 30-05-2018 15:38

Cytat:z każdej transakcji dostajecie minimum 0,5 zł.

Nie sądzisz, że to za dużo? Jerk2


RE: (Szukam) osoby do wymiany gotówki - kniew - 04-06-2018 21:41

50 groszy? serio? facepalm


RE: (Szukam) osoby do wymiany gotówki - zarobki11 - 06-06-2018 19:18

Wiem że dużo ale ciężką znaleźć dobrą osobę za mniejsze kwoty beka Trwonię majątek.
Oczywiście sobie żartuje nie bież tego na poważnie


RE: (Szukam) osoby do wymiany gotówki - zarobki11 - 14-06-2018 20:34

aktualneJerk


RE: (Szukam) osoby do wymiany gotówki - Ropsont - 14-06-2018 20:40

Z całym szacunkiem ale... człowieku daj sobie spokój i załóż normalnie rachunek bankowy.

Jeśli kogoś takiego tu znajdziesz, to taka osoba powinna dostać order "Jelenia roku". Nową odznakę na ZC by trzeba wprowadzić. :|


RE: (Szukam) osoby do wymiany gotówki - poca66 - 10-07-2018 08:59

Zarobki11: Nadal aktualne? Napisz pw Smile


RE: (Szukam) osoby do wymiany gotówki - radekx662 - 29-12-2018 16:15

jeśli jeszcze aktualne to priv pisz


(Szukam) osoby do wymiany gotówki - Hybrid1990 - 18-02-2019 19:17

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.