Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[ZAPISY] Czwarty ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [ZAPISY] Czwarty ZLOT użytkowników Zarabiam.com (/Temat-ZAPISY-Czwarty-ZLOT-uzytkownikow-Zarabiam-com-155496)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: [ZAPISY] Czwarty ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Artinesse - 03-06-2018 19:55

MaLiN i jego pozycja na łóżku dla mnie najlepsza. Moderator w trakcie pracy xD. Zaraz po tym reakcja ml na wyciek danych. "Jakie dane?" po %tach xD.

@[Admin] BMW to Ci urządzili xD.


RE: [ZAPISY] Czwarty ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Admin - 04-06-2018 03:14

(03-06-2018 19:55)Artinesse napisał(a):  MaLiN i jego pozycja na łóżku dla mnie najlepsza.

That what she said Big GrinJerkimpreza


RE: [ZAPISY] Czwarty ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Admin - 04-06-2018 12:49

Dziękujemy jeszcze raz wszystkim sponsorom, dzięki Wam praktycznie nikt nie musiał posiadać własnego alkoholu (nie wliczając piwaTongue) ani wyżywienia przez cały okres zlotu Big Grin

Postaram się skleić jakiś material choć niewątpliwie może to być bardzo trudne, część sprzętu nagrywającego nie była dostępna przez jeden dzień z uwagi na zamknięty bagażnik w bumie, a sami raczej raczyliśmy się swoim towarzystwem niż bieganiem z kamerą, mimo to postaram się kilka minut skleić Smile

Dzięki Heart


[Obrazek: sponsorzy.png]


RE: [ZAPISY] Czwarty ZLOT użytkowników Zarabiam.com - MaLiN - 04-06-2018 13:18

Może, jeśli ktoś ma, niech wyślę zdjęcia i filmy ze zlotu bezpośrednio do Admina Wink


RE: [ZAPISY] Czwarty ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Wojo-MyLead - 05-06-2018 13:34

Mimo tego co wydarzyło się równolegle w czasie zlotu, był on niezwykle udany! Pozdrawiam serdecznie wszystkich uczestników i do zobaczenia za rok Cool


RE: [ZAPISY] Czwarty ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Ropsont - 07-06-2018 12:18

Zlot oczywiście był genialny, byłem drugi raz i oczywiście wszystko ponownie na najwyższym poziomie! Big Grin

To ja jeszcze od siebie - Dziękuję wszystkim za udział w zlocie, drogiemu Adminowi za organizację przedsięwzięcia oraz sponsorom za taką wspaniałomyślność wobec zlotowiczów Wink

Na zlocie panowała wspaniała atmosfera, każdy rozmawiał z każdym na luzie (Nie tylko o kwestiach zarabiania) i na równi bez względu na dziedzinę zarabiania czy stan portfela. Myślę, że to dobry moment by powiedzieć tym co się jeszcze wahają, że warto za rok wyjść z piwnicy i do nas dołączyć, naprawdę się nie zawiedziecie. impreza

No to czekamy teraz na materiał video ze zlotu. Jerk2


RE: [ZAPISY] Czwarty ZLOT użytkowników Zarabiam.com - rsh - 07-06-2018 13:16

(03-06-2018 19:52)fercypia napisał(a):  
(03-06-2018 19:34)Admin napisał(a):  @spoiler śmiechów dla nieobecnych userow zc

Zamknalem BMW wrzucajac klucze do bagażnika impreza

Efekt? Zamawianie złodziei samochodowych na fakturę żeby otworzyli Big Grin



@spoiler2

Forumowy kolega Kuba tez przyjechał e60 ale moja ładniejsza z zazdrości pił pił i pił aż zwymiotował mi na maskę :DDD
True storyyy

Przynajmniej będziesz miał co wspominać xD
hahaha asy Big Grin


RE: [ZAPISY] Czwarty ZLOT użytkowników Zarabiam.com - jarunioo7 - 07-06-2018 13:59

Kolejne udane spotkanie integracyjne forumowiczów Cool Tak jak napisał Ropsont, każdy z każdym był na równi. Znowu pokazaliśmy, że za tajemniczymi nickami z forum + serwisami (które teoretycznie ze sobą powinny konkurować) kryją się normalni ludzie, z którymi można na każdy temat porozmawiać bez żadnych uprzedzeń. Szkoda tylko, że nie pojechaliśmy na gokarty / paintball ale nie ma co się dziwić jak na 40 osób znalazło się tylko 2 trzeźwych kierowców impreza Na dojazd na te gokarty/paintball stracilibyśmy w dwie strony 2 godziny więc może to i lepiej..

Ogromne podziękowania dla Admina, który wszystko dobrze ogarnął organizacyjnie. Pieczony świniak był wyśmienity!

Atmosferę na zlocie idealnie obrazuje ilość przyjeżdżających osób, która z roku na rok się powiększa. Kto raz przyjedzie ten na 99% będzie chciał przyjechać za rok.

Pozdro! Smile


RE: [ZAPISY] Czwarty ZLOT użytkowników Zarabiam.com - piotrgk4 - 07-06-2018 14:30

Było 4 trzeźwych kierowców Tongue (podczas narady)

Również chciałbym dodać coś od siebie.

Przede wszystkim dziękuje Adminowi za kolejny piękny zlot i oby następne były tylko lepsze Smile

Wiele ludzi jest mocno uprzedzonych do obcych ludzi. Ja również kiedyś do takich ludzi należałem.
Podczas zlotu spotkałem masę życzliwych ludzi że aż człowiekowi miło na serduszku.
Ludzie jak co zlotu okazali się mili, sympatyczni i wyrozumiali.


Przy okazji chciałbym podziękować wszystkim osobom na zlocie Smile
Miło odkryć kto się kryje za danym nickiem a nawet na spokojnie porozmawiać Smile

Wymiana doświadczeń czy poglądów jak co roku daje mi mega motywacji by za rok pokazać się z jeszcze lepszej strony.

Pozdrawiam Admina za organizacje, sponsorów za finansowanie atrakcji oraz wszystkie osoby które były na zlocie Smile


RE: [ZAPISY] Czwarty ZLOT użytkowników Zarabiam.com - rsh - 11-06-2018 18:59

super inicjatywa, szkoda że jestem userem od niedawna. Takie spotkania poszerzają wiedzę i bardzo uczą.