Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Automatyczne rozwiązywanie captcha - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Automatyczne rozwiązywanie captcha (/Temat-Automatyczne-rozwiazywanie-captcha-155353)



Automatyczne rozwiązywanie captcha - simpleman73 - 15-03-2018 18:33

Witam, czy ktoś zna jakiś program który automatycznie będzie rozwiązywał captcha przy faucetach? Chciałbym zautomatyzować masowo konta.


RE: Automatyczne rozwiązywanie captcha - Bartezx1997 - 15-03-2018 18:52

Nie bardzo rozumiem jak chcesz automatyzować rozwiązywanie captchy przez program...


RE: Automatyczne rozwiązywanie captcha - simpleman73 - 15-03-2018 19:01

na google sprawdzałem że istnieją takie programy które pobierają jakąś setną centa od captchy, tylko one są płatne, chciałbym się dowiedzieć czy istnieją jakieś darmowe programy które rozwiązują captcha


RE: Automatyczne rozwiązywanie captcha - piotrgk4 - 15-03-2018 19:02

@[Bartezx1997] Ale w czym problem?
http://www.deathbycaptcha.com/ bardzo dobrze sobie radzi z tym problemem i ma niezłe stawki. W dodatku ma wygodne api do zaimplementowania w botach Wink

@[simpleman73] Nie spotkałem jeszcze darmowych które były by skuteczne na cięższe capchy. Na te oczywiste to bot sobie poradzi. Na te cięższe trzeba zapłacić


RE: Automatyczne rozwiązywanie captcha - simpleman73 - 15-03-2018 19:02

Sprawdzałem na google i isnieją programy które rozwiązują captcha ale pobierają zapłatę jakąś setną centa. Chciałbym się dowiedzieć czy istnieją jakieś darmowe programy do rozwiązywania captcha

(podwoiła mi się odpowiedź, usuńcie tą jedną)


RE: Automatyczne rozwiązywanie captcha - jarunioo7 - 15-03-2018 19:07

Nie sądzę żeby istniały darmowe rozwiązania - w końcu ktoś musi nad tym siedzieć i rozwiązywać.

2captcha.com - 1$ / 1000


RE: Automatyczne rozwiązywanie captcha - TheKing - 15-03-2018 19:16

(15-03-2018 19:07)jarunioo7 napisał(a):  Nie sądzę żeby istniały darmowe rozwiązania - w końcu ktoś musi nad tym siedzieć i rozwiązywać.

2captcha.com - 1$ / 1000

właśnie 2captcha jest takim darmowym rozwiązaniem, bo możesz sam rozwiązać x captch i dostajesz $, które później możesz wymienić na rozwiązanie swoich captch.


RE: Automatyczne rozwiązywanie captcha - jarunioo7 - 15-03-2018 19:18

Nie widze sensu żeby rozwiązywać captche specjalnie na 2captcha tylko po to żeby nie uzupełniać ich przy faucetach.. Smile Zresztą autor tematu chciał zautomatyzować wszystko..


RE: Automatyczne rozwiązywanie captcha - TheKing - 15-03-2018 19:28

(15-03-2018 19:18)jarunioo7 napisał(a):  Nie widze sensu żeby rozwiązywać captche specjalnie na 2captcha tylko po to żeby nie uzupełniać ich przy faucetach.. Smile Zresztą autor tematu chciał zautomatyzować wszystko..

Nie wiem dokładnie o co chodzi, ale podejrzewam klikanie co x minut czegoś tam? Jeśli tak to na 2captcha może sobie poświęcić godzinę wieczorem i mieć zapas na jakiś czas. Albo płacisz albo kombinujesz Big Grin On wyraźnie chce za darmo.