Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rób hajs nie gadaj głupot - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Rób hajs nie gadaj głupot (/Temat-Rob-hajs-nie-gadaj-glupot-155332)

Strony: 1 2


Rób hajs nie gadaj głupot - uzalezniony - 14-03-2018 21:36

Dawno dawno temu...

... był sobie Uzależniony, który bardzo pragnął mieć więcej czasu, mniej zobowiązań oraz zdecydowanie więcej przyjemności z życia Smile

Zarabianiem w internecie interesuje się od kilku dobrych miesięcy. Pierwsze centy udało mi się zarobić prowadząc swoje kilka FP czy blogów PPI. Teraz chcę rozwinąć skrzydła powoli stawiając swoje aktywa, które będą pracowały na mnie same lub z moją mniejszą czy większą pomocą.

Nie jestem pewien czy ten dziennik będzie miał formę dziennika, czy aktualizacje będą na bieżąco. Jestem pewien, że chciałbym za jakiś czas wrócić w miejsce gdzie napisałem 1 post w dzienniku i czytając to wspomnieć jak wyglądało moje życie w chwili podjęcia decyzji i rozpoczęcia działania.

Także zaczynam budowę swojego małego imperium Smile

Cele:

PPI
100$/tydzień
200$/tydzień
500$/tydzień


Dropshipping
1000$/tydzień
2000$/tydzień
5000$/tydzień


Aktualizacja #1
Dzisiaj rozpisałem mapę myśli. Wypisałem pomysły na zarabianie pieniędzy. Wpisałem te nawet bardzo szalone pomysły. Następnie ponumerowałem je względem tego czym zajmę się od samego początku. I tak oto powstaje blog pod hacki. Ten pierwszy skierowany zostanie na deskopowych użytkowników dzięki Cinstallerowi.

Co dzisiaj zrobiłem?
- sporządziłem mapę myśli
- wykupiłem i podpiąłem domenę
- zrobiłem podstawową konfigurację wyglądu oraz wtyczek
- zebranie informacji jak rozpocząć dropshipping w Polsce i na świecie.

Każdego dnia będę starał się opisywać co i jak zrobiłem a nawet dlaczego. Na chwilę obecną to tyle. Przy kolejnej aktualizacji liczę, że będzie ciekawiej Smile



RE: Rób hajs nie gadaj głupot - zarobki11 - 14-03-2018 21:41

Zapowiada się ciekawy temat będę śledził.


RE: Rób hajs nie gadaj głupot - danoneksss - 14-03-2018 21:45

Bloga będziesz pozycjonował? Czy celujesz w mało konkurencyjne frazy i samo onpage seo wystarczy?


RE: Rób hajs nie gadaj głupot - uzalezniony - 15-03-2018 10:16

Nie planuję specjalnie pozycjonować bloga. Ruch będę opierał na social mediach i autopostowaniu. Ewentualnie może w przyszłości jakiś pakiet seo zakupię, aczkolwiek moja wiedza na temat pozycjonowania nie pozwoli mi osiągnąć zbyt wiele w tym temacie Jerk2


RE: Rób hajs nie gadaj głupot - Itachi198 - 15-03-2018 17:53

Walcz o hajs Big Grin dropshipping jest genialny, gorąco polecam!
3mam kciuki i na pewno będę obserwował!
Powodzenia!


RE: Rób hajs nie gadaj głupot - Karamber - 15-03-2018 19:58

powodzenia Wink


RE: Rób hajs nie gadaj głupot - xmaniek6 - 15-03-2018 20:01

trzymam kciuki Lol


RE: Rób hajs nie gadaj głupot - uzalezniony - 15-03-2018 22:42

Dziękuję za tak duży oraz pozytywny odzew! Big Grin

Aktualizacja #2

Dzisiaj cały dzień główkowałem co da mi wystarczająco dużo pieniędzy oraz jednocześnie zajmie niewiele czasu bym mógł wydać zarobione sianko Big Grin tak więc postanowiłem postawić sobie konkretne cele, które zapisałem w swoim "magicznym zeszycie" (cele też zaktualizowałem w 1 poście). Poświęciłem dzisiaj około godzinę, wliczając w to krótką drzemkę, na webinar jakiegoś małolata, który mówił o dropshippingu i wtedy przypomniały mi się słowa nauczyciela z technikum, który za każdym razem gdy robił nam kartkówkę mówił: "miałem sen..."
Po przebudzeniu i złapaniu oddechu świeżego powietrza zasiadłem do przeszukania for o zarabianiu w celu znalezienia natchnienia.... i znalazłem Idea

Postanowiłem zająć się kilkoma mniejszymi projektami oraz jednym większym. Do bloga PPI oraz wliczanych tam zarobków dołączy też Ogads zasilany Instagramem. Zainstalowałem bota, założyłem nowe konto Insta i obserwuje jak powoli zaczyna rosnąć Big Grin Poważniejszym projektem będzie dropshipping, ale tutaj muszę się przygotować pod względem formalności, dlatego jutro mam wolne Tongue sprawdzę przyjazność urzędów w Polsce dla młodych przedsiębiorców Big Grin

Co dzisiaj zrobiłem:
- zainstalowałem Jarvee i podłączyłem 1 konto
- zasubskrybowałem kilka dzienników o zarabianiu w celu śledzenia nowości, pewnie w każdym z nich znajdę jakąś wskazówkę dla siebie Cool
- prześledziłem kilka serwisów w poszukiwaniu nisz
- stronę notatek nt pixela fb, który uważam za genialny oraz niebezpieczny...
- kilka stron notatek o moich pozostałych zaplanowanych projektach,
- poświęciłem chwilę by zarejestrować się na osiołku i skorzystać z poradnika użytkownika Kiniek. Na razie "robi się i czekamy na efekty"

Plany na najbliższe dni:
- zakup proxy, ogarnięcie kont, skalowanie Instagrama,
- uzyskać informacje prawne oraz księgowe związane z dropem,
- znalezienie nisz, przygotowanie sprzedaży na portalach aukcyjnych,
- gotowe platforma pod własny sklep czy też może jednak WP + woocommerce
- przeanalizować kampanie reklamowe konkurencji by móc zaistnieć i zacząć generować sprzedaż,

Na chwilę obecną głowa pełna pomysłów i nowe patrzenie na świat. Jeżeli uda mi się w najbliższym czasie uzyskać satysfakcjonujące mnie dochody to pokuszę się o rzucenie roboty w diabły 2
W ten weekend muszę ruszyć z blogiem PPI by móc zarobić kilka zielonych na proxy i konta insta Big Grin



RE: Rób hajs nie gadaj głupot - Muraszczyk - 16-03-2018 00:14

Mapa myśli, sensowne plany- powodzenia.

Cytat:Każdego dnia będę starał się opisywać co i jak zrobiłem a nawet dlaczego.
Tutaj radziłbym Ci robienie grubszej aktualizacji co tydzień. Ta początkowa motywacja nie trwa wiecznie i zwykle to "każdego dnia" kończy się po kilku dniach.

Także. Załóż sobie cele tygodniowe, miesięczne i ewentualnie codziennie odhaczaj co zostało zrobione, z czego zrezygnowałeś, co nowego się pojawiło etc.


RE: Rób hajs nie gadaj głupot - uzalezniony - 16-03-2018 00:17

W sumie słuszna uwaga Smile pisać w dzienniku czy odpowiadać na pytania mogę na bieżąco, aczkolwiek ważne aktualizacje będą co kilka dni. Zaznaczę je "aktualizacja" dla lepszej widoczności Smile