Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabianie na donkeymails, no-minimum i innych zagranicznych ptp - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabianie na donkeymails, no-minimum i innych zagranicznych ptp (/Temat-Zarabianie-na-donkeymails-no-minimum-i-innych-zagranicznych-ptp-155266)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Zarabianie na donkeymails, no-minimum i innych zagranicznych ptp - zarobki11 - 07-04-2018 22:31

Ok ale już jutro się rozpiszę o 6 muszę wstać.Pod wieczorek wpadnę.DobranocSmile


RE: Zarabianie na donkeymails, no-minimum i innych zagranicznych ptp - trikmen - 08-04-2018 11:41

Ta strona to prawdziwy nieśmiertelnik wśród get paidów. Działa od kiedy pamiętam. Zarabiałem tam kiedy chodziłem do gimnazjum. Teraz polecam go tylko początkującym, bo stawki są zbyt niskie.


RE: Zarabianie na donkeymails, no-minimum i innych zagranicznych ptp - Kiniek - 08-04-2018 13:47

Polecam zapoznać się z tym czego dotyczy temat bo twoja wypowiedź z nim nie ma nic wspólnego Wink.


RE: Zarabianie na donkeymails, no-minimum i innych zagranicznych ptp - tomek7912 - 10-04-2018 09:42

A sprawdzaliście może czy wypłacają te bitcofarmy itd. ?


RE: Zarabianie na donkeymails, no-minimum i innych zagranicznych ptp - Kiniek - 10-04-2018 11:46

Gdzieś był temat na forum odnośnie tego czy są wypłacalne... mowa była coś o pół roku i zależności od wpłat użytkowników, nie chce zmyślać, ale takie coś kojarzę Wink.


RE: Zarabianie na donkeymails, no-minimum i innych zagranicznych ptp - Alario - 15-08-2018 15:33

Niestety skrypt działa tylko na bitcofarm.com, na ethero i bitcomine w ogóle nie włącza reklam


RE: Zarabianie na donkeymails, no-minimum i innych zagranicznych ptp - adamakak89 - 26-08-2018 12:22

(15-08-2018 15:33)Alario napisał(a):  Niestety skrypt działa tylko na bitcofarm.com, na ethero i bitcomine w ogóle nie włącza reklam

Znalazłem działający dla mine pod tampermonkey

https://greasyfork.org/pl/scripts/36200-bitcomine

Sprawdzimy ile kreydtów PTC uda sie z tego wyciagnac dla PTP - sama strona to SCAM i nie warto w nic inwestowac na niej.


RE: Zarabianie na donkeymails, no-minimum i innych zagranicznych ptp - Joker7777 - 01-10-2018 13:56

Donkeymails coś dzisiaj nie chodzi czy tylko ja mam jakis problem ?


RE: Zarabianie na donkeymails, no-minimum i innych zagranicznych ptp - maxiu170 - 31-10-2018 10:51

BitcoFarm po wykupieniu reklamy nie wysyła mi żadnego ruchu - ktoś wie o co chodzi ?
Bitcomine też nie da się dodać reklamy - poradnik nie działa :/


RE: Zarabianie na PTP donkeymails i innych zagranicznych ptp - maslanka80 - 22-01-2019 01:57

(25-03-2018 23:00)Kiniek napisał(a):  A ja mam pytanie jak przełożyć twoją metodę na zarobek w osiołku Smile?

Musisz napisać maila do admina na jaka metodę chcesz zmienic i wysłać ewentualny nr konta mail do wypłaty.
Ja czekałem na odpowiedz około 7-10 dni ale bez problemu .
Szkoda ze osiołek juz nie płaci na PP Sad

Co do PTP i promocji w serwisach z poza listy to kiedyś puściłem PTP punktowe osiolka w jakims polskim serwisie typu sejfik w tanich klikach i po kilku godzinach dostałem info od admina ze ta strona nie ma akceptacji , podał link do akceptowanych stron bym sie z nią zapoznał, Przy okazji podał mi też link do regulaminu jakbym przeoczył skoro akceptacji nie znalazłem beka.

Osobiscie lubie osiołka i nawet udalo mi się zdobyć kilku aktywnych poleconych aktywnych do dzisiaj. Dzisiaj mam na 2 poziomie prawie 40 refków i co jakiś czas ta liczba sie powieksza wiec jakis promotorek też chyba mi wskoczył.
Raz też kupiłem small baby na miesiac jak był w promo na świeta. Może dlatego Admin jest taki wyrozumiały i chce mu sie dyskutować i pouczać .
Przy +750.000 members Heart