Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Działanie z reklamami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Działanie z reklamami (/Temat-Dzialanie-z-reklamami-155024)



Działanie z reklamami - Blasterm92 - 01-03-2018 10:12

witam, nawiązuje wspolprace z pewną firmą która zajmuje się reklamami. Mógłby mi ktoś powiedzieć czy wszystko jest tutaj w porządku ?
Chodzi o to ze nie posiadam dg.
"Zgodnie z nowymi zasadami prawa nie będzie Pan nam wystawiał co miesiąc rachunku, tylko my co kwartał wysyłamy Panu umowę o dzieło + rachunek (rozliczając kwoty pomniejszone o podatek dochodowy). Na tej podstawie dokonywany jest przelew. Ja co miesiąc będę wysyłał raport. Dodatkowo po pełnym roku, dostaje Pan od nas PIT do rozliczenia. Jeżeli założy Pan nagle działalność, to wrócimy do zaczniemy rozliczać się na podstawie fv."
Pozdrawiam


RE: Działanie z reklamami - jarunioo7 - 01-03-2018 12:03

Po prostu będą Ci wypłacać pieniądze co 3 msc i od razu będą Cie rozliczać z Urzędem Skarbowym - Ty już nie będziesz musiał tego robić tyllo na koniec roku PITa złożysz. Oczywiście wypłate będziesz miał pomniejszoną o ten podatek.. Możesz sobie sam obliczyć, w internecie jest dużo kalkulatorów. Dużo zależy czy umowa ma być z przeniesieniem praw autorskich czy bez - zwróć na to uwagę.

Według mnie wszystko jest wporządku poza wypłatą po 3 miesiącach zamiast po jednym Smile


RE: Działanie z reklamami - rachman - 01-03-2018 21:44

J.W. Dostajesz umowę, płacą podatek, PIT, wszystko gra...


RE: Działanie z reklamami - Culturva - 02-03-2018 11:24

PIT to dopiero w 2019 roku powinien Cię interesować za działalność w 2018.


RE: Działanie z reklamami - szal - 02-03-2018 11:36

jest ok