Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupowanie laptopów szkolnych z Szwecji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Kupowanie laptopów szkolnych z Szwecji (/Temat-Kupowanie-laptopow-szkolnych-z-Szwecji-154901)



Kupowanie laptopów szkolnych z Szwecji - trojax2016 - 23-02-2018 23:17

Witajcie,ostatnio na Allegro patrząc w dział laptopy natknołem się na laptopa Samsung Chromebook z zasilaczem oraz sprawną bateria za kwote 99zł. Niewiele myśląc zamówiłem takiego Chromebooka chodźby do szkoły. Przyszedł do mnie w bardzo dobrym stanie,jedynie brak zaślepki z tyłu nad portami,bateria wytrzymuje ok 6h. Czy myślicie że sprowadzanie laptopów z Szwecji za naprawdę śmieszne sumy (kuzyn miał Lenovo,jakiegoś thinkpada z ssd 256gb,odkupił od szkoły za jakieś 200zł,na wysokich ok 100fps w CS:GO. Mam ciotkę w Szwecji,tylko jak takie coś ogarnąć ? Pisać do szkół? Oczywiście chciałbym je sprzedawać na Allegro. Rozumiem ze do tego firme trzeba załozyć bo napewno w 1000zł się nie zmieszcze (działalność nierejestrowana). Licze na opinie oraz jakieś porady.

Pozdrawiam,trojax2016


RE: Kupowanie laptopów szkolnych z Szwecji - jarunioo7 - 24-02-2018 10:40

Skoro Ty zamówiłeś z allegro, Twój kuzyn odkupił od szkoły - to już oznacza, że grupa odbiorców na pewno się znajdzie.. Smile Mała czy duża, ciężko powiedzieć..


RE: Kupowanie laptopów szkolnych z Szwecji - trojax2016 - 24-02-2018 11:59

Oni po skonczeniu szkoły mają możliwość odkupienia takiego laptopy od szkoły. Napisałem do sprzedajacego z ciekawosci ile za sztuke,Pani odpowiedziała 40zł = 60zł zysku także myślę ze taki interes jest warty świeczki.


RE: Kupowanie laptopów szkolnych z Szwecji - fidellodelacraux - 25-02-2018 10:39

jak masz dojscie bezposrednio do zakupy to jak najbardziej . Moze jakbys bral ilosci hurtowe to cena bylaby jeszcze nizsza


RE: Kupowanie laptopów szkolnych z Szwecji - JaśnieD - 27-02-2018 09:50

Jeżeli masz takie możliwości, sprawdzania laptopów ze Szwecji za takie pieniądze - to rób to jak najszybciej, bo to jest opłacalny biznes.