Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
IV Zlot Zarabiam.com - Miejscówka :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: IV Zlot Zarabiam.com - Miejscówka :) (/Temat-IV-Zlot-Zarabiam-com-Miejscowka-154875)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: IV Zlot Zarabiam.com - Miejscówka :) - michal86ole - 08-03-2018 14:26

Rezerwuj, nie ma co czekać i narzekać Wink


RE: IV Zlot Zarabiam.com - Miejscówka :) - Liromir - 08-03-2018 15:28

Dzielimy się na domki i apartamenty? bo z tego co widzę to są sporo oddalone od siebie


RE: IV Zlot Zarabiam.com - Miejscówka :) - Admin - 19-03-2018 12:40

Podbijam jeszcze raz temat z PTASZYŃCEM (Hardcore Paintball i inne takie Tongue kto wie ten wie) Smile

dlaczego? bo tutaj, niby ładnie pięknie: https://scr.hu/ZYa5qz ale to jest zaraz obok apartamentów (nawet widać kawałek na zdjęciu po prawej) i żeby nie było komedii że o 22 powiedzą nam że za głośno i do spania.

Problem że w Ptaszyńcu już też większość terminów poklepanych i można byłoby to ogarnąć za około 3 miesiące - (1-3 czerwiec) - pytanie czy taki termin by Wam odpowiadał?
Dzwoniłem są już po remoncie domków więc znacznie lepsze warunki niż ostatnio powinny być, a miejscówkę pod grilla mają najlepszą ale to Ci co byli już wiedzą Smile


RE: IV Zlot Zarabiam.com - Miejscówka :) - jarunioo7 - 19-03-2018 12:43

Mi pasuje termin od stycznia do grudnia Big Grin


RE: IV Zlot Zarabiam.com - Miejscówka :) - Liromir - 19-03-2018 12:54

Pasuje i miejscówka i termin (radzę zabrać kąpielówki - bardzo dobra infrastruktura basenowa)


RE: IV Zlot Zarabiam.com - Miejscówka :) - Itachi198 - 19-03-2018 13:00

Ten PTASZYNIEC to w tym Bocheńcu w woj. Świętokrzyskim? Bliziutko Lol


RE: IV Zlot Zarabiam.com - Miejscówka :) - DDK - 19-03-2018 13:06

Jak w Ptaszyńcu domki wyremontowane to można lecieć Smile 1-3 czerwca mi pasuje


RE: IV Zlot Zarabiam.com - Miejscówka :) - Scoobyx - 19-03-2018 13:24

Jeśli na tym zlocie faktycznie mają być domki po remoncie, a nie jak na pierwszym zlocie to Ptaszyniec jest wystarczającym miejscem. Sam bym chętnie pojeździł na quadach, jednak musieli byśmy celować w bardziej otwarte turystycznie miejscowości. Pamiętać też trzeba, że raczej blisko ośrodka takich atrakcji nie będzie. Ja widzę to tylko albo góry albo morze/mazury impreza
Pomijając to, jak dla mnie termin od 22 czerwca wydaje się korzystniejszy.


RE: IV Zlot Zarabiam.com - Miejscówka :) - Admin - 19-03-2018 13:27

(19-03-2018 13:24)Scoobyx napisał(a):  Jeśli na tym zlocie faktycznie mają być domki po remoncie, a nie jak na pierwszym zlocie to Ptaszyniec jest wystarczającym miejscem. Sam bym chętnie pojeździł na quadach, jednak musieli byśmy celować w bardziej otwarte turystycznie miejscowości. Pamiętać też trzeba, że raczej blisko ośrodka takich atrakcji nie będzie. Ja widzę to tylko albo góry albo morze/mazury impreza
Pomijając to, jak dla mnie termin od 22 czerwca wydaje się korzystniejszy.

tyle ze w tym terminie nic wolnego JUŻ nie ma Big Grin


RE: IV Zlot Zarabiam.com - Miejscówka :) - Admin - 19-03-2018 13:38

Ofertę już dostałem cenowo też będzie mega ok Smile 100zł za 2 dni pobytu 01-03.06.2018 r


śniadanie lub kolacja to 15zł, chociaż przy pakietach jakie poznaliśmy z poprzedniego roku to zestaw dla 7 osób zjadło 20 osób i jeszzcze zostało Tongue
ale to na miejscu będzie można się decydować lub nie Smile


Zarezerwowałem:
- Domek "Brda" nr 27
- Domek "Brda" nr 28
- Domek "Bieszczada" nr 22
- Domek "Bieszczada" nr 23
- Krąg ogniskowy

[Obrazek: 975538_64885903b7744ef8a6eda8ca55f89c46~..._s_4_2.png]

zaraz wyślę zaliczkę za 30 osób+