Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
IV Zlot Zarabiam.com - Miejscówka :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: IV Zlot Zarabiam.com - Miejscówka :) (/Temat-IV-Zlot-Zarabiam-com-Miejscowka-154875)

Strony: 1 2 3 4 5 6


IV Zlot Zarabiam.com - Miejscówka :) - Admin - 22-02-2018 15:27

Heja mordy Smile

[Obrazek: gatsby-640x273.png]

powoli warto byłoby się rozglądać nad miejscówką dla następnego legendarnego zlotu Naszej wspaniałej ekipy JerkJerkimprezaimpreza

Dlatego wrzucam temat, jeśli ktoś ma jakieś propozycje które już testował i zna szczegóły niech przedstawi je w wątku, ja też napisałem zapytanie do Naszej stałej miejscówki z której korzystaliśmy na 2 z 3 zlotów
czyli Rueda Januszkowice - gdy będę znał szczegóły dam znać, ciekawie brzmi ich rozszerzenie oferty o OFFROAD Smile

Nowości którę może do tego czasu się pojawią:

[Obrazek: ruedapng_qnxeeeq.png]

Termin:
Pomiędzy połową czerwca - a połową lipca

Jeśli ktoś jest zainteresowany jakiś konkretniejszym terminem, wie że chciałby się pojawić, a w danym okresie nie da rady, niech napisze w temacie to może zrobimy tak aby było "dobrze" dla większości. Smile

Sponsorzy:
W tym roku moglibyśmy nawet spróbować znaleźć potencjalnych sponsorów na forum, którzy zechcieliby dołożyć cegłówkę do tej imprezy a jednocześnie samemu się zareklamować, ale to taki luźny pomysł o którym napomnę w nieco dalszej przyszłości. Środki te można byłoby przeznaczyć na dodatkowe atrakcje, katering, koks lub inne Smile


RE: IV Zlot Zarabiam.com - Miejscówka :) - MaLiN - 22-02-2018 15:52

Januszkowice spoko miejsce, cisza, spokój. Można odpocząć a jednocześnie aktywnie spędzić czas impreza Dobra miejscówka na chodzenie po gorących węglach Lol "Polecam" ~ W. Cejrowski

Apartamenty dobrze wyposażone, w szczególności jak się zrobi zapas % Jerk Więc miejscówka na tegoroczny zlot dla mnie w sam raz.

Jednak jak ktoś ma jakieś alternatywy, niech piszę. Tak czy inaczej na ostatnim zlocie były osoby z różnych stron Polski, więc jak widać odległość nie ma tak dużego znaczenia, jak się chce spędzić miło czas Wink


RE: IV Zlot Zarabiam.com - Miejscówka :) - DDK - 22-02-2018 17:07

Sądzę, że lepszej miejscówki od Januszkowic długo nie znajdziemy. Wiadomo, że lepiej byłoby znaleźć coś w centrum polski aby było fair dla każdego z dojazdem jednak ten kompleks rekompensuje odległość dojazdu dla osób nawet z północy polski. Jestem za dotychczasową sprawdzoną miejscówką. Może w tym roku uda nam się opanować cały ośrodek? Jerk2


RE: IV Zlot Zarabiam.com - Miejscówka :) - Admin - 23-02-2018 13:43

Przedzwoniłem i z Januszkowicami jest mały problem a nawet dwa Sad


1.) Jedyny wolny termin 7-9 lipiec
2.) Tylko 6 apartamentów wolnych (6x4 =24 osoby~) więc może braknąć jak na ostatnim zlocie były 32 osoby.

=/


RE: IV Zlot Zarabiam.com - Miejscówka :) - jarunioo7 - 23-02-2018 14:10

Ehh.. Jak prawdziwe polaczki powinniśmy osiedlić się w Januszkowicach ale miejsc na 99% braknie Sad

Warto więc przeanalizować propozycje z poprzedniego wątku:
http://zarabiam.com/Temat-Propozycje-miejsc-na-3-ZLOT-Zarabiam-com-144818


RE: IV Zlot Zarabiam.com - Miejscówka :) - michal86ole - 23-02-2018 14:33

Wstępnie możesz zarezerwować, żeby później nie było sytuacji, że nawet tych 24 miejsc zabraknie, a w międzyczasie może trafi się coś innego...


RE: IV Zlot Zarabiam.com - Miejscówka :) - nitram - 23-02-2018 19:39

Ja termin 1-11 lipca mam zajęty. Ale nie oczekuję żeby wszyscy musieli się do mnie dopasować Smile


RE: IV Zlot Zarabiam.com - Miejscówka :) - Admin - 24-02-2018 01:05

początek lipca bardzo dużo osoby ma porezerowane z tego co słyszałem, więc i tak termin 22-24 czerwiec wydaje mi się najtrafniejszy - pytanie tylko gdzie Smile


RE: IV Zlot Zarabiam.com - Miejscówka :) - Liromir - 24-02-2018 03:37

w Venore?


RE: IV Zlot Zarabiam.com - Miejscówka :) - Scoobyx - 24-02-2018 09:56

http://zarabiam.com/Temat-Propozycje-Miejsc-na-Zlot-ZC-2016-131717?pid=1469335#pid1469335

np. http://www.goralska-osada.com.pl