Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na pisaniu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie na pisaniu (/Temat-Zarabianie-na-pisaniu-154869)



Zarabianie na pisaniu - Matekxx - 21-02-2018 20:19

Cześć! Od niedawna staram się zarabiać na coppywritingu, a mianowicie jestem zarejestrowany na dwóch serwisach Goodcontent oraz 10heads. Chce aby coppywriting stał się moim głównym źródłem zarobku. Przyznam, że temat coppywritingu jest mi znany od dobrych kilku lat lecz dopiero teraz postanowiłem, że chce zrezygnować z pracy na etacie, żeby zarabiać w domu.
Zastanawiam się na tym czy lepszą rzeczą będzie szukanie zleceń na serwisach poświęconych tego typu rzeczom czy działanie na portalach, które wymieniłem wyżej. Jak na razie wybrałem opcje działania na portalach głównie ze względu na ciągłość zleceń, w przypadku zleceń z ogłoszeń nieraz pewnie będą zdarzać się przestoję, choć powiem szczerze, że nie wiem jak to wygląda, bo jeszcze nie testowałem tej metody.
Ogólnie założyłem sobie, że będę pisał po pięć godzin dziennie zarabiając jakieś sześćdziesiąt złotych dziennie. Co dawało by jakieś 1.800 miesięcznie. Niestety minusem tego pomysłu jest to, że trzeba robić to codziennie przez trzydzieści dni w miesiącu. Być może jest to kwestia wprawy, ale jak na razie ciężko jest mi wysiedzieć dłużej niż sześć godzin, bo już po prostu mózg mi odpada od pisania kolejnych bezsensowych treści Rolleyes
Założyłem ten temat aby podzielić się swoim podejściem i skromnym doświadczeniem oraz zapytać osoby, które siedzą już w tym dłużej w jaki sposób one podchodzą do kwestii zarabiania poprzez pisanie? Czy są to głównie zlecania z ogłoszeń czy może też bazują na serwisach? Smile


RE: Zarabianie na pisaniu - Xanter98 - 21-02-2018 20:22

Tutaj na forum na pewno znajdziesz dużo chętnych i nie po takich zalosnych stawkach 10zl/h Big Grin


RE: Zarabianie na pisaniu - jarunioo7 - 21-02-2018 20:30

Jako, że się nie znam - to się wypowiem hehe Tongue

Logicznie byłoby zrobić w ten sposób.. Poświęcić jakiś czas na rozreklamowanie się na grupach fb / stronach z tego typu ogłoszeniami / forach czy wszelkich innych kanałach gdzie mógłbyś znaleźć klientów. Później czekając na zlecenia możesz korzystać z gotowych serwisów Smile


RE: Zarabianie na pisaniu - prelude - 21-02-2018 20:31

Na początku musisz "być wszędzie". Jeśli pasują Ci zlecenia z giełd to je realizuj, ale bądź na bieżąco z ogłoszeniami. Jeśli czujesz się mocny w jakimś temacie i znajdziesz takie ogłoszenie to zaproponuj na początek podwójną stawkę z giełdy. Z czasem zobaczysz, że można pisać to samo za 3-4 krotność ogólnoprzyjętej (a raczej ogólnowidocznej) stawki. Przeszedłem przez współpracę z wieloma początkującymi copy (chociaż to określenie jest nadużywane bo copy to już raczej przy jakimś poziomie) i z wieloma z nich mam już sporadyczny kontakt bo są zasypani zleceniami za dużo wyższe stawki. Najważniejsze żebyś się szanował (cenił), był faktycznie dobry i TERMINOWY.


RE: Zarabianie na pisaniu - rachman - 21-02-2018 20:37

Może na początek unikaj stwierdzeń typu:
Cytat:pisania kolejnych bezsensowych treści
bo jeśli ktoś to weźmie na poważnie... Treści nawet pod SEO sieczkę jakiś sens powinny mieć.
Leć na wszystkie fronty - ogłoszenia, fora, serwisy z ofertami. Zobaczysz co Ci bardziej przypasuje.