Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Arbitraż W Kryptowalutach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Arbitraż W Kryptowalutach (/Temat-Arbitraz-W-Kryptowalutach-153522)

Strony: 1 2


RE: Arbitraż W Kryptowalutach - jarunioo7 - 02-01-2018 18:52

Arbitraż w przypadku kryptowalut to rzecz normalna. Stronka na której możesz sprawdzić aktualne kursy wszędzie to:

https://coinmarketcap.com/

Wchodzisz w daną kryptowalute i klikasz zakładkę "Markets" - tam masz kursy z prawie każdej giełdy.. Większość giełd ma limity wypłat podane np. w BTC - jeśli obracasz dużym kapitałem to trzeba uważać bo możesz sobie środki zablokować do końca danego dnia na przykład Smile


RE: Arbitraż W Kryptowalutach - kapczak - 03-01-2018 03:42

(02-01-2018 18:35)NoChance napisał(a):  Z giełd polecam Binance (limit dzienny bez weryfikacji 2btc) oraz Polonex (2k $ dzienny limit bez weryfikacji), Bittrex jest największy, ale ma obhecnie zablokowane rejestracje. największe różnice można wyłapać na Bitbay względem innych giełd ale ja akurat już z tej giełdy nie korzystam.

Korzystasz z Poloniex? Przecież od jakiegoś czasu ma problemy z wypłacalnością, przedłużają wypłaty do nawet paru TYGODNI a utrudniony kontakt z supportem też niczego dobrego nie wróży. Za dużo altów najebali na giełde i powoli bankrutują mi się zdaje. Także jeśli nie korzystasz z danej giełdy a chcesz coś polecić to może chociaż poleć coś wartego polecenia a nie pierwsza lepsza o której slyszałeś


RE: Arbitraż W Kryptowalutach - kikuss23 - 03-01-2018 16:19

(03-01-2018 03:42)kapczak napisał(a):  
(02-01-2018 18:35)NoChance napisał(a):  Z giełd polecam Binance (limit dzienny bez weryfikacji 2btc) oraz Polonex (2k $ dzienny limit bez weryfikacji), Bittrex jest największy, ale ma obhecnie zablokowane rejestracje. największe różnice można wyłapać na Bitbay względem innych giełd ale ja akurat już z tej giełdy nie korzystam.

Korzystasz z Poloniex? Przecież od jakiegoś czasu ma problemy z wypłacalnością, przedłużają wypłaty do nawet paru TYGODNI a utrudniony kontakt z supportem też niczego dobrego nie wróży. Za dużo altów najebali na giełde i powoli bankrutują mi się zdaje. Także jeśli nie korzystasz z danej giełdy a chcesz coś polecić to może chociaż poleć coś wartego polecenia a nie pierwsza lepsza o której slyszałeś

A Ty od siebie co byś polecił?.


RE: Arbitraż W Kryptowalutach - kapczak - 04-01-2018 15:05

Kraken,Bittrex i Binance


RE: Arbitraż W Kryptowalutach - olekn1 - 07-01-2018 02:46

Arbitraż z Poloniexem to słabe rozwiązanie, przeciągające się wypłaty blokują możliwość szybkiego przesyłu krypto na giełdy Wink


RE: Arbitraż W Kryptowalutach - LilJJ - 10-01-2018 13:48

Najlepiej było by robić arbitraże z Bithumb Big Grin Szkoda, że nie mają do USDT par ; P