Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wspomaganie mózgu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Wspomaganie mózgu (/Temat-Wspomaganie-mozgu-153356)

Strony: 1 2 3


Wspomaganie mózgu - mateusz68 - 24-12-2017 16:16

Czy wspomagacie jakoś swój mózg podczas intensywnej pracy umysłowej/nauki? Polecacie jakieś suplementy, bo niestety niedługo matura i trzeba się przygotować Sad


RE: Wspomaganie mózgu - Szalony - 24-12-2017 16:19

kogz dobry na pamięć XD


RE: Wspomaganie mózgu - patttson - 24-12-2017 16:30

tylko kawa, wyłączenie wszystkich komputerów, telewizorów, telefonów w pobliżu i koncentracja Wink


Wspomaganie mózgu - mahuzz - 24-12-2017 16:50

Dokładnie, espresso/americano Smile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Wspomaganie mózgu - mateusz68 - 24-12-2017 17:17

A ktoś próbował ALC lub https://www.sfd.pl/sklep/Now_Brain_Elevate-opis36458.html ?


RE: Wspomaganie mózgu - WhiteNigga - 24-12-2017 17:23

Sterydy na mózg


RE: Wspomaganie mózgu - Chada - 24-12-2017 17:49

Dlaczego na ZC zawsze siedzą tacy hejterzy, nie pomogą, a tylko będą spamować, nawet w Wigilię
___

Polecam kofeine, albo kofeina + guarana, chyba za 29 PLN - ja mam już drugie opakowanie Red Speed


RE: Wspomaganie mózgu - WhiteNigga - 24-12-2017 19:06

(24-12-2017 17:49)Chada napisał(a):  Dlaczego na ZC zawsze siedzą tacy hejterzy, nie pomogą, a tylko będą spamować, nawet w Wigilię
___

Polecam kofeine, albo kofeina + guarana, chyba za 29 PLN - ja mam już drugie opakowanie Red Speed

Ja się zaliczam do spamerów? Kiedyś na Deep webie widziałem takie sterydy na myślenie, pobudza mózg itd. Niczym z filmu "Jestem Bogiem" który polecam, nie mylić z polską produkcja z podobną nazwą.


RE: Wspomaganie mózgu - Tonn - 24-12-2017 19:21

Najczęściej słyszałem o lecytynie. Ponoć dobre efekty daje, a dostaniesz ją w każdej aptece.

Na dłuższą metę wydaje mi się, że kawa to nie jest zbyt dobre rozwiązanie, chociaż i tak wielu ludzi pije ją codziennie. "Uważajmy na kawę – bo choć kofeina poprawia myślenie, to blokuje również przyswajanie żelaza - pierwiastka istotnego dla wydolności mózgu." -http://m.poradnikzdrowie.pl/diety/lecznicze/najlepsza-dieta-dla-mozgu-wiecej-weglowodanow-tluszczow-witamin_39009.html (Polecam artykuł)

Dużą rolę w dobrej pracy mózgu na pewno odgrywa też odpowiednia dieta ryby, orzechy, odpowiednie dotlenianie, ruch; zresztą wszystko jest opisane w powyższym linku. Nie każdy wierzy we wiedzę internetu na temat zdrowia, ale wydaje mi się, że w tym przypadku za bardzo się nie myli. W każdej chwili możesz też przejść się do jakiegoś dobrego dietetyka / lekarza.

Kiedyś też natknąłem się na leki nootropowe, ale nic więcej na ich temat oprócz nazwy i działania nie słyszałem, dlatego polecam uważnie je wybierać i najlepiej to zapytać się o poradę lekarza. W końcu chodzi tu o zdrowie, które masz jedno Wink.


RE: Wspomaganie mózgu - Itachi198 - 25-12-2017 03:45

Mi pomaga duża ilość snu, porządek w miejscu pracy, godziny wieczorne