Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak przenieść stronę z hekko na mintshost? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Jak przenieść stronę z hekko na mintshost? (/Temat-Jak-przeniesc-strone-z-hekko-na-mintshost-153325)



Jak przenieść stronę z hekko na mintshost? - kornik36 - 23-12-2017 01:07

Chcę przenieść stronę z hekko na mintshost. Domenę podobno może operator przenieść więc z tym nie powinno być problemu. Smile
Ale wiecie jak przenieść wszystko z hostingu? Wszystkie pliczki do strony? Bo to już z tego co wiem trzeba samemu przenieść a jak nie to dużo dużo zapłacić. Sad


RE: Jak przenieść stronę z hekko na mintshost? - pspsga - 23-12-2017 09:26

Jeśli masz Landing Page to myślę , że nie powinieneś mieć żadnych problemów.

Natomiast jeśli masz WP to łap:
https://www.google.pl/amp/s/blog.lh.pl/przeniesc-wordpressa-serwer-zmiana-hostingu/amp/


RE: Jak przenieść stronę z hekko na mintshost? - imadlo - 23-12-2017 12:39

Nic skomplikowanego tak samo jak w każdym innym przypadku, kopiujesz pliki na serwerze oraz bazę danych jeżeli jest i przenosisz na nowy, następnie konfigurujesz dns, baze i działa.


RE: Jak przenieść stronę z hekko na mintshost? - dom3lek - 23-12-2017 12:57

Ze swojej strony odradzam mintshost. Miałem u nich 2 dedyki, vpsy i serio nigdy więcej nie kupiłbym u nich czegokolwiek.

Dlaczego?

Ich niby support 24/7h odpisują często na następny dzień(to i tak dobrze, zdarzało się po 2-3 dniach). Ich pseudo system anty-ddos nie radzi sobie ze zwykłym bootnetem.


Dedyki na których trzymałem serwery CS:GO padały przez ddosy i traciłem klientów(ludzie przestawali grać i kupować vipy). A co na to support? Oni nic nie mogą zrobić.


Wszystko jest lepsze niż mintshost.


RE: Jak przenieść stronę z hekko na mintshost? - kukiz87 - 23-12-2017 13:39

A powiedz dlaczego z hekko rezygnujesz ? mam u nich hosting z 3 lata już stron na nim mam z 7 conajmniej i nie mam żadnych zastrzeżeń a wręcz jestem bardzo zadowolony


RE: Jak przenieść stronę z hekko na mintshost? - PanCaro - 26-12-2017 04:56

Też jestem ciekawy dlaczego rezygnujesz z HEKKO. W hekko jestem jakieś 5 lat i nie miałem większych problemów.


RE: Jak przenieść stronę z hekko na mintshost? - Szalony - 10-01-2018 13:43

(23-12-2017 12:57)dom3lek napisał(a):  Ze swojej strony odradzam mintshost. Miałem u nich 2 dedyki, vpsy i serio nigdy więcej nie kupiłbym u nich czegokolwiek.

Dlaczego?

Ich niby support 24/7h odpisują często na następny dzień(to i tak dobrze, zdarzało się po 2-3 dniach). Ich pseudo system anty-ddos nie radzi sobie ze zwykłym bootnetem.


Dedyki na których trzymałem serwery CS:GO padały przez ddosy i traciłem klientów(ludzie przestawali grać i kupować vipy). A co na to support? Oni nic nie mogą zrobić.


Wszystko jest lepsze niż mintshost.
potwierdzam Smile wszystko jest lepsze od tego minthosta


RE: Jak przenieść stronę z hekko na mintshost? - Początkujący - 24-03-2018 04:26

http://zarabiam.com/Temat-Przestrzegam-przed-H88-SA-minhost-bizneshost-netdc-hekko-i-inne-155556
Ja to tylko zostawię. Miłej lektury.