Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W jakich sieciach nie ma limitu rejestracji? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: W jakich sieciach nie ma limitu rejestracji? (/Temat-W-jakich-sieciach-nie-ma-limitu-rejestracji-152534)



W jakich sieciach nie ma limitu rejestracji? - Bobi2k17 - 23-11-2017 15:03

Witam w jakich sieciach komórkowych nie ma limitu rejestracji numerów?


RE: W jakich sieciach nie ma limitu rejestracji? - Danzo93 - 23-11-2017 15:05

T-mobile mam sporo kart zarejestrowanych jako osoba prywatna. Resztę rejestruję na firmę.


RE: W jakich sieciach nie ma limitu rejestracji? - Cysiu1 - 26-11-2017 13:26

Równiez mam w T-MOBILE i nie miałem zadnego problemu,limitu Smile


RE: W jakich sieciach nie ma limitu rejestracji? - jarunioo7 - 26-11-2017 13:52

W play bez limitu Smile Sam mam chyba zarejestrowanych z 50 numerów.. Hurtowo ide do nich po 10 starterów co jakiś czas.


RE: W jakich sieciach nie ma limitu rejestracji? - DENON - 28-11-2017 22:06

Również polecam sieć play. Pani nigdy nie pyta po co mi 30 kart Smile


RE: W jakich sieciach nie ma limitu rejestracji? - eseles - 28-11-2017 22:30

"T-Mobile, Heyah oraz Orange można zarejestrować do 20 kart na jedną osobę fizyczną i do 100 numerów na firmę. Inaczej jest w Play, gdzie nie ma ograniczeń co do ilości rejestrowanych przez jedną osobę kart, ale bonus za rejestrację przysługuje maksymalnie do 10 kart SIM. Z kolei w Plusie osoba indywidualna może pobrać bonus tylko za rejestrację pięciu kart prepaid. Również w tuBiedronka i Virgin Mobile wolno zarejestrować dowolną liczbę kart prepaid.

- W Virgin Mobile nie ma ograniczeń. Jedna osoba czy reprezentant firmy może zarejestrować na swoje dane dowolną liczbę kart SIM, pod warunkiem wykorzystywania tych kart zgodnie z regulaminem – wyjaśnia Mikołaj Ziemski z obgługującej VM agencji Multi PR.

Źródła: Superbiz, materiały prasowe"

Wygoglowane z jakiegos bloga ale jak to sie ma do rzeczywistosci to nie wiem Wink