Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Moja historia z G2A.COM - czyli jak zostałem sprzedawcą - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Moja historia z G2A.COM - czyli jak zostałem sprzedawcą (/Temat-Moja-historia-z-G2A-COM-czyli-jak-zostalem-sprzedawca-151934)

Strony: 1 2 3 4


RE: Moja historia z G2A.COM - czyli jak zostałem sprzedawcą - jarunioo7 - 02-11-2017 20:08

Połowa poradnika jest o Tobie (totalnie niepotrzebnie chyba, że ktoś lubi czytać życiorysy nowych użytkowników zarabiam.com), sytuacja, którą przedstawiłeś czyli potencjalny zysk 20zł mija sie z prawdą. Odlicz 18% podatku od kwoty, za którą chcesz sprzedać i wyjdziesz na minus + masz zablokowane środki na minimum tydzień (środki do wypłaty np. z g2a). Sprzedaż ciągła, zorganizowana - powinieneś mieć firmę. Opłać ZUS, księgowość, podatek - też nie będzie korzystnie.

Można unikać takich niskomarżowych produktów, szukać prawdziwych okazji ale w przeliczeniu pieniądze / czas - wyszłoby pewnie, że zarabia się po 2zł / h Smile

+ za chęci i za listę stron do szukania okazji + do sprzedaży Smile


RE: Moja historia z G2A.COM - czyli jak zostałem sprzedawcą - winxerr - 09-11-2017 14:12

Nie polecam tego serwisu kupiłem klucz do gry bodajże za 11 euro poczym wystawiłem za 15 gra była sprawdzona przez serwis, przedmiot się sprzedał ale po jakimś czasie dostałem wiadomość od serwisu że gra została zwrócona klientowi z powodu skargi. Nikt się wcześniej nie próbował ze mną kontaktować żeby problem wyjaśnić tylko środki zostały usunięte z mojego konta. Napisałem do nich czy mają jakiś dowód chociaż na to że gra nie działa klientowi bo teraz to już nie wiem czy można składać skargi do serwisu i grę mieć za "free". Gra była kupiona na cdkeys.com, który autor wymieniał więc klucz nie powinien być błędny . Angry


RE: Moja historia z G2A.COM - czyli jak zostałem sprzedawcą - helix - 09-11-2017 15:26

Jestem zainteresowany pisz na pw


RE: Moja historia z G2A.COM - czyli jak zostałem sprzedawcą - DGHubert - 09-11-2017 16:27

@[winxerr] w takim razie kupiłeś klucz na g2a czy na cdkeys?


RE: Moja historia z G2A.COM - czyli jak zostałem sprzedawcą - kukiz87 - 09-11-2017 18:38

na cdekys kupił na g2a sprzedał


RE: Moja historia z G2A.COM - czyli jak zostałem sprzedawcą - winxerr - 20-11-2017 08:31

Witam co zrobić jeśli g2a zablokowało mi aukcje i aby odblokować ją należy wysłać im fakture za kupno produktu ? Jak to mam zrobić skoro chyba żaden serwis nie daje faktur przy zakupach kluczy? Smile
Na razie mimo wysokich prowizji i oczekiwania na możliwość wypłaty środków z włożonych 350 zł zarobiłem ponad 100 zł, idzie powoli jak na razie, aby zarabiać sensownie na początek dobrze jest wpłacić przynajmniej 1000 zł


RE: Moja historia z G2A.COM - czyli jak zostałem sprzedawcą - patttson - 20-11-2017 13:11

Napisz do supportu i spytaj czy może być sam dowód zakupu Wink Raczej może.


RE: Moja historia z G2A.COM - czyli jak zostałem sprzedawcą - helix - 25-11-2017 16:03

A skąd za free gry zdobyć i klucze do steam.


RE: Moja historia z G2A.COM - czyli jak zostałem sprzedawcą - patttson - 25-11-2017 16:25

poproś świetego Mikołaja Smile


RE: Moja historia z G2A.COM - czyli jak zostałem sprzedawcą - helix - 25-11-2017 22:31

Okey