Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak zarabiać na polecaniu produktów finansowych i nie tylko - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak zarabiać na polecaniu produktów finansowych i nie tylko (/Temat-Jak-zarabiac-na-polecaniu-produktow-finansowych-i-nie-tylko-151753)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Jak zarabiać na polecaniu produktów finansowych i nie tylko - rachman - 18-06-2021 04:11

Dodałem link do ECOMpartners. Produkty świetnie się sprzedają. Polecam spróbować Smile


RE: Jak zarabiać na polecaniu produktów finansowych i nie tylko - Jankos999 - 09-08-2021 18:27

(18-06-2021 04:11)rachman napisał(a):  Dodałem link do ECOMpartners. Produkty świetnie się sprzedają. Polecam spróbować Smile

Co do programów z branży finansowej obecnie jesteś w stanie coś polecić dysponuję sporymi bazami pożyczkowymi ( ok 3000 leadów na API miesięcznie) i kombinuje jak to wykorzystać ?


RE: Jak zarabiać na polecaniu produktów finansowych i nie tylko - rachman - 09-08-2021 22:48

W poradniku masz link do Bankiera i eBrokera. BluePartner też ma finansowe w ofercie. WebePartners i TradeTracker chyba mniej ma ofert tego typu jeśli kojarzę. Czasem są różnice jakieś w stawkach dlatego zawsze korzystam z tych które dają najwięcej.
Niektórzy polecają M2M, ale nie miałem z nimi styczności.


RE: Jak zarabiać na polecaniu produktów finansowych i nie tylko - MOneMartin - 28-11-2021 11:58

jak to jest z rozliczeniem kont osobistych w banku, zakładanych na selfie? Zakładając konto na selfie, należy złożyć wniosek poprzez aplikację mobilną, a chyba klikając w link partnerski, nie ma przekierowania do aplikacji czy jest?


RE: Jak zarabiać na polecaniu produktów finansowych i nie tylko - rachman - 28-11-2021 18:34

Myślę, że zależy to od konkretnej oferty banku i sieci afiliacyjnej. Ja zazwyczaj zakładałem konta poprzez stronę internetową, a po tym dokańczało proces rejestracji w apce. Chyba nie miałem okazji jeszcze tylko poprzez apkę zakładać konta...
Wiem, że niektóre apki normalnie reflink/cookie łapią. To już zależy jak daną apkę zrobiono. Pytałbym na Twoim miejscu opiekuna programu w sieci afiliacyjnej podając konkretną ofertę. Skoro oferują takie produkty to możesz zapytać jak to działa, myślę że wyjaśnią co i jak.

Ogólnie powinno wszystko działać. Sieć też nie zarobi jeśli Twojego refa apka nie złapie więc ... Wink Myślę że jakoś to rozwiązali technicznie, ale to już indywidualnie trzeba śledzić - dana sieć, jaki bank, która oferta.


RE: Jak zarabiać na polecaniu produktów finansowych i nie tylko - rachman - 14-10-2022 04:47

Jak Wam idzie zarabianie na produktach finansowych? Ja ostatnio inne sprawy tworzę i ciekawi mnie czy warto odświeżać ten temacik Smile


RE: Jak zarabiać na polecaniu produktów finansowych i nie tylko - wrzochal11 - 14-10-2022 21:39

Z tego co widzę, to banki oferują coraz wyższe promocje. Ostatnio zakładałem dodatkowe konto firmowe i skorzystałem z bardzo fajnej promocji w Nest Banku Smile


RE: Jak zarabiać na polecaniu produktów finansowych i nie tylko - maggioslc - 24-10-2022 16:48

(14-10-2022 21:39)wrzochal11 napisał(a):  Z tego co widzę, to banki oferują coraz wyższe promocje. Ostatnio zakładałem dodatkowe konto firmowe i skorzystałem z bardzo fajnej promocji w Nest Banku Smile

każdy jeden daje teraz za polecanie konto, kwoty liczone w setkach.
Widziałem Mbank i Ing, kwestia, że każdy teraz konto ma, tak czy inaczej najwięcej na kredytach zarabiają teraz.


RE: Jak zarabiać na polecaniu produktów finansowych i nie tylko - rachman - 01-05-2023 00:17

Każdy konto ma... ale może mieć ich 10. Bo czemu nie? Wink


RE: Jak zarabiać na polecaniu produktów finansowych i nie tylko - Uczciwoscpoplaca - 02-10-2023 17:14

naprawcowałeś sie props