Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Droga do wolności finansowej dzięki kryptowalutom - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Droga do wolności finansowej dzięki kryptowalutom (/Temat-Droga-do-wolnosci-finansowej-dzieki-kryptowalutom-150233)

Strony: 1 2


RE: Droga do wolności finansowej dzięki kryptowalutom - mattxx - 25-08-2017 20:42

Napisałeś, że w swojej strategii zawsze wychodzisz na plus więc się nie dziw, że wszyscy chcą ten "przepis na sukces". Każdy chce poznać sposób jak tu zarobić w internecie - najlepiej bez ryzyka, wiedzy czy włożonej pracy. Jak najszybciej i jak najwięcej, a to nie tędy droga.


RE: Droga do wolności finansowej dzięki kryptowalutom - wude - 28-08-2017 16:18

Dzisiaj krótko - niestety skończył mi się urlop i już mam mniej czasu na giełdę :/ Dziś w końcu postanowiłem przerzucić się z poloniexa na bittrexa, na szczęście transfer środków odbył się bez jakichkolwiek problemów Smile

Na tę chwilę mój depozyt na bittrexie wynosi:

[Obrazek: bittrex.jpg]


RE: Droga do wolności finansowej dzięki kryptowalutom - AnonimMilioner - 21-11-2017 20:20

Powodzenia, będę śledził dziennik. Smile


RE: Droga do wolności finansowej dzięki kryptowalutom - lycho - 03-12-2017 13:44

Dlaczego zrezygnowałeś z Poloniexa?