Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fake konto - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Fake konto (/Temat-Fake-konto-149943)



Fake konto - xxdakee - 11-08-2017 19:39

Witam serdecznie ;] Orientuje się ktoś może gdzie można kupić dobrej jakości fake konto na facebooka? Zależy mi na tym aby miało ono przynajmniej 2 lata i było "polskie". Potrzebne mi jest w miarę szybko ponieważ moje poprzednie zostało zbanowane przez używanie skryptów do zapraszania znajomych xD Oczywiście szukam konta które ciężko rozróżnić i naprawdę przypomina realny profil. Z góry dzieki!


RE: Fake konto - jergele - 11-08-2017 20:20

Może to:

[Obrazek: fb.png]

GG 868540


RE: Fake konto - xxdakee - 12-08-2017 10:47

(11-08-2017 20:20)jergele napisał(a):  Może to:

[Obrazek: fb.png]

GG 868540

Szukam jednak czegoś w bardziej przystępnej cenie xD Nie potrzebuje konta do spamu, ma tylko ono dla zwykłego szarego człowieczka wyglądać na legitne

Ewentualnie gdyby ktoś wiedział jak obejść to:


[Obrazek: zarbbb.png]


Próbowałem zrobić nowe konto "założone" ok 3 lata temu, ale to że wyświetla się rzeczywista data dodania posta krzyżuje wszystkie moje plany Angry


RE: Fake konto - makecash - 12-08-2017 21:18

To oczywiste, ze tak inni będą mogli zobaczyć Big Grin
Wtedy każdy by sobie robił takie fake konta "10 letnie" Big Grin
Co do zakupu to napisz w dziale "Kupię" - wydaje mi się, że szybciej znajdzie się jakiś "diller" Smile


RE: Fake konto - lijon - 13-08-2017 00:43

Mam kilka takich na zbyciu nawet dłuższe stażem.
Pisz na priv ile możesz mi max. dać za takie to coś Ci podeślę Wink