Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
STEEMIT.COM - Zarabiaj za tworzenie postów i komentarzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: STEEMIT.COM - Zarabiaj za tworzenie postów i komentarzy (/Temat-STEEMIT-COM-Zarabiaj-za-tworzenie-postow-i-komentarzy-149880)

Strony: 1 2


STEEMIT.COM - Zarabiaj za tworzenie postów i komentarzy - El Diablo - 09-08-2017 13:14

Siemanko. Ostatnio natknąłem się na platformę Steemit. Można powiedzieć, że jest to połączenie Facebook'a, reddit'a, Wykopu i Youtube"a, z tą różnicą, że na Stemmit można zarobiać. Platforma jest oparta na technologii blockchain. Walutą używaną na Steemit jest Steem. Podczas kopania kryptowaluty Steem, większośc tej waluty trafia do platformy, która wynagradza w ten sposób uzytkowników. Nagradza za dodawanie postów, komentowanie. Zarobki zależą od naszej rangi, follower'ów i oczywiście ilości like"ów.
WAŻNE: Dajcie linki do swoich profili to będę was śledził, like"ował i komentował. W zamian oczekuję tego samego. Smile (Treści osób, które śledzimy są w zakładce home) Mój profil: https://steemit.com/@diablo13


RE: STEEMIT.COM - Zarabiaj za tworzenie postów i komentarzy - Captain - 09-08-2017 15:02

Pisz konkrety, ile można tam zarobić? 20gr tygodniowo? W necie jest masa takich roznych serwisow i innych rzeczy zarobkowych i malo kto ma czas sprawdzac wszystkie w ciemno, a potem sie okazuje, ze zarabia sie grosze i nieoplacalne.


RE: STEEMIT.COM - Zarabiaj za tworzenie postów i komentarzy - El Diablo - 09-08-2017 20:32

Dzisiaj 3 najlepsze polskie posty zarobiły po 30$. Miały średnio po 20 like"ów. Jeśli chodzi o całą platformę to najlepszy post z dzisiaj zarobił 360$. Możesz wejść i zobaczyć.


RE: STEEMIT.COM - Zarabiaj za tworzenie postów i komentarzy - snajper520 - 10-08-2017 09:02

link do mojego profilu Maiky777 można spróbować, strona jest nowa więc na początku pewnie będzie prościej Wink


RE: STEEMIT.COM - Zarabiaj za tworzenie postów i komentarzy - adamak2k - 10-08-2017 21:50

Najpopularniejszy post polskiego użytkownikow (poszukajcie @noisy) zrobił 7000$ także to nie jest 20gr tygodniowo


RE: STEEMIT.COM - Zarabiaj za tworzenie postów i komentarzy - wrzochal11 - 10-08-2017 22:21

Żadnych "wejściówek" się nie płaci?


RE: STEEMIT.COM - Zarabiaj za tworzenie postów i komentarzy - bestek112 - 11-08-2017 11:09

Nie rozumiem po co mam im podawać swój nr telefonu..


RE: STEEMIT.COM - Zarabiaj za tworzenie postów i komentarzy - sanderso - 11-08-2017 12:21

W jaki sposób twórcy strony na tym zarabiają? Reklam nie ma, z tego co wiem to nie trzeba płacić.
Najlepsze posty wyciągają nawet po 20 000 zł, wątpię, żeby mu to wypłacili, bo oznaczało by to, że na jego poście zarobili tyle, że opłaca im się zapłacić za ten post. Jakoś nie widzę tego "biznesu"
oczywiście to moje zdanie, jeśli się mylę to proszę mnie wyjaśnić Smile


RE: STEEMIT.COM - Zarabiaj za tworzenie postów i komentarzy - Martinuss - 11-08-2017 21:45

@[adamak2k]

Znam Pana @noisy i nawet z nim rozmawiam Wink


RE: STEEMIT.COM - Zarabiaj za tworzenie postów i komentarzy - szarydg - 14-08-2017 21:17

(11-08-2017 21:45)Martinuss napisał(a):  @[adamak2k]

Znam Pana @noisy i nawet z nim rozmawiam Wink

no i co w związku z tym?