Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
✩ #3/4 - Reklamowanie ofert CPA - YOUTUBE ✩ - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
✩ #3/4 - Reklamowanie ofert CPA - YOUTUBE ✩ (/Temat-%E2%9C%A9-3-4-Reklamowanie-ofert-CPA-YOUTUBE-%E2%9C%A9-149370)

Strony: 1 2 3


RE: ✩ #3/3 - Reklamowanie ofert CPA - YOUTUBE ✩ - Wojtek574 - 31-07-2017 10:47

Jak promujesz gry download nie bierz tralierow tylko jak ktoś gra i najlepiej bez intra i muzyki. Ja tak robię i mi nie usuwają


RE: ✩ #3/3 - Reklamowanie ofert CPA - YOUTUBE ✩ - Shadecaster2 - 31-07-2017 12:02

dodaje "cracki" do płatnych programów, jakiś miesiąc temu dodałem z 10 filmików i z tego 8 jest do teraz, wydałem 10$ na promocje filmików i przyniosło mi to 40$ na PPI, więc postanowiłem dodać kolejne 10 tylko że jak teraz dodaje to mi wszystko usuwają :/


RE: ✩ #3/3 - Reklamowanie ofert CPA - YOUTUBE ✩ - Proland - 03-08-2017 09:28

Da się zakładać konta google bez weryfikowania telefonicznego? Bo ja mogę zrobić tylko przez telefon ;/


RE: ✩ #3/3 - Reklamowanie ofert CPA - YOUTUBE ✩ - mysc - 03-08-2017 15:16

Można kombinować ze zmianą user agenta, czyszczeniem cookies, zmianą przeglądarki, IP, itd. - ale prędzej czy później i tak z dużym prawdopieństwem trzeba je będzie zweryfikować. Możesz poszukać na forum stron oferujących wirtualne numery telefonów (np. textnow.com).. ale na dobrą sprawę, jeśli działasz uczciwie, nie ma nic złego w rejestrowaniu numerów telefonów na siebie samego i używania ich wyłącznie do weryfikacji Smile

Takie darmowe startery możesz zamówić np.:

- http://www.play.pl/oferta/play-internet/internet-na-karte/starter-zasiegowy/ (max 3 na dane, do odbioru w salonie PLAY)

- http://www.lycamobile.pl/po/free-sim-request (max 3 na jedno zamówienie, przychodzą pocztą)

- https://mobilevikings.pl/pl/registration/price_plan_mgm/ (max 1 na dane, wybierz opcję "darmowy starter", przychodzi pocztą)


RE: ✩ #3/3 - Reklamowanie ofert CPA - YOUTUBE ✩ - tettmeier - 30-09-2017 10:28

Ja bym chciał zacząć właśnie zarabiać na YouTube bo mam kilka pomysłów na kanały i filmiki ale nie bardzo rozumiem punkt 1 i nie wiem jak do tego się zabrać Sad Szkoda że nie jest trochę bardziej szczegółowo napisany co i jak po kolei zrobić

Edit: Udało się założyć konto Google Adsense i zweryfikować. Teraz wyświetla się że muszę poczekać ok. 1 dzień na konfigurację. Jeśli ktos byłby uprzejmy to mógłby odpisać czy dobrze kombinuję, a ja planuję działać dalej zgodnie z poradnikiem.


RE: ✩ #3/3 - Reklamowanie ofert CPA - YOUTUBE ✩ - mysc - 30-09-2017 16:58

(30-09-2017 10:28)tettmeier napisał(a):  Ja bym chciał zacząć właśnie zarabiać na YouTube bo mam kilka pomysłów na kanały i filmiki ale nie bardzo rozumiem punkt 1 i nie wiem jak do tego się zabrać Sad Szkoda że nie jest trochę bardziej szczegółowo napisany co i jak po kolei zrobić

Edit: Udało się założyć konto Google Adsense i zweryfikować. Teraz wyświetla się że muszę poczekać ok. 1 dzień na konfigurację. Jeśli ktos byłby uprzejmy to mógłby odpisać czy dobrze kombinuję, a ja planuję działać dalej zgodnie z poradnikiem.

Chodzi o "Jak wygląda zarabianie?" ?Smile Ten poradnik nie dotyczy zarabiania na adsense, wręcz przeciwnie - adsense włączać nie powinieneś.

Przeczytaj całość raz jeszcze i zadaj konkretne pytania, to chętnie odpowiem Smile W tej chwili wydaje się, że chciałbyś żebym Ci przeredagował cały tekst ?;P


RE: ✩ #3/3 - Reklamowanie ofert CPA - YOUTUBE ✩ - Soplica - 02-10-2017 00:01

Robić to pod polski ruch czy zagraniczny? - Subsms na takim czymś dobrze wyjdą?


RE: ✩ #3/3 - Reklamowanie ofert CPA - YOUTUBE ✩ - mysc - 02-10-2017 00:29

Zagraniczny ruch to zwykle większa konkurencja - aczkolwiek wszystko zależy od tego co planujesz reklamować Smile Ja się ograniczam w 100% do Polski i nie mam potrzeby wychodzenia poza nasz kraj Smile 44 mln ludzi (Ocenia się, że język polski jest językiem ojczystym około 44 milionów ludzi na świecie; źródło: wikipedia :>) to wystarczająca liczba potencjalnych klientów.

Wszystko może wyjść dobrze, z powodzeniem metoda sprawdza się przy sms'ach, grach online, skracaniu i reklamowaniu różnego rodzaju PP (np. książki/suplementy/feromony).
To tylko (albo aż) forma reklamowania, skuteczność zależy natomiast przede wszystkim od odpowiedniego opisu filmów i doboru do nich programu partnerskiego Smile


RE: ✩ #3/3 - Reklamowanie ofert CPA - YOUTUBE ✩ - Soplica - 04-10-2017 21:14

(02-10-2017 00:29)mysc napisał(a):  Zagraniczny ruch to zwykle większa konkurencja - aczkolwiek wszystko zależy od tego co planujesz reklamować Smile Ja się ograniczam w 100% do Polski i nie mam potrzeby wychodzenia poza nasz kraj Smile 44 mln ludzi (Ocenia się, że język polski jest językiem ojczystym około 44 milionów ludzi na świecie; źródło: wikipedia :>) to wystarczająca liczba potencjalnych klientów.

Wszystko może wyjść dobrze, z powodzeniem metoda sprawdza się przy sms'ach, grach online, skracaniu i reklamowaniu różnego rodzaju PP (np. książki/suplementy/feromony).
To tylko (albo aż) forma reklamowania, skuteczność zależy natomiast przede wszystkim od odpowiedniego opisu filmów i doboru do nich programu partnerskiego Smile

Szybko padają konta bez weryfikacji telefonicznej? - Podobna sytuacja jak w przypadku facebooka? - Pytam bo nigdy nie miałem fejk konta youtube.


RE: ✩ #3/3 - Reklamowanie ofert CPA - YOUTUBE ✩ - mysc - 04-10-2017 23:21

Podobnie jak na FB, to zależy od wielu czynników. Konto może nie paść nigdy, albo od razu Smile

Osobiście wszystkie konta mam zweryfikowane (bo co to za problem?;p), najstarsze mają już prawie 3 lata i cały czas działają jak należy Smile