Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SMS Premium oraz Suby będą zablokowane? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: SMS Premium oraz Suby będą zablokowane? (/Temat-SMS-Premium-oraz-Suby-beda-zablokowane-149002)



SMS Premium oraz Suby będą zablokowane? - pavi - 11-07-2017 07:06

Kod:
https://bezprawnik.pl/rzad-kontra-sms-owi-naciagacze/

Jem śniadanko a tu taka informacja na wykopcu. Ja tam ekspertem nie jestem ale mało kto domyślnie zgodzi się na SMS MO czy SMS Premium.


RE: SMS Premium oraz Suby będą zablokowane? - fusek - 11-07-2017 10:59

Lobby operatorów się na to nie zgodzi.


RE: SMS Premium oraz Suby będą zablokowane? - bodorek - 11-07-2017 13:35

(11-07-2017 10:59)fusek napisał(a):  Lobby operatorów się na to nie zgodzi.

Z tego co widać po drzewku projektu, to przez lobby już przeszli, teraz opiniowanie i konsultacje publiczne.


RE: SMS Premium oraz Suby będą zablokowane? - pavi - 11-07-2017 15:07

dokładnie a operatorom dowalą kare i tyle... zresztą z artykuły wynika ze pierwszy po łapach dostanie Plus.

[Obrazek: j2uL_YcbS6a1NFmjRi88jw.png]


RE: SMS Premium oraz Suby będą zablokowane? - krolik2011 - 14-07-2017 06:45

Miejmy nadzieję że postoi jak najdłużej, a w Sejmie i tak nie przejdzie. Jak oni nawet nie wiedzą co to jest .

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka


RE: SMS Premium oraz Suby będą zablokowane? - PremAccHack - 14-07-2017 06:59

Przejdzie Smile PiS to przyspieszy w jedną noc to zrobią Smile


RE: SMS Premium oraz Suby będą zablokowane? - Hoolig4n - 14-07-2017 10:20

Może to i lepiej? Rynek SMS jest zalany syfem po sam korek, przez oszustów (gold lead, potem moneyking) i żaden zdrowo myślący człowiek, którego wydymali na sms'y już raczej nic nie wyśle, ani nie poda numeru telefonu.


RE: SMS Premium oraz Suby będą zablokowane? - nykkusek - 14-07-2017 12:13

Może i to lepiej? Wink Ile jest osób które się utrzymują z SMS itd? Będzie to bardzo smutne jak to wszystko je**ie.

Osobiście mam duże obawy co do tej ustawy, ale myślę że nie będzie ona aż tak tragiczna w skutkach bo po pierwsze z definicji (tak jakby) SMS mają być najprostszym sposobem zakupu produktu, więc jakieś udziwnienia by tylko zaszkodzily operatorom a co z tego wynika rządowi (#podatki) no i oczywiście sami operatorzy wolą aby zostało tak jak jest bo hajs się zgadza.

Najlepiej jakby wprowadzili tylko limity miesięczne a resztę zostawili tak jak jest, bo aż mi czasem żal ludzi jak wysyłają po 10 sms po 30 zl bo "nie ogarniają"


Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka