Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
400zl w 3 dni - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 400zl w 3 dni (/Temat-400zl-w-3-dni-148403)

Strony: 1 2 3


400zl w 3 dni - Krashai - 20-06-2017 12:47

Bardzo potrzebuje 400zl w trzy dni, przed chwila zycie mi sie zawalilo jestem doslownie pod murem... Musze wynajac mieszkanie bo nawet nie mam gdzie sie podziac, mam przy sobie tylko telefon i samochod ktorych nie sprzedam. Ciezko mi o tym pisac ale potrzebuje tej pomocy, macie pomysly, naprawde nie mam pomyslu... Prosze o pomoc


RE: 400zl w 3 dni - rachman - 20-06-2017 13:16

Zarobić i wypłacić to tylko w realu albo na czymś szybkim ale z dużym ryzykiem (buki itp.).
Trzaśnij sobie parę kont bankowych i zgarnij prowizję albo zgarnij prowizję dla nowych klientów np. coś takiego jak mam w stopce.
Ostatecznie pożyczkę darmową - 400 powinni dać, chyba że nie będziesz miał z czego oddać to lepiej nie wchodź w spiralę...


RE: 400zl w 3 dni - szykiryki - 20-06-2017 13:29

W necie w tej chwili raczej nic, chyba, że na leadnow czy fastlead, bo jako jedyne zapewniają ekspresowe wyplaty- to jesli chodzi o suby, ale jak nie masz niszy to nic nie da, a jednak 4 stówki w trzy dni to sporo, bo wychodzi ponad stówka dziennie.

Możesz próbować z ewhoringiem, jak przysiądziesz na kilkanascie godzin to może uda Ci się wypłać jakiś naiwniaków, którzy bezpośrednio zasilą Twoje konto czy pp (abstrahując już oczywiście od rozliczenia tego, ale to nie ten temat i jak człowiek pod scianą to takimi rzeczami się nie przejmuje).

Troche nie rozumiem, dlaczego w takich momentach nie zwracacie się do przyjaciól (bo jeszcze kumam, że część może mieć z rodzinką na bakier, skoro musi na kopach się wyprowadzać Sad), przeciez to nie kilka tysięcy, a parę stówek, które kilka osób jest w stanie bez mrugnięcia okiem ogarnać... to tak ode mnie.

Trzymaj się i zwroć się do ziomków, to najlepsza droga, a mysle, ze nie będą Cię windykować od razu.
Jakby sytuacja rzeczywiscie była tragiczna, wazne, zebys miał coś do żarcia, swego czasu latem kimało się w samochodzie i sytuacja do przeżycia Smile.


A no i jak masz regularne wpływy na konto i konto bankowe istnieje kilka lat w parę chwil dostaniesz debet/kredyt odnawialny. Ja, jak byłam na studiach i zarabiałam tylko w necie i nie miałam żadnej umowy w 15 minut dostałam w mBanku 5k, tylko na podstawie historii wpływów.


RE: 400zl w 3 dni - xjointmanx - 20-06-2017 14:02

Napisz na priv to ci pomoge


RE: 400zl w 3 dni - Komandos - 20-06-2017 16:52

najlepiej i najszybciej zarobisz pewna kase na subach, programy partnerskie raczej odpadaja bo musisz zcekac ze 30 dni na walidacje


RE: 400zl w 3 dni - Krashai - 20-06-2017 19:55

Rachman tak w skrocie nie dostane nigdzie pozyczki.

Szykiryki u mnie wyglada to troche inaczej, mieszkalem z kobieta ale niestety wszystko sie popsulo, jesc nie mam ochoty i tak. Jestes Kobieta wiesz pewngie jak to jest. W moim domu nie ma dla mnie miejsca, a wszyscy znajomi ktorych szanuje sa zwiazani wiezia miedzy mna a dziewczyna ktora przestala mnit kochac. Nie jestem w stanie teraz zarabiac inaczej niz przez telefon, a tak jest bardzo trudno. Zwrocilem sie do wszystkich przyjaciol ale niestety nikt nie ma mozliwosci w trzy dni, ogolnie rzecz biorac jak w 3 dni nie zalatwie 400zl to niestety ktos inny wynajmnie mieszkanie ktore jest blisko mojej pracy, teraz jej nie mam poniewaz jest przerwa... praca zacznie sie za tydzien, ale bez pieniedzy ktore wydalem na wspolne zycie z kobieta ktorej juz nie ma, ja rowniez nie mam juz grosza. Jak nie zalatwieb400zl to trace mozliwosc pracy i zycia...

Komandos ja nie mam mozliwsoci chyba, mam teraz tylko telefon innawet nie mam niszy ktora pozwoli mi w 3 dni tyls zarovic.

Dziekuje za odpowiedzi i przepraszam za zawracanie glowy ale tonacy brzytwy sie chwyta, ja zaraz utone...


RE: 400zl w 3 dni - jemm - 20-06-2017 20:10

@ Ja ci załatwie w pewnej firmie pożyczkę, ale max 100zl


RE: 400zl w 3 dni - rachman - 20-06-2017 20:18

Jak mówisz w liczbie mnogiej o przyjaciołach to nie możesz zrobić zrzuty po parę dych? Nie jest to duża kwota jak chce się komuś pomóc. Swoim dawałem jak potrzebowali dużo więcej.
Może masz coś cennego a nie potrzebnego na razie? W lombardach różnie bywa więc może idź na plebanię (nie wcale to nie żart) i pogadaj czy pożyczy Ci ksiądz parę stów pod zastaw oddasz jak zarobisz.
Byłem kiedyś w jeszcze gorszej sytuacji tak bez szczegółów - weź nie pisz że utoniesz. Nawet z szamba można się odbić. Traktuj to jak chwilowy dołek...


RE: 400zl w 3 dni - SKOR514 - 20-06-2017 20:24

http://zarabiam.com/Temat-Rekodziela-gdzie-sprzedac-139819
Sorry za off, ale temat kolegi i opis "Proszę o pomoc xD. Wiecie jak to jest jak się dziewczynie pomoże xD."

Ehhh... Współczuje man. Ja bym spróbował podbić i popytać w jakiś dużych sklepach z ubraniami np. słynne "Chińskie sklepy". Znajomki tam za czasów szkoły średniej latali czasem popołudniami i za pomoc w rozładunku dostawali jakiś hajs. Może nie jakoś bardzo dużo, ale zawsze to było te 40-50zł za 4h pracy np. Wiadomo, to zarobek na czarno, ale na szybko by się może udało to ogarnąć a jakby z tego coś wpadło, to podczas reszty czasu mógłbyś kminić w necie.
Trzymaj się!

Edit: Z dala od buków. Uda Ci się coś uskładać i może przewalisz to w kilka godzin i znowu będziesz w punkcie 0. To hazard, Twoja sytuacja nie pozwala na takie akcje.


RE: 400zl w 3 dni - lakerr - 20-06-2017 20:46

Serio nie masz ani jednego znajomego, który mógłby ci pożyczyć?
Masz samochód, może zadeklaruj się jako tańsze taxi, gdzieś na fb.
Pomyśl, że zawsze mogłoby być gorzej Wink